2021 Aralık Anneleri

Arkadaşlar karnım kabızlıktan dolayı çatlayacak. Çok gergin ve tuvaletimi yapamıyorum. Mürdm eriği bana çok iyi geliyor normalde ama onu da bulamadık. Siz neler yaptınız neler iyi geldi size ?
Canım progestan da kabızlığı tetiklediği için activia yoğurt yiyorum baştan beri her gün bi tane. Hiç kabızlık çekmedim. Bi haftadır yemedim, ihmal ettim hemen kötüleşti. İki gündür yeniden başladım hemen düzeldi. Probiyotik yoğurt kabızı kesinlikle önler. Hem kalsiyum desteği de olur. Hem de probiyotik vücut için çokkk faydalı.

Ya bebrk kiyafetleri resmen el yakiyor gece wakikiye bktim iki ninnacik zibin 80 tl
Alt uts 70tl asagi yok kac santimlik kiyafetler bu kadar pahali olmalari cok kotu ya
Lcw pahalı kızlar ben ebebek mağazına gittim orda indirm var mesela zıbın altta pjaması ve şapkası 35 tl lcw de aynı takım 54 tlydi

Kuru kayısı kuru erik ve Medine hurması bunlardan birer tane atip çevrede az suyla kaynatıp posasiyla tüket canım bu çocuklarda da kabizliga iyi geliyor dene bakalım
Dut cok iyi geldi bana. Normalde de kabizlik sorunu olan biriydim gebelikte daha da artti gunlercecikamadigim oluyor. Dut yedigimde cok rahat ediyorum. Birde koyu renk olandan kuru kayisi
Canım progestan da kabızlığı tetiklediği için activia yoğurt yiyorum baştan beri her gün bi tane. Hiç kabızlık çekmedim. Bi haftadır yemedim, ihmal ettim hemen kötüleşti. İki gündür yeniden başladım hemen düzeldi. Probiyotik yoğurt kabızı kesinlikle önler. Hem kalsiyum desteği de olur. Hem de probiyotik vücut için çokkk faydalı.
Normalde bu yaşıma kadar kabızlık problemim olmadı hamilelikte de hiç olmamıştı. Birkaç gündür yaşamaya başladım ve bugün artık karnım çok gerildi, yırtılacakmış gibi acımaya başladı nefes aldıkça gerginlik arttığı için daha çok acıdı en sonunda karnıma dokunduğumda canım yanıyordu. Doktora gittik böyle olunca. Kabızlık şişkinlik vs. Bunların hepsinin sebebi demir hapı kullanmammış. Demir hapının bu tarz yan etkileri oluyormuş. Bende daha yeni almaya başlamıştım ama artık kullanmıcam. Demir hapı kullanıp yaşarsanız bilin ki haptan dolayı. Hepinize tek tek önerileriniz için çok teşekkür ederim çok sağolun 🤗🥰😘

Arkadaşlar karnım kabızlıktan dolayı çatlayacak. Çok gergin ve tuvaletimi yapamıyorum. Mürdm eriği bana çok iyi geliyor normalde ama onu da bulamadık. Siz neler yaptınız neler iyi geldi size ?
Hamileliğin başlarında mahvoldum ben. İştahım da iyiydi bulantı kusma yoktu o zaman. Ben de erik kayısı kurusu yedim ama pek de faydası olmamıştı. Bi defa 1 ceviz ve 2 kuru kayısıyı suda sabaha kadar ıslatıp suyunu ve içindekileri sabah aç karnına yemeyi denedim bir yerde okumuştum. Onun biraz faydası olmuştu. Cok zor oluyor anlıyorum seni 🙁

Tartida 1 kilo aldigimi gorunce depresyona girdim, bu kilo takintimi hamilelikte de yenemezsem daha hic yenemem😢 Aslinda yiyorum, bebegimin sagligi icin gerekli her seyi yapiyorum ama kilo aldigimi gorunce de asiri uzuldum. Daha da cok alicam nasil alisicam bilmem🤦🏼‍♀️

Tartida 1 kilo aldigimi gorunce depresyona girdim, bu kilo takintimi hamilelikte de yenemezsem daha hic yenemem😢 Aslinda yiyorum, bebegimin sagligi icin gerekli her seyi yapiyorum ama kilo aldigimi gorunce de asiri uzuldum. Daha da cok alicam nasil alisicam bilmem🤦🏼‍♀️
Bebeşini düşün onun için alıyorsun 😍 hiç takma bebiş sağlıklı olsun yeter belki de az kiloyla bitirsin hamileliği 🤩

Ay bebeği de boşver bak beni düşün 😂😂
Hamile kalmadan önce kilom boyumdan 6 fazlaydı bi de utanmadan 3.5 kilo aldım
Belki de 4 olmuştur bugün bakmadım 😂😂
Ne zor durumda insanlar var de şükret haline 😂

Veee bn yaz günü grip olmayı başardım 😰 dr gittim tek parol verdi salya sümük 😪 dolanıyorum :confused: Sıcaklardan üstümü başımı ıslatınca geceleri olacağı buydu 🙈

Ay bebeği de boşver bak beni düşün 😂😂
Hamile kalmadan önce kilom boyumdan 6 fazlaydı bi de utanmadan 3.5 kilo aldım
Belki de 4 olmuştur bugün bakmadım 😂😂
Ne zor durumda insanlar var de şükret haline 😂
Bn fazlalığımı söylemeyim 4-5 kilo almışımdır 🙈 diyet yapıyorum valla arada kaçıyor ama

Veee bn yaz günü grip olmayı başardım 😰 dr gittim tek parol verdi salya sümük 😪 dolanıyorum :confused: Sıcaklardan üstümü başımı ıslatınca geceleri olacağı buydu 🙈
Ay dikkat et kendine geçmiş olsun
Ben gece nerdeyse çıplak yatıyorum artık 🙈

Bn fazlalığımı söylemeyim 4-5 kilo almışımdır 🙈 diyet yapıyorum valla arada kaçıyor ama
Ben diyet de yapmıyorum
Atın ölümü arpadan olsun dedim 😂
Çocuğuma yumuşak yağlı bi ortam hazırlıyorum
Şaka bi yana şekerim filan normal çıkıyor
O yüzden bi sorun yoktır diye kabul ediyorum 😂

Kızzz Ocak anneleri bile öğrenmiş cinsiyet bi sen kaldın :confused: :KK70: Yaaa hmn git bekleme perşembeye çooooook var
Bu gidişle şubat anneleri bile öğrenir 😂😂
2 hafta önce gittiğim doktor söylemeliydi bence
En yüksek şans oydu 🙄
Kendi doktoruma mecbur perşembeyi bekleyeceğim
Çocuğu görmek babasının da hakkı sonuçta 😬

Bu gidişle şubat anneleri bile öğrenir 😂😂
2 hafta önce gittiğim doktor söylemeliydi bence
En yüksek şans oydu 🙄
Kendi doktoruma mecbur perşembeyi bekleyeceğim
Çocuğu görmek babasının da hakkı sonuçta 😬
Hadi inşallah sağlıklı olsunda cinsiyet önemli değil 😉

X