2021 Aralık Anneleri

Ay dikkat et kendine geçmiş olsun
Ben gece nerdeyse çıplak yatıyorum artık 🙈

Ben diyet de yapmıyorum
Atın ölümü arpadan olsun dedim 😂
Çocuğuma yumuşak yağlı bi ortam hazırlıyorum
Şaka bi yana şekerim filan normal çıkıyor
O yüzden bi sorun yoktır diye kabul ediyorum 😂
Bnm kızımda yumuşak yerde yatıyor 🤣 ya bn fazla kilo almamak için diyetisyenle devam ediyorum ama bünye yiyince alıyor hayalim lohusalıkla verip ve kalıcı hale getirmek :KK47:

Bnm kızımda yumuşak yerde yatıyor 🤣 ya bn fazla kilo almamak için diyetisyenle devam ediyorum ama bünye yiyince alıyor hayalim lohusalıkla verip ve kalıcı hale getirmek :KK47:
Benim dezavantajım şu oldu
Kilo almaya zaten müsaitim
İştah desen o derece
Hem bi öğün fazladan ekledim hem de doktor yürüyüş yapmama izin vermiyor henüz 🙄
O yüzden şıp şıp yapışıyorlar
Ya da böyle teselli buluyorum

İşler doğum sonrasına kaldı
Hedefim sağ-salim doğurayım gerisini hallederim 🤪

Benim dezavantajım şu oldu
Kilo almaya zaten müsaitim
İştah desen o derece
Hem bi öğün fazladan ekledim hem de doktor yürüyüş yapmama izin vermiyor henüz 🙄
O yüzden şıp şıp yapışıyorlar
Ya da böyle teselli buluyorum

İşler doğum sonrasına kaldı
Hedefim sağ-salim doğurayım gerisini hallederim 🤪
Amannn bn günlük 1 saat yürüyüş yapıyorum ama yine yapışık 🤣 🤣

Tartida 1 kilo aldigimi gorunce depresyona girdim, bu kilo takintimi hamilelikte de yenemezsem daha hic yenemem😢 Aslinda yiyorum, bebegimin sagligi icin gerekli her seyi yapiyorum ama kilo aldigimi gorunce de asiri uzuldum. Daha da cok alicam nasil alisicam bilmem🤦🏼‍♀️
Bir Kilo nedir ki yaaa😅beş Kilo aldım ben altı bile olmuş olabilir korkudan tartilmiyorum kilo takintisi hayatım boyunca yaptım malesef yediklerime de dikkat ediyorum ama Kilo alimim durmuyooo😓

İlaç kullanmak istemiyorum son çare olarak ilaca başvururum sanırım. Çünkü çok ilaç kullanmak zorunda kaldım şuana dek. Çok sağol bilgilendirdiğin için yine de 😊😊

Uzun süredir yürüyemiyordum kanamam olduğu için yatmam gerekiyordu. Yeni yeni başladık yürümeye. Çorba falan içiyorum ama salata tüketmiyordum açıkçası. Çok meyve de yiyemiyordum. Bakalım bir de böyle deneyeyim yoksa çatlıcam ilk defa böyle oldum. Çok sağol bilgilendirme için 🤗🤗🤗
Ben de sana komposto tavsiye ediyorum bir iki defa o durumu yasadim simdi ac karnina kuru kayisi ve erik kompostosu iciyorum sekersiz :)

Bebeşini düşün onun için alıyorsun 😍 hiç takma bebiş sağlıklı olsun yeter belki de az kiloyla bitirsin hamileliği 🤩
Doktorum suan yedigin her seyi kendin icin yiyosun kilo alinca kendini sakin oyle kandirma dedi😂 son uc ay ben ye dicem sana o zaman bebegin icin yemis olucaksin cnku bitek o kilo aldiricak bebegine dedi 🥶🥶🥶
Ay bebeği de boşver bak beni düşün 😂😂
Hamile kalmadan önce kilom boyumdan 6 fazlaydı bi de utanmadan 3.5 kilo aldım
Belki de 4 olmuştur bugün bakmadım 😂😂
Ne zor durumda insanlar var de şükret haline 😂
Sizin haftalara gelince belki benim de 4 olacak🤖🤖🤖
Bir Kilo nedir ki yaaa😅beş Kilo aldım ben altı bile olmuş olabilir korkudan tartilmiyorum kilo takintisi hayatım boyunca yaptım malesef yediklerime de dikkat ediyorum ama Kilo alimim durmuyooo😓
Doktorum da istemiyor kilo almami galiba o yuzden iyice takinti oldu🤦🏼‍♀️ bide simdi tatile gidicez, tatil donusu yine randevumuz var tartiya cikmaya korkuyorum kilo alma diyo diye😂tatilde de ne guzel yenir mmmmhhh🤰🏼🤰🏼🤰🏼

Tartida 1 kilo aldigimi gorunce depresyona girdim, bu kilo takintimi hamilelikte de yenemezsem daha hic yenemem😢 Aslinda yiyorum, bebegimin sagligi icin gerekli her seyi yapiyorum ama kilo aldigimi gorunce de asiri uzuldum. Daha da cok alicam nasil alisicam bilmem🤦🏼‍♀️
Hedefin kac canim 40 haftada kac kiloyla tamamlican😂

Doktorum suan yedigin her seyi kendin icin yiyosun kilo alinca kendini sakin oyle kandirma dedi😂 son uc ay ben ye dicem sana o zaman bebegin icin yemis olucaksin cnku bitek o kilo aldiricak bebegine dedi 🥶🥶🥶

Sizin haftalara gelince belki benim de 4 olacak🤖🤖🤖

Doktorum da istemiyor kilo almami galiba o yuzden iyice takinti oldu🤦🏼‍♀️ bide simdi tatile gidicez, tatil donusu yine randevumuz var tartiya cikmaya korkuyorum kilo alma diyo diye😂tatilde de ne guzel yenir mmmmhhh🤰🏼🤰🏼🤰🏼
Son 3 ay hakkaten ikiser ucer kilo aliyordm sanrm ben bebis te birer kilo😂

X