2021 Aralık Anneleri

Ben sabah sol tarafima yatmişim uyandigimda tekmeler hissettim ilk defa o kadar net hissettim rahatsiz oldu galiba hanimefendi :KK70: yerim popişi
birlikte yiyelim 😍bnm ki akşam yatağa uzandığımda tekme atıyor bazen de bi sertlik oluyor napıyorsa çılgın içerde 🤩🤩

Kızlar kilo muhabbetlerini okudum biraz da moralim bozuldu çünkü ben çokk aldım:KK43:(( sanırım 10 kilo rahat var. neyse dikkat edeceğim artık kiloya. benim sormak istediğim böyle oturunca yada uzanınca popo ağrısı çeken varmı. mesela oturuyorum kalktığımda inanılmaz etlerim acıyo neden acaba?

Kızlar merhaba folik asiti bıraktınız mı doktorum bana bırak bırakma bir şey demedi bende 14.haftada kendim içmeyi bıraktım herkes bıraktı diye daha doğrusu acile gittiğimizde Ordaki kadın doğum doktoru bırakabilirsin demişti bende bıraktım

Kızlar merhaba folik asiti bıraktınız mı doktorum bana bırak bırakma bir şey demedi bende 14.haftada kendim içmeyi bıraktım herkes bıraktı diye daha doğrusu acile gittiğimizde Ordaki kadın doğum doktoru bırakabilirsin demişti bende bıraktım
Benim doguma kadar kullanmam gerektiğini soyledi doktor. Cunku mthfr genim homozigot.

Ben bırakmadım 12.haftada sordugumda devam et dedi hala içiyorum 17 hafta bitecek bıktım artık bırakırsa diye bekliyorum

Kuzum ben vinalac kullanıyorum Multi vitamin mineral folic asit hepsi var doktor devam dedi hatta doğumdan sonrada devam et dedi

Kızlar kilo muhabbetlerini okudum biraz da moralim bozuldu çünkü ben çokk aldım:KK43:(( sanırım 10 kilo rahat var. neyse dikkat edeceğim artık kiloya. benim sormak istediğim böyle oturunca yada uzanınca popo ağrısı çeken varmı. mesela oturuyorum kalktığımda inanılmaz etlerim acıyo neden acaba?
Bnm 2-3 gündür öyle yürüyüş çok yapıyordum ondandır diye düşündüm ama neden acaba

X