2021 Aralık Anneleri

evim yakın olsa kesınlkle sehır hastanesıne gıderdım en ıyısını yapmıssın
Benim evde uzak ama arabayla gidince sıkıntı olmuyor canım gaziye gideyim dedim 11 haftadan sonra alıyorlarmış geç kaldım oraya birde beştepedeki Sami Ulus varya oraya gideyim diyorum

Günaydın kızlar 2 gün önce yazmıştım, bebeğimin bacak boyu kısa dedi doktor çok üzüldüm diye. Dün gece o kadar üzüldüm ki panikten tansiyonum düşmüş, fenalaştım nöbetçi doktor bulup gittik. Tekrar baktı ve gayet normal boyu dedi, hatta biz 2 haftaha kadar olan farklara ultrason hatası deriz 3 hafta geriden gelirse ve bir çok başka belirti varsa sorundan şüpheleniriz o da ayrıntılıda çıkar ancak henüz çok küçük bebek ölçmek bile anlamsız dedi. Diyeceğim o ki doktorunuzu iyi seçin. Beni çocuğumda sorun olduğuna inandıran diğer doktora hakkımı helal etmiyorum.

Günaydın kızlar 2 gün önce yazmıştım, bebeğimin bacak boyu kısa dedi doktor çok üzüldüm diye. Dün gece o kadar üzüldüm ki panikten tansiyonum düşmüş, fenalaştım nöbetçi doktor bulup gittik. Tekrar baktı ve gayet normal boyu dedi, hatta biz 2 haftaha kadar olan farklara ultrason hatası deriz 3 hafta geriden gelirse ve bir çok başka belirti varsa sorundan şüpheleniriz o da ayrıntılıda çıkar ancak henüz çok küçük bebek ölçmek bile anlamsız dedi. Diyeceğim o ki doktorunuzu iyi seçin. Beni çocuğumda sorun olduğuna inandıran diğer doktora hakkımı helal etmiyorum.
Bu arada hepinize dualarınız için çok teşekkür ederim, ben de hepimize dua ediyorum sürekli allah evlatlarımızı korusun. 🙏🏼

Muhtemelen öyledir sorarsan bize de yaz lütfen 😂😂
Aşkın bey le çiğdem hanımın öğrendim fiyatlarını koru hastanesi olarak paket alırsak 8500 TL imiş herşey dahil çok iyiymiş aslında imkanım olsa şüphesiz giderdim vallahi sadece muayne ücreti 350 TL miş

Ohhh çok şükür bak birde gidemem diyordun Allah'ım korktuğuna uğratmaadı gözün aydın çok sevindim kuzum sağlıkla sıhhat le gelsin bebişlerimizi inş bugünde bende güzel haberler alırım canım aman sende dikkat et kendine bak geçmiş olsun sanada

Ohhh çok şükür bak birde gidemem diyordun Allah'ım korktuğuna uğratmaadı gözün aydın çok sevindim kuzum sağlıkla sıhhat le gelsin bebişlerimizi inş bugünde bende güzel haberler alırım canım aman sende dikkat et kendine bak geçmiş olsun sanada
İnşallah canım inşallah allah gönlünün güzelliğine bağışlasın ben de sana dua edicem hiçbir sorun çıkmayacak eminim sen bana demiştin, ben de sana diyorum. Bu da bana ders olsun artık bebeğimi üzmeyeceğim hep olumlu düşünüp dua edeceğim. 💕🌸

İnşallah canım inşallah allah gönlünün güzelliğine bağışlasın ben de sana dua edicem hiçbir sorun çıkmayacak eminim sen bana demiştin, ben de sana diyorum. Bu da bana ders olsun artık bebeğimi üzmeyeceğim hep olumlu düşünüp dua edeceğim. 💕🌸
Ne kendin üzül nede bebişini canım gerekirse 10 doktora git işini sağlama al Allah razı olsun duaların için rabbim hepimizin yardımcısı olsun inş güzel yüreklim benim tek dileğimiz yavrularımızı sağlıkla alalım inş kucağımıza 🥰🥰💞💞

Maraşta nerdesin canım ben de maraşlıyım haftaya memlekete gelicem kime gidiyorsun
Ben devlette mesut avana gidiyorum detayli usgye sular akademide onder ercana gidecem ondan da herkes cok memnun ben devletteki doktorumdan da cok memnun oldugum icin mesut beyle devam edecem begenmeseydim onder beyle devam edecektim

Ben devlette mesut avana gidiyorum detayli usgye sular akademide onder ercana gidecem ondan da herkes cok memnun ben devletteki doktorumdan da cok memnun oldugum icin mesut beyle devam edecem begenmeseydim onder beyle devam edecektim
Bir ay kalayım diyorum nasip olursa olmadı bunlardan birine bakarım canım sağol. Detaylı zamanı İstanbula dönmüş olurum büyük ihtimalle yoksa da antepte tanıdık var orda yaptıracağım

Gerçekten şimdi küçükler ve bir mm oynama bile bir hafta fark atıyor nerdeyse. Önemli olan bence 25. Haftadan sonraki gelişmeler.

Gerçekten şimdi küçükler ve bir mm oynama bile bir hafta fark atıyor nerdeyse. Önemli olan bence 25. Haftadan sonraki gelişmeler.
Öyleymiş canım ama insan bilemiyor ilk bebeğimiz olacak allah nasip ederse. Gittiğimiz doktor doçent, bastırarak dedi ki alt sınıra yakın, takip edilmesi gerekiyor. Haliyle ciddiye aldım.

Yaaa Bnde cuma sorayım
Sor bakalım doktor değil de fiyat için başka bir yer varmış oraya doktorunun ismini söyleyince ona göre fiyat veriyorlar. Tabi bu kız şimdi doğuracak fiyatı önce aldıysa pahalanmış olabilir bugüne kadar. Ben de hala koçla mega arasındayım. Bir kafama göre doktor bulamadım 🤨

Kızlar merhaba 11+6 da ikili test yaptırdım sonucuna bakar mısınız? Beta hcg düşük mü çıkmış😔

Eklentiler

• A073CF29-8436-4F9B-BCC3-36307C222C2B.jpeg
    A073CF29-8436-4F9B-BCC3-36307C222C2B.jpeg
    135,3 KB · Görüntüleme: 54
Kızlar merhaba 11+6 da ikili test yaptırdım sonucuna bakar mısınız? Beta hcg düşük mü çıkmış😔
Sonucun gayet iyi niye üzüldn ki beta düşük olsa ne olur , bnmkide yüksek bi sorun yok Elhamdülillah

X