2021 Aralık Anneleri

Kaçıncı haftada erkeğe benzetti canım seninkini banada 14 de benziyor dedi erkeğe belki senin işe dönerse 🙏 tabi hayırlısı olsunda önce sağlıklı sıhhatli
Benim 12+3 tu kucuktu canim kordonmus gördüğü çıkıntı senin muhtemelen dogrudur daha buyukken gormus:)

hayırlı olsun cnim. belirtilerin nasıldı kızlarına göre çin takvimi tuttumu😁 yaaaaa bi ben ogrenemedim gitti :mad::mad::mad:
Bende yazacaktim bunu unutmusum benim bulantim 10.hafta bittiginde hic yoktu okul acilinca 2 gun oldu ve gecti aş verdigim biseyde olmadi ama erik tercihimde tatlidansa 😁 çin rus hepsi kiz diyordu hatta yorumcularda kiz diyordu ramzide biraz erkek gibiydi belki ama geri kalan hepsu kizdi ve bebis erkek cikti 🤣

Kizlar bebeslere ilk kiyafetler icin kac takim yeterli olur. Abartmak istemiyorum giyilmeyen cok esya kaliyor diyor yakinlarim. Sizce 0-3ay kac takim alinmali? Kullanis acisindan tulum mu takim mi daha iyi ?

Kizlar bebeslere ilk kiyafetler icin kac takim yeterli olur. Abartmak istemiyorum giyilmeyen cok esya kaliyor diyor yakinlarim. Sizce 0-3ay kac takim alinmali? Kullanis acisindan tulum mu takim mi daha iyi ?
Çok hızlı büyüyor diye daha çok takım olmalı 5 6 takım bi kaç da tulum yeterli olur. Bebek mağazasında çalıştım ben. 0-3 ayı genelde 40ı çıkana kadar giyiyorlar sonra 3-6 aya geçilir.

Bende yazacaktim bunu unutmusum benim bulantim 10.hafta bittiginde hic yoktu okul acilinca 2 gun oldu ve gecti aş verdigim biseyde olmadi ama erik tercihimde tatlidansa 😁 çin rus hepsi kiz diyordu hatta yorumcularda kiz diyordu ramzide biraz erkek gibiydi belki ama geri kalan hepsu kizdi ve bebis erkek cikti 🤣
Herzmn derim erkek bebektw cok bulanti olmaz buda onun kaniti😍valla artik catlamama ramak kaldi pzt tekrar gitcem ins bu sefer gösterir

Aynen oglumda cok fazla kaldi ins bu bebis erkek olurda bosa gitmez cunku daha etiketi ustunde hast cikislari +ince battaniyeler vs vs. kiz olunca giydirilmiyor dogal olarak

X