2021 Aralık Anneleri

Yaaaaaaa 🙈🙈🙈 c ile baslayan bise var o cocugun bas popo mesafesi oluyor dedim kesin doktor onu yazdi korkma ama ya kotu bise yoktur insallah hep tahlil veriyoruz oyle dusun 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
Ama tahlil istem formunda işarerlemişti
Zaten 15+3 olamaz doktor 11. Haftada vermişti 16da gelirsin diye 😂😂

Canım hayırlı olsun. Bir erkek bebisimiz daha geliyor 🤩🤩 kizlar bu arafa marasta yasayanlar bir süre şebeke suyu içmesin. Ben geçen gün acillik oldum. Doktor sudan supheleniyoruz çok fazla şikayet var dedi
Teşekkürler canmm..

Ay geçmiş olsun ya içtim valla hatta sıcaktan daha çok içer oldum..
Bundan sonra kaynatıp içerim
Bu arada vitamin istedim
Sdece demir e ihtiyacın olacak dedi
Gerk yok ek vitamin kullanmana dedi

16. Haftada biraktirdi. Anlayabiliyorum omu ittirmek hayli rahatsiz ediyor

Haftada bir vurunuyordum. Son ignem yayilmadi nohut gibi elime geliyor sizde de boyle oldu mu hic
Oldu ama ovdum çok şükür geçti kolonyalı peçetyle fln biraz ovun öyle derler

Pazartesi günü tahlil vermeye gideceğim sağlık ocağına
Doktor tahlil kağıdında ca15-3 diye bi tahlil de istemiş
İnternetren baktım şimdi meme kanseriyle ilgili diyor
Acaba yanlışlıkla mı işaretledi onu 😯
canim benimde bakilmisti kist vardi bisey cikmadi telaslanma

Günaydın kızlar. Epeydir takip edemiyorum burada yazılanları. Bizde de cinsiyet belli oldu dün. Kendi doktorum izinde olunca tanıdık bir radyoloğa gittik, o söyledi direk cinsiyeti. 15+2'de öğrenmiş olduk yani.

Bir oğlan da benden gelsin merve merve cim. Listeye ekleyiver. 😊
Canım demek senin minnoş gösterdi daha benim ki göstemedi ya aynı zaman ya senle benim erkeğe benzetti bakalım 3 lüde ne diyecek gözün aydın sağlıkla kucağına al inş

Kizlar aranızda kilo almayan yada karnı çok çıkmayan var mı benim gibi ? 4 aylık olduk ama daha 1 kilo almışım onun da bir kısmı ödem hatta. Karnım da çok hafif çıktı. Böyle olunca acaba bebek büyümüyor mu diye telaşa düşüyorum, bebisi görmeyeli de 1 ay oldu ptesi kontrolüm var 🙄

Hiç kilo almadım. Ama göbeğim çıktı. Bebekte büyüyormuş bu hafta kontrole gittim. Bir sıkıntı yok dedi doktor..

Kizlar aranızda kilo almayan yada karnı çok çıkmayan var mı benim gibi ? 4 aylık olduk ama daha 1 kilo almışım onun da bir kısmı ödem hatta. Karnım da çok hafif çıktı. Böyle olunca acaba bebek büyümüyor mu diye telaşa düşüyorum, bebisi görmeyeli de 1 ay oldu ptesi kontrolüm var 🙄
Ben varım:) gram bile almadım ve göbek çevresini de her hafta ölçüyorum cm değişmedi daha. Bugün de kontrol vardı doktora sordum özellikle, bebeğin gelişimi iyi mi diye herşey yolunda dedi:)

Günaydın kızlar. Epeydir takip edemiyorum burada yazılanları. Bizde de cinsiyet belli oldu dün. Kendi doktorum izinde olunca tanıdık bir radyoloğa gittik, o söyledi direk cinsiyeti. 15+2'de öğrenmiş olduk yani.

Bir oğlan da benden gelsin merve merve cim. Listeye ekleyiver. 😊
Hayirli olsun canimmm gozun aydin😍

Valla eşim de ben de kıl oranı yükseğiz kesin öyle olacak zaten 🤣 progestan ekstra öyle bir soruna yol açıyorsa yandık çocuğun yüzünğ göremeyiz herhalde 🤣
Valla ya dogrumu bu benim ilk bebe tuysuz degil babaya da cekmis olablr diye dusundm ama bilemedm

Ben de eskisi kadar yiyemiyorum havalar sıcak onun da etkisi var tabi. Bebeğin ağırlığı suan ne kadar bilmiyorum 1 aydır kontrole gitmedim dr ayda 1 çağırıyor. haftasiyla uyumlu çıkar umarım. ilk aylarda kilo almamak daha iyi diyorlar bebekler sağlıklı olsun da kilo önemli değil
Insallah bebeler alir biz cok almayiz en guzeli:)

X