2021 Aralık Anneleri

Benim 12 de başladı kuzum hatta gece nöbetçi doktora gittik bıçak saplanır gibi kramplar giriyordu. Bu haftaya kadar ara ara devam ediyor, her şeye bakıldı bi sorun yok geriye genişleme kalıyor. Ama yıpratıcı bir şey her an korkuyla yaşamak.
Aman çok geçmiş olsun canım rabbim hiç bir anneyi evladından ayırmasın ayy sabah sabah çok kötü oldum ya çok üzüldüm gerçekten

Ağlamayın üzülmeyin diyemem insanın içinde bir can büyümeye başlayınca tüm duyguları değişiyor. En küçük şey bile telaş yaptırıyor. İnşallah bir çözümü bir ihtimali vardır inşallah güzel haberler alırsınız eve hafifleyerek dönersiniz. Allah'ım bebeğinize mucizesini bahşetsin inşallah 🤲🏻
Çok teşekkür ederim bol bol duaya ihtiyacım var Rabbim bütün bebekleri korusun inşallah 🤲🏻🤲🏻

Canım en azından bebeğin rahatsızmis böyle teselli et kendini inan kan pihtilasmasi sorunu yüzünden sapasağlam bebekleri kaybeden o kadar insan var ki biri de benim kocaman 21 haftalik 20 haftalik 18 haftalik 3 tane kaybettim bebekler sağlıklı o yüzden vardır Allahını bir bildiği üzülme 🤲
Allah yardımcınız olsun sağsağlim kucağınıza almayı nasip etsin inşallah çok zor bir durum 😞😞 bebeği veren Allah sağlığını da verir inşallah içimdeki umudu susturamıyorum😢

Valla benim arkadaşımın da hakeretliydi baya doğdu bana baya sakin gelmişti çocukk.. şimdi 1 buçuk yaşında ve ciddi anlamda hareketli :)
Tabi değişir genelde kiminninki kurtlu oluyor işte 😂😂 aman canları içinde olsun sağlıklı hayırlı bir evlat olsunlar inş canım benim

Dualarınıza muhtacım 😢Allah büyük 😭 tevekkül edeceğiz 🤲🏻🤲🏻
Dualarımız seninle inş canım verende alanda rabbim vardır elbet bir bildiği hayırlı olsun inşa6 canım dilerim herşey güzel ve hayırlı olur hayırlı haberler ile gel inşallah🙏🙏🙏

Kızlar bebeğimde ikili tarama riskli çıkmıştı burda da söylemiştim ense kalınlığı 4.1di bugün iki farklı doktor da bebeğimin kistik hidroma olduğunu söyledi ve kesinlikle alınması gerekiyormuş dualarınıza ihtiyacım var 😭😭😭😭
Yaaa ne denir ki rabbim sabır versin.. Allah yardimciniz olsun insallah :KK61:

X