2021 Aralık Anneleri

benım bahsettıgım cıgdemdı ıste cok hastası var 1 saat bekledım randevum oldugu halde. 5 dk muayene surdu dıyebılırım bası cok kalabalık o yuzden vazgectım
Aaa bende acaba bi ona gitsem muaynemi olsam demiştim iyiki dedin gitmem ozaman ben şehir Hastanesiyle bilgi tıpa devam edeyim

Aşkın bey le çiğdem hanımın öğrendim fiyatlarını koru hastanesi olarak paket alırsak 8500 TL imiş herşey dahil çok iyiymiş aslında imkanım olsa şüphesiz giderdim vallahi sadece muayne ücreti 350 TL miş
Ankara’da oturan bi arkadaşımız sağlık sigortası yaptırmıştı kendine 5bin gibi bir miktara, özel hastanenin her ücretini Sigorta karşılamıştı bi araştırıp deneseniz mi acaba

Bugün 2. Doktora gittim 2 li sonucu yaş riski için olabilir diyor yaş riski ister yaptır ister yaptırm amniosentez dedi ama ultrasonda birşey çıkmıyorsa sıkıntı olmaz dedi zaten bu taramalar ucuz diyor doktor çıkar bir risk dedi çok şükür bebiş de iyiymiş haftasına göre uyumlu dedi erkeğe benzetti 16 hftada daha net görünür diyor hayırlısı olsun sağlıklı sıhhatli olsunda inş kız erkek rabbim hangisini nasip ederse Rapunzel90 Rapunzel90 lonely bird lonely bird

Ankara’da oturan bi arkadaşımız sağlık sigortası yaptırmıştı kendine 5bin gibi bir miktara, özel hastanenin her ücretini Sigorta karşılamıştı bi araştırıp deneseniz mi acaba
SiGorta 5 yada 6 haftalıkken yaptırılıyor canım onu da araştırdım sigortacıyla görüşmüştük yetişemedim yani ona aman hayırlısı olsun rabbim hepimizi merhametli vicdanlı doktorlara denk getirsin inş

SiGorta 5 yada 6 haftalıkken yaptırılıyor canım onu da araştırdım sigortacıyla görüşmüştük yetişemedim yani ona aman hayırlısı olsun rabbim hepimizi merhametli vicdanlı doktorlara denk getirsin inş
Amin canım inşallah gerçekten insan kendini çaresiz hissediyor inşallah düzgün insanlarla karşılaşırız

Bir ay kalayım diyorum nasip olursa olmadı bunlardan birine bakarım canım sağol. Detaylı zamanı İstanbula dönmüş olurum büyük ihtimalle yoksa da antepte tanıdık var orda yaptıracağım
Onder bey docent muayene ucreti de cok pahali degil 120 lira herkes cok memnun tavsiye ederim.devlettekinin de muamelesi ilgisi falan cok iyi ama doktoru gorene kadar baya bekliyorsun bide bilgisi de umarim iyidir gorumcem arastiracakti kisilik olarak devlet doktoru gibi degil istdigin soruyu sorabiliyorsun

Ben tüm vücut gidiyordum sözleşmeyi dondurdum çünkü ters tepebiliyor hormonlardan dolayı ki bu süreçte tüylerim gerçekten de çok hızlı uzadı ama daha önce 5 Seans aldığımdan şimdilik jiletle idare ediyorum doğumdan sonra 4 ay bekleyip devam edicem, ağda epilasyon yapmıyorum çünkü o zaman lazer boşa gidicek böyle devam bakalım
Ben lazeri erteledim dogumdan sonra hatta emzirme donemi bitince cunu hormonlar kendini bulmuyor tekrarliyormus yaptiracagim doktor da gebelikten sonra goruselim dedi yuzumde de var biraz ona da igneli istiyorum insallah hersey yolunda giderse dogumdan sonra baya bise yaptirasim var kendime 😂

Kızlar aranızda nifty test yaptıranlar vardı. Hangi labaratuvarda yaptırdınız. Ve ücret ne kadardı yazarmısnız lütfemin

Kızlar aranızda nifty test yaptıranlar vardı. Hangi labaratuvarda yaptırdınız. Ve ücret ne kadardı yazarmısnız lütfemin
Genoks 3000 TL. Bir de panorama hills bu firmadan fiyat almıştım onlar 3750 demişti. Genoks da 3200 demişti 3000e indirim yaptılar. Sonuç 7. Ya da 8. Gün elimdeydi. Daha uygun fiyat verildiğini de okudum indirim konuşmanızı tavsiye ederim

20210626_181107.jpg

Dokunma duyusu başlığından bir madde.

Bugün 2. Doktora gittim 2 li sonucu yaş riski için olabilir diyor yaş riski ister yaptır ister yaptırm amniosentez dedi ama ultrasonda birşey çıkmıyorsa sıkıntı olmaz dedi zaten bu taramalar ucuz diyor doktor çıkar bir risk dedi çok şükür bebiş de iyiymiş haftasına göre uyumlu dedi erkeğe benzetti 16 hftada daha net görünür diyor hayırlısı olsun sağlıklı sıhhatli olsunda inş kız erkek rabbim hangisini nasip ederse Rapunzel90 Rapunzel90 lonely bird lonely bird
Maşallah maşallah 🤩 gelsin bakalım paşam ız mı prenses mi görelim 🥰

X