2021 Aralık Anneleri

Çok üzüldüm Allah yardımcınız olsun

Gebeliği siz mi sonlandırdınız kaçıncı haftadaydınız?
Evet ben sonlandırdım size söylenenlerin aynısı söylendi down sendromu veya kalp hastalığı kistik higromayı tetikliyor genelde dendi down kalp gelişimi sorunu ödemler vardı çok ufak ihtimalle yaşarsa bile doğduktan sonra ağır ameliyatlar ve kemoterapi ilaçları tedavileri alması gerek ama kalbi dayanmaz dediler.13+2de yatış yaptım 5 gün sonra doğum başladı. Neyseki tekrarlayan bir hastalık değil bunu düşünerek moralinizi toplamaya çalışın

Çok üzüldüm canım benim Allah yardımcınız olsun

İnşallah bir mucize de sizin için olur. Dualarım sen ve bebeğinle kıyamam sana

Amniyosentez yaptırmış mıydınız? Doğum süreci nasıl geçti

Amniyosentez yaptırmış mıydınız? Doğum süreci nasıl geçti
Gerek görmediler amniyosenteze down sendromu falan varmı bunun önemi yoktu yani diğer sebepler yetiyodu doğumdan sonra genetik patolojik test yapıldı orda down olduğuda cıktı. Benim rahat geçti doğum sürecim herkeste değişiyor Allah yardım ediyor sen kendini üzme diyemiyorum bende başıma gelebilecek herşeye hazırdım yani olabilir diyordum ama böyle yaşamla bağdaşmayan hastalık hiç duymamıştım kötü şansın bulması başka birşey değil ama ben 3 ay sonra tekrar hamile kaldım sende kalırsın inşallah stres yaşatma kendine Allahın takdiri sorgulama hiç kendini bol bol oyalan canım güçlü ol doğduktan sonra evlat acısı yaşamak daha zor. Dualarım seninle.

Çok çok üzüldüm canım rabbimin bir mucizesi olur inşallah profesörden güzel haberler alırsınız.

Ben de ilk defa duyuyorum ve bizi de buldu bu hastalık insan bu kadar büyüdükten sonra kaybedince kahroluyor Rabbim yardımcımız olsun Şimdiki gebeliğiniz nasıl seyrediyor tekrarı yaşanmıyor değil mi bu hastalığın

allah yardımcın olsun canım her şerde vardır bi hayır. zor senin için evet ama tevekkül et. sağlıklı hayırlı evlatların olsun inşallah.

İnşallah Ağlamaktan göz pınarlarım kurudu
Ağlamayın üzülmeyin diyemem insanın içinde bir can büyümeye başlayınca tüm duyguları değişiyor. En küçük şey bile telaş yaptırıyor. İnşallah bir çözümü bir ihtimali vardır inşallah güzel haberler alırsınız eve hafifleyerek dönersiniz. Allah'ım bebeğinize mucizesini bahşetsin inşallah

Canım en azından bebeğin rahatsızmis böyle teselli et kendini inan kan pihtilasmasi sorunu yüzünden sapasağlam bebekleri kaybeden o kadar insan var ki biri de benim kocaman 21 haftalik 20 haftalik 18 haftalik 3 tane kaybettim bebekler sağlıklı o yüzden vardır Allahını bir bildiği üzülme

Canım benim çok üzüldüm yaa rabbim yardımcın olsun inşallah

Ahhh canım ahhh yüreğim yandı param parça oldu sözün bittiği yer gerçekten umarım bir mucize olur umarım yanılmış olsun doktorlar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…