2021 Aralık Anneleri

Bnm hiç ölçmedi ilk gün dedim diyetisyenle devam ediyorum belli kiloya müsaitsen dedi diyorum kemiklerim iri 🤣
Ay benimki ölçüyor her ay kilo, tansiyon, nabız filan
Sorun olsa yorum yapardı sanırım
Hamile kalmadan önceki son konuşmamız benim açımdan çok umutsuz bi konuşmaydı
Moralimi bozmak istemiyor sanırım 😂

Hamileliğin başlarında mahvoldum ben. İştahım da iyiydi bulantı kusma yoktu o zaman. Ben de erik kayısı kurusu yedim ama pek de faydası olmamıştı. Bi defa 1 ceviz ve 2 kuru kayısıyı suda sabaha kadar ıslatıp suyunu ve içindekileri sabah aç karnına yemeyi denedim bir yerde okumuştum. Onun biraz faydası olmuştu. Cok zor oluyor anlıyorum seni 🙁
Felaket bir şeymiş ya hayatım boyunca yaşamadım ama resmen karnım çatlıcak gibiydi. Karnım o kadar şişti ki yürürken nefes alırken derim acıyordu yırtılacak gibi. Öneriler için çok teşekkür ederim şimdilik hastane de bir serum taktılar o işe yaradı şişliğim indi ama devam ederse cevizle kayısı ıslatmayı denerim çok sağol 😘

Kızlar kasık bölgesi ve leğen kemiğinün oralarda çok sancım oluyor bıçak saplanması gibi özellikle yorulunca bazen öylesine. Her şeye bakıldı bir sorun bulunmadı. Sizde de var mı böyle ağrılar? Genişleme ağrısı mı bu?
Ben evime yeni dondum yaz temizligi yapiyorum perdeleri falan asmiyorum esim yardim ediyo ama benim de belim agriyo yapmasam gercekten ev kotu halde 40 gun yoktum yavas yavas yapmaya calisiyorum

Kızlar idrar rengine göre cinsiyet tahmini diye bisey var gerçekten bende çıktı kızımda kopkoyuydu oğlumda ise açık sarıydı su icmeyle hiç alakası yok bence bu bebistede çok koyu ve afedersiniz garip bi kokusu var bakalım bu tezi curutecekmiyim. Hepinizin cinsiyeti belli oldu sizinde görüşlerinizi bkliyorum🤗
Ben ne nedakar su içersem içeyim hep koyu idrarın bakalım ne çıkacak cinsiyeti erkeğe benzetmişti ama

X