2021 Aralık Anneleri

Amniyosentez sıvı aldı 20gün sonra sonuçlanınca tekrar görüşeceğiz dedi ancak bu arada bebek ölebilir o durumda hemen gelin dedi 😢😢
Çok geçmiş olsun. Veren de alan da O. Şer gördüğümüzde hayır vardır. Elden bir şey gelmiyorsa tevekkül edip bekleyeceğiz.
Hakkınızda en hayırlısı en güzeli olsun.
Bebeğin karnınızda kalbinin durduğunu nasıl anlayacaksınız ki peki :KK43:

Çok geçmiş olsun. Veren de alan da O. Şer gördüğümüzde hayır vardır. Elden bir şey gelmiyorsa tevekkül edip bekleyeceğiz.
Hakkınızda en hayırlısı en güzeli olsun.
Bebeğin karnınızda kalbinin durduğunu nasıl anlayacaksınız ki peki :KK43:
Haftada bir ultrasona gireceğiz hazırlıklı olacağız😢 çok teşekkür ederim

Kızlar afp sonucunuz kaç çıktı?
Başka afp yaptıran ve sonuç alan var mı aranızda.
Benimki 30.9 çıktı şuan risksizmiş. Kesin bi sonuç olmaz bu değer değişen bi değermiş yükselebilirmiş. Ama suan için bi sıkıntı yok şükür ayrıntılıyı bekliyorum artık sabırsızlıkla:)

Kizzzzlar,annişlerrrr 😍 Biz 4lu tarama icin gittik bugun sukur hersey yolunda..organlarimiza bakildi baş cevresi karin cevresi bacaklar kollar dudak hepsi iyi 🙏 2 ayri doktora gittik biri cok ünlü renkli ultrasona girdim 2 doktorda kesin erkek dedi 🤣 çin takvimi tuttu bende nubuda erkekti tuttu .. 🤣 merve merve Bizi tabloya ekleyebilirsin Erkek olarak 🙏
Kizlar mutlaka yarim saat onceden cikolata yiyin ciddi anlamda hareket ediyor bebek ..
Maşallah sağlıkla kavuşun😊 ben çikolata yedim ama az geldi sanırım hiç oralı olmadı yavruş 🤦🏻‍♀️ayrıntılıyı beklicez mecbur

Bende de öyle paketi bitirmemi istedi sanırım ama ben bebekten önce de kullanmaya başlamıştım hata Mı ettim şimdi bırakmakla bilemedim
Benim midemi kötü ediyor ondan içmek istemiyorum ama eşim bugün giymiş bir paket daha almış eczaneden kontrole kadar iceyim diye doktorda Birak demedi icecegim mecbur,elinde varsa iç sende ne olacak vitamin sonuçta canım kontrolde yine sorarsin

Kızlar benm bebeğim aşağıda doktora gttm normal diyordu ama bu hafta baya aşağıda dedi kasıklarımda hissedyrum çevresinde veya kendi böyle olan var mı ne zamn çıkmış yukarı ??

Kızlar benm bebeğim aşağıda doktora gttm normal diyordu ama bu hafta baya aşağıda dedi kasıklarımda hissedyrum çevresinde veya kendi böyle olan var mı ne zamn çıkmış yukarı ??
Benim göbekdeliğinin hemen altından filan baktı ama aşağı kısımlar da çok şişti bu ara.

Benim göbekdeliğinin hemen altından filan baktı ama aşağı kısımlar da çok şişti bu ara.
Ahh ne göbek deliği kuzum benmki tam kasıklarımda hala nasıl çıkcak ne zman çıkck blmyrum çok üzülyrum 😪

Üzülme ya yapılarımız farklıdır illa ki. Karnın çıkti mı? Benim bayağı çıktı mesela.
Aynen karnım çıktı baya ama bebeğim çıkmadı , rahmimde kasılma var o yüzden progestan yaptıryrum hergün hala, 8 kutu daha verdi dün uzun zamn kullanıcam sanrım 😪

X