2021 Aralık Anneleri

Kesinlikle oyle degil ben devlete tahlil yaptrip ozeldeki doktora gosterecektim dev diye cok onyargiliydim ama adam o kadar kibar beyefendi ilgisi super her turlu soruyu rahat rahat soruyorum hatta dogumu da devlette yapmayi dusunuyorum sezaryen olacam oglumda ozelde yaptim da ne oldu ayni aciyi cektim.
Sen sus bence adama nazar değdirecen 🤣

Kesinlikle çok iyi doktorlarımız var. Sadece devlette çok fazla hastaya baktıkları için birçoğu bize göre ilgisiz oluyor
Bilmiyorum ben ozelde ilk gittigim doktordan hic memnun kalmadim devlettekilerden daha cok memnun kaldim detayli usgde cihazi cok iyi olan bi doktora gidecem o yuzden ozele gidecem

Sen sus bence adama nazar değdirecen 🤣
Masallah diyeyim ama gercekten bende hic beklemiyordum 😂😂😂oglumda hep ozele gittim bi kere dev gittim onda da kadin bi doktor fena azarliyordu herkesi cikinca anneme ozele verdigim butun paralar helal olsun demistim 😂cok on yargili gitmistim cok sasirtti beni 😂

Erkek anneleri isim düşünmeye başladınız mı? Aklımızdakileri paylaşsak ya:) biz şimdilik Arel veya Deniz arasındayız bakalım

Ben pazartesi öğrendim. Şimdilik listemin en üstünde Alp ve Umut var. Beğendiklerim de
Efe, Ege, Poyraz, Deniz, Çınar var. Ama ben çok kararsız birisiyim ve bu isim konusunda hiç karar veremezmişim gibi geliyor 😁 Ve çok değişiyor bi beğendiğimi iki üç gün sonra beğenmiyorum bakalım ne olacak😁

Masallah diyeyim ama gercekten bende hic beklemiyordum 😂😂😂oglumda hep ozele gittim bi kere dev gittim onda da kadin bi doktor fena azarliyordu herkesi cikinca anneme ozele verdigim butun paralar helal olsun demistim 😂cok on yargili gitmistim cok sasirtti beni 😂
Maşallah gerçrkten. Allah da onu iyi insanlarla karşılaştırsın 🤲🏻

Bizim de 400 lira muayene
Allahtan 5 haftada bi filan çağırıyor 🤪

Ben de doğuma bi 10 bin gözden çıkardım valla muayene ücretinden sonra 😂
Ay herkesi alintilamayi beceremedim. Kizlar ne guzel 80ler 90 lar yaaa her ay 400 verince dusunmemeye calisip bebisimi gorunce de unutuyorum ben de napiyim🤦🏼‍♀️
dogum icin ben de 10 bini gozden cikarmistim normale 12500 sezeryana 14000 dedi ekstra olarak covid testi ucreti de oluyormus. Ben cocugumu icimde saklamaya karar verdim😂

kizlar ya sicaktan beynim mi eridi bilmiyorum basim cok agriyor hele de cevirdikce daha da kotu oluyor ne yapabilirim ya cildiricam🤦🏻‍♀️

X