2021 Aralık Anneleri

Şimdi ki bebislerde bi alem hele erkek çocukları yani kız olsa anlicamda erkek bebek niye gostermezki acaba
Aslında doktorların az çok tahmini oluyor.12.hafta da erkek demişti düşük bir oranla.16.hafta gittiğimde de iyice emin olmak için baya uğraştı sağ olsun.Doktorumuzun sürprizi ile küçük bir cinsiyet partisi yaptık öğrendik.Çok güZel bir duygu🌺

Evet çok net gösterdi hem de benimki. Tanıdık bir radyoloğa gittik kendi doktorum izinde olunca. İlk önce 10 dk. boyunca gezindi, bebiş göstermeyince 10 dk. gez, tatlı bir şeyler de ye öyle gel dedi. Çikolata yedim döndüm hemencecik gösterdi yavruşumuz. Rüşvet bekliyormuş kerata 😅
Demekki bizimki de rüşvet istiyor kız dur bende yiyim Nutellayla gidiyim ozaman 🤭🤭

Kızlar merhaba AFP testi diye bir test varmış yaptırdınız mi? Ben ikili test riskli çıktığı için fetal DNA testi yaptırdım çok şükür yemiz çıktı. Ancak bu hafta dokuysa gittiğimde doktor bana AFP testinden bahsetmedi . 16. Haftadayım suan .. bir ay sonra gel dedi.
Siz yaptırdınız mi AFP ??
AFP için dün kan aldılar benden. Omurilik açıklığı kontrolü içinmiş. O sorun benim iki arkadaşımda olmuştu, çok kötü bişey, Allah kimseye vermesin. Ultrasonda 13-14. Haftalarda doktorları direk görmüştü. Dün doktora ısrarla sordum görünüşte bi sıkıntı yok ama kan ver yinede dedi. Ben çok sorunca da rahatsız oldu. Zaten görünebilen bişey için neden kan alıyorlar anlamadım ki, durduk yere stres oldum, iki hafta sonra öğrenebilecekmişim kan sonucunu. Üç kuruş ekstra para için yapıyorlarsa Allah’a havale ediyorum.

Kızlar merhaba. Ben 2 gündür kusuyodum. Yemek yiyemedim su içemedim. Acile geldim tahlil yaptılar. Vücut susuz gıdasız kalmış. Hemen yatış verdiler. Serum verdiler hemen. Belki biraz daha evde geçmesini beklesem bebişe zararı olacaktı. Susuz kalmamaya dikkat edin gerekirse serum taktırın..

Kızlar merhaba AFP testi diye bir test varmış yaptırdınız mi? Ben ikili test riskli çıktığı için fetal DNA testi yaptırdım çok şükür yemiz çıktı. Ancak bu hafta dokuysa gittiğimde doktor bana AFP testinden bahsetmedi . 16. Haftadayım suan .. bir ay sonra gel dedi.
Siz yaptırdınız mi AFP ??
Cnm AFP 4Lüde bakılıyor.. bana pazartesi bakılcak..benim 2li temiz çıkmıştı ama yinede doktor 4 lü bakılcak dedi

Günaydın burun kanaması yaşayan Varmı bnm saat 7 sabah uykudan saate bakmak için kafamı kaldırdım kanamayla irkildim 10 dk sürdü diyebilirim. Allahtan eşim işe gitmemişti yardımcı oldu durunca dr gitmedim burun kanaması olurmuş 2. Trimester da 😢

Ya masaAllah cogunluk cinsiyeti ogrenmissiniz kızlar. Hergun yazılarınızı takip ediyorum bulantilardan dolayı annemlerdeyim yemekleri pisirdigı için daha rahat yiyebiliyorum. Domatese bile dokunamıyorum elimdeki koku bile ogurtuyordu. Suan daha iyiyim. Yazılarınızı okuyunca gerçekten bilgileniyorum çok sagolun 🥰 benimki totosu dönüyor. Ikidir gidiyorum. Göremedik cinsiyetini😔 bayramdan sonraya gelin dedi. Ozamana kadar dayanamayip birde devlet hastanesi yaparim.gibi 😂

Günaydın burun kanaması yaşayan Varmı bnm saat 7 sabah uykudan saate bakmak için kafamı kaldırdım kanamayla irkildim 10 dk sürdü diyebilirim. Allahtan eşim işe gitmemişti yardımcı oldu durunca dr gitmedim burun kanaması olurmuş 2. Trimester da 😢
Çok geçmiş olsun canım. Havalar aşırı sıcaktı böyle sıcaklarda olur

Kızlar merhaba. Ben 2 gündür kusuyodum. Yemek yiyemedim su içemedim. Acile geldim tahlil yaptılar. Vücut susuz gıdasız kalmış. Hemen yatış verdiler. Serum verdiler hemen. Belki biraz daha evde geçmesini beklesem bebişe zararı olacaktı. Susuz kalmamaya dikkat edin gerekirse serum taktırın..
Çok geçmiş olsun canım. İyi ki gitmişsin acile. Evet susuzluk çok tehlikeli. Yolculuk yaptığım ve az su içebildiğim gün acil kadın doğumcu bana da susuzluktan rahmin kasılmış demişti. Bazen hiç canım su istemiyor yine de zorla içiyorum

Canim cok gecmis olsun kusman hep mi vardi ya da su az mi iciyordun cok? Insallah serum iyi gelir hemen toparlarsin

Cok gecmis olsun canim birdaha olmaz insallah ben de duymustum hamilelikte olabiliyormus:s

X