2021 Aralık Anneleri

Benim göbekdeliğinin hemen altından filan baktı ama aşağı kısımlar da çok şişti bu ara.
Ozel bolgemin hemen ustu gobek deligimin de uc dort parmak alti hem sis hem semsert benim de. Ama bebegim sol kasigimdaydi doktor hep ordan bakiyordu acaba o sislik nedir

Tecrübeli anneler bir şey soracağım, son 1 haftadır soluma doğru ama göbek üstüne yatınca bebek hareketi mi bilmiyorum pıt pıt atıyor. Bu bebek rahatsız oluyor mu demek? Yoksa göbeğimi yere dayayınca mı hissediyorum.

Ozel bolgemin hemen ustu gobek deligimin de uc dort parmak alti hem sis hem semsert benim de. Ama bebegim sol kasigimdaydi doktor hep ordan bakiyordu acaba o sislik nedir
Hiç bilemiyorum canım. Benim karnım ayakta durunca komple sert oluyo ya.

Maşallah sağlıkla kavuşun ben çikolata yedim ama az geldi sanırım hiç oralı olmadı yavruş ayrıntılıyı beklicez mecbur
Ben kahvalti edip uzerine yarım cikolata yedim 20 dkka sonrada muayeneye girdim.. doktor 2kere döndü yakalayamiyorum cok hareketli masallah dedi gercekten de goruntude hic durmuyordu belkide senin ki uyuyormustur rahatini bozmamistir

Cnm sertlige takilma bence benimkide hep sagdan bakiyodu doktor simdi sabit durmuyor ya kasikta ya solda surekli sertlik degisiyor bendede

Tek olmadığıma sevindim
Bende biontec oldum haftaya ikinci dozu olacağım hangi doktora danissam hiç bekleme ol dediler kovit olup da hayatını kaybetme riski daha çok kalici hasar kalma riski dé var dediler oldum bende Rabbime emanet.

Bende biontec oldum haftaya ikinci dozu olacağım hangi doktora danissam hiç bekleme ol dediler kovit olup da hayatını kaybetme riski daha çok kalici hasar kalma riski dé var dediler oldum bende Rabbime emanet.
Ayneňn Allah'a emanet olan daaa olmayanda inşallah. Rabbim korktugumuza ugratmasin. Bana da tek dedikleri nokta 12.h dan sonra olmam gerektiğiydi ilk 3 ay yasakti

Kesinlikle ev hanımı olsam bende yaptirmazdm doğuma kadar aşı, ama malesef sürekli birileriyle muhatap oluyoruz dairede

Ayneňn Allah'a emanet olan daaa olmayanda inşallah. Rabbim korktugumuza ugratmasin. Bana da tek dedikleri nokta 12.h dan sonra olmam gerektiğiydi ilk 3 ay yasakti
Aynen canım insallah bisey olmaz.evet ilk üç ay onerilmiyor ben 15.ci hafta bitiminde yaptırmıştım doktora danışıp.

Kasilmayi nasil anlıyoruz

Benim de kafam çok karıştı biri ol diyor diğeri olma. Ne yapsak bilemedim

Kesinlikle ev hanımı olsam bende yaptirmazdm doğuma kadar aşı, ama malesef sürekli birileriyle muhatap oluyoruz dairede
Riski olanlar olmalı zaten, izin alamasaydım ben de yaptıracaktım. İyi yapmışsınız. Yanlış hatırlanıyorsam rapor kullanıyordunuz, işe başladınız mı geri. Allah kolaylık versin.

Hiç bilemiyorum canım. Benim karnım ayakta durunca komple sert oluyo ya.
Benimki hala yumusak baya sanki yag tabakasi varmis gibi onde kucuk cikti ama belimin kalinlastigini goruyorum cok net
Cnm sertlige takilma bence benimkide hep sagdan bakiyodu doktor simdi sabit durmuyor ya kasikta ya solda surekli sertlik degisiyor bendede
Benim ordaki sertlik sabit amA doktor kontrolune gittigimde de vardi bisey olsaydi soylerdi heralde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…