2021 Aralık Anneleri

Hepımize sağlıklı bir hamilelik ve hayırlı doğumlar dilerim. 🤲🥰🍀
İSİMYAŞTAHMİNİ
DOĞUM
TARİHİ
ŞEHİRCİNSİYET
@Tugceee_03 Aralık
merve merve 292 AralıkYalovaKIZ 👧🏻
B BitterCikilata 306 AralıkİstanbulKIZ 👧🏻
@Gnl284317 Aralık
@Kontessim2818 Aralıkİstanbul
@Cxxxx29 Aralık
M Matmazelkedi 2616 AralıkAnkaraERKEK 👦🏻
Whiterose89 Whiterose89 3212 AralıkİstanbulKIZ 👧🏻
@Kestanesekeriiim2701 AralıkKahramanmaraş
@cinko16 Aralık
@cennetciim0512152918 AralıkDenizliERKEK 👦🏻
@meowme3518 Aralık
@Saskin25265 AralıkBurdurKIZ 👧🏻
@merveaydiin2411 Aralıkİstanbul
@Balbadem132626 AralıkİstanbulERKEK 👦🏻
@shero18 Aralık
@delidunya2914 AralıkİstanbulERKEK 👦🏻
@Birumuttuyasataninsani3121 AralıkİstanbulKIZ 👧🏻
@RAAT3021 AralıkErzurumERKEK 👦🏻
@Arsoney3321 AralıkAnkaraERKEK 👦🏻
@Ozlemm35b2916 AralıkİzmirERKEK 👦🏻
@Olmuyo29 Aralık
@tulay283300358 AralıkGiresunERKEK 👦🏻
@gnsss3711 AralıkİstanbulKIZ 👧🏻
@Nurumcan942715 AralıkAntalya
@Babygirl353511 Aralık
M Masalzade 3118 Aralık
@morruj12717 AralıkMersinKIZ 👧🏻
@KokunHuzur3031 AralıkBursa
@MissGamzeli3517 AralıkBalıkesirERKEK 👦🏻
@kozalak1123 AralıkERKEK 👦🏻
AyGibii AyGibii 3410 AralıkİstanbulKIZ 👧🏻
@dilekbanu3725 AralıkBalıkesir
@Vesilebcl2520 AralıkAnkara
@didemelden347 Aralıkİzmir
@iranda309 Aralıkİstanbul
@lonely bird3513 AralıkİstanbulERKEK 👦🏻
@umutsuzvaka_30 Aralıkİzmir
@Esila35013120 Aralıkİzmir
@melmus19302 Aralıkİstanbul
@Alkan_alkan342 AralıkTrabzon
@GiMUm2721 AralıkManisa
@Papatya gelin2613 AralıkMersin
@MorVampirella2717 AralıkAmasya
@emineyildiz315 AralıkERKEK 👦🏻
@Mucitpanda3315 AralıkKaramanKIZ 👧🏻
@OlcayKalyon2619 Aralıkİzmir
@bsra_353110 AralıkIzmir
@Uzaygemisi353028 AralıkBursaKIZ 👧🏻
@Dido3372213 AralıkİzmirKIZ 👧🏻
@newnew2522 AralıkBalıkesir
@jijikalp2928 AralıkYalova
@oglak85361 AralıkŞanlıurfa👧🏻 KIZ
@aybige583711 AralıkSivas
@Happytugbi3828 AralıkAnkara
@Golldd8 AralıkERKEK 👦🏻
@Insanne3012 AralıkAnkara
@Yuvamm387 Aralık
@Fatmanr226 AralıkKahramanmaraşERKEK 👦🏻
@pezo24 Aralık
@Seebneem3518 AralıkKahramanmaraş
@bubblesdeniz282 AralıkErkek
Y yorgunnn_anne 25 Aralık
@midge3116 Aralıkİstanbul
nily_y nily_y 332 AralıkBursaKIZ 👧🏻
@_Citlembik_278 AralıkKIZ 👧🏻
@Asyaseyit2824 AralıkKayseriERKEK 👦🏻
merhaba öncelıkle herkese sağlıklı doğumlar dilerım arkadaşlar
rabbım sağıkla kucagımza alamayı nasıp etsın

24 yaşındayım
tahmını dogum tarihi 14 aralık
izmir
kız :)

Arkadaşlar merhaba. Bugün doktorum bebeğimin göbek çevresi ölçümlerinin iki hafta önden gittiğini suyumun da fazla olduğu bu yüzden takip edilmesi gerektiğini söyledi. Anamoli olabilirmiş. Detaylı ultrasonda netleşir dedi. Ankara da bildiğiniz güvenilir iyi bir perinatalog var mı?

