2021 Aralık Anneleri

Selam kızlar 🥰 Dün akşam doktora gittik cinsiyet söyledi hala şokundayım 😬 2 kızım var ama bir tane daha olsa yine kızım olsun diyordum. Çevremde herkes de halime bakıp senin kızın olacak dediler hep hic erkek beklemiyordum ama erkek dedi dr 😵 Bu fikre alışmam biraz zaman alacak sanırım. Ben hep kız annesi olarak kalırım sanıyordum 🤣

Benimkide hep kiz istiyordu. Erkek olsa bizimki de yıkılabilirdi. Ama rabbim gonlune gore verdi
Ahahahha bizde de ilk çocuk olduğu için iki cinsiyete de aynı mesafedeydik.
Fakat aileler erkeği duyunca bi miktar yıkılmış annem ertesi gün uçuk çıkardı umarım sebebi oğluşum değildir 😂Ultrasonlarda küsmüş dönmüş arkasını uyuyordu anasına benzeyecek kaprisli🤣

Ahahahha bizde de ilk çocuk olduğu için iki cinsiyete de aynı mesafedeydik.
Fakat aileler erkeği duyunca bi miktar yıkılmış annem ertesi gün uçuk çıkardı umarım sebebi oğluşum değildir 😂Ultrasonlarda küsmüş dönmüş arkasını uyuyordu anasına benzeyecek kaprisli🤣
Hahah bizde herkes kiz istiyordu. Yalan yok.bizimkide arkasini dondü elleriyle bacak arasini kapatti zilli. Doktor sarsinca irkildi :KK70:

Sağol canım. Babam ufak bi beyin kanaması geçirdi de daha iyi inşallah. Zaten daha önce büyük bi beyin kanamasından dolayı engelli kalmıştı.
Gelmiş geçmiş olsun inşallah 🤲

X