Perintolog için Ankara’ da prof . Dr. Murat Sönmezer
İstanbul için de koşuyolu medipolde Hakan Şefik Apaydın var ikisi de alanında çok iyidir.

Ya kızlar benim sola sağa yatmaktan yanlarım çürüdü imdat😂
En rahat sırtüstü yatardım artık yatamıyorum tabi.
Ama gece de bacağımın ağrısına uyanıyorum resmen☹️
Şu hamile yastıkları çözüm olur mu acaba?
Hayat kurtarici 😊ben rahat ettim tavsiye ederim. Annem dikti benimkini biraz irice olmus cok rahat 🌸

Kızlar doktor değiştirmekten bahsedilmiş ben pazar günü bir sıkıntı yaşadım okuyanlar hatırlar. Serum içine alerji ilacı konulmuştu 2 gün uyuyamadım mahvoldum. Pazar günü doktora çekinerek mesaj attım acil bi durumsa acile gideyim diye çok kötü olduğumu ilacı hamilelerin kullanmaması gerektiği yazdığını da yazdım. Salı günü oldu hala cevap gelecek. O arada ben ölsem kimsenin umurunda değil. Dün toparladım çok şükür ki biraz uyuyabildim de. Dr doçent diye tercih etmiştim yorumları da çok iyiydi ama eşim hiç sevmemişti doktoru. Simdi bu muameleyi yapınca ben de soğudum. Başka doktora geçeyim değil mi insan iki satir olsun yazar, sakıncası yoksa bile sakinleştirir. Çok moralim bozuldu zaten kötüyüm bulantilar geçmek bilmiyor bir de bunlar geldi başıma 😑 Sizin de fikrinizi almak istedim.

Kızlar doktor değiştirmekten bahsedilmiş ben pazar günü bir sıkıntı yaşadım okuyanlar hatırlar. Serum içine alerji ilacı konulmuştu 2 gün uyuyamadım mahvoldum. Pazar günü doktora çekinerek mesaj attım acil bi durumsa acile gideyim diye çok kötü olduğumu ilacı hamilelerin kullanmaması gerektiği yazdığını da yazdım. Salı günü oldu hala cevap gelecek. O arada ben ölsem kimsenin umurunda değil. Dün toparladım çok şükür ki biraz uyuyabildim de. Dr doçent diye tercih etmiştim yorumları da çok iyiydi ama eşim hiç sevmemişti doktoru. Simdi bu muameleyi yapınca ben de soğudum. Başka doktora geçeyim değil mi insan iki satir olsun yazar, sakıncası yoksa bile sakinleştirir. Çok moralim bozuldu zaten kötüyüm bulantilar geçmek bilmiyor bir de bunlar geldi başıma 😑 Sizin de fikrinizi almak istedim.
Ben devlet hastanesine gidiyorum. Doktora instagramdan yazsam aninda donus yapiyor. Bence degistirin.

Biri beni durdursun :KK70:

Eklentiler

• Screenshot_2021-07-13-13-08-16-561_trendyol.com.jpg
    Screenshot_2021-07-13-13-08-16-561_trendyol.com.jpg
    51,7 KB · Görüntüleme: 57
Kesinlikle değiştir benim kanamam olmuştu akşam 8 civari doktoruma yazmıştım hemen acile gel nöbetçi doktor baksın demişti bende gittim geldim dönüş yapmadım gece 12 de bana yazdı naptin gittin mi acile diye böyle doktorlar varken bence diğerlerine gitmeye gerek yok.

Cok gecmis olsun acil durumlarda ulasilamayan bir doktorsa bence de degissen daha iyi olur canim insallah iyi bir doktora rastgelirsin

Arkadaşlar merhaba. Bugün doktorum bebeğimin göbek çevresi ölçümlerinin iki hafta önden gittiğini suyumun da fazla olduğu bu yüzden takip edilmesi gerektiğini söyledi. Anamoli olabilirmiş. Detaylı ultrasonda netleşir dedi. Ankara da bildiğiniz güvenilir iyi bir perinatalog var mı?
canim hemen telaşa kapışılan genelde bebeğin iri oluşu ve şu fazlalığı gebelik seferinden dolayıdır istersen bi açlık tokluk bktir

zaten docentler prof lar çok egoludur bence değiştir.senindemi var bulantilar?

X