2021 Aralık Anneleri

Sor bakalım doktor değil de fiyat için başka bir yer varmış oraya doktorunun ismini söyleyince ona göre fiyat veriyorlar. Tabi bu kız şimdi doğuracak fiyatı önce aldıysa pahalanmış olabilir bugüne kadar. Ben de hala koçla mega arasındayım. Bir kafama göre doktor bulamadım 🤨
Bi kere gelip tercih yapabilirsin mega dan genel olarak memnun insanlar. Geçen unuttum bn sormayı cuma kontrol için gidicem inşallah unutmam sorarım

Hamilelikte genital bolgeye lazer epilasyon yaptiran var mi aramizda? Doktorlar bu konuda ikiye ayrilmis durumda benim de kafam karisti🤖
4 ayda bir yaptiriyordum gerci cok fazla degil ama yine de zarari olur mu bilemedim🐣
Hem dogum surecinde de surekli temiz kalmak isimi kolaylastirir diye dusundum, agda icin beklemeyi sevmiyorhm hic de agda yaptirmadim🤦🏼‍♀️

Hamilelikte genital bolgeye lazer epilasyon yaptiran var mi aramizda? Doktorlar bu konuda ikiye ayrilmis durumda benim de kafam karisti🤖
4 ayda bir yaptiriyordum gerci cok fazla degil ama yine de zarari olur mu bilemedim🐣
Hem dogum surecinde de surekli temiz kalmak isimi kolaylastirir diye dusundum, agda icin beklemeyi sevmiyorhm hic de agda yaptirmadim🤦🏼‍♀️
Canım doktorun yaptır dese de yaptırma içinde hep kuşku kalır. Temizlik için başka pratik yöntemler de var.

Ben tüm vücut gidiyordum sözleşmeyi dondurdum çünkü ters tepebiliyor hormonlardan dolayı ki bu süreçte tüylerim gerçekten de çok hızlı uzadı ama daha önce 5 Seans aldığımdan şimdilik jiletle idare ediyorum doğumdan sonra 4 ay bekleyip devam edicem, ağda epilasyon yapmıyorum çünkü o zaman lazer boşa gidicek böyle devam bakalım

Kızlar merhaba 11+6 da ikili test yaptırdım sonucuna bakar mısınız? Beta hcg düşük mü çıkmış😔

Sonucunda bir sıkıntı yok. 😊 zaten sorun olsa doktor söylerdi. Cinsiyet tahmini yaptı mi doktorun. Erkek bebeklerde düşük olurmuş free beta değeri.

Sonucunda bir sıkıntı yok. 😊 zaten sorun olsa doktor söylerdi. Cinsiyet tahmini yaptı mi doktorun. Erkek bebeklerde düşük olurmuş free beta değeri.
Doktor normalde hcg değeri 0.30 normal sizin biraz düşük çıkmış ama çok fark yok dedi. Daha sık kontrol edilmelisiniz dedi hamilelik boyunca o yüzden canım ssıkıldı canım. Yüzde 80 kız dedi

Kızlar bu haftalarda kanaması, lekelenmesi olan varmı. Bugün kanamam oldu acil dr a gttm. Rahim agzı kapalı sıkıntı yok şuan dedi iğne verdi bi tane, progestan kullanıyordum zaten ikiye çıkardı yolladı... Ama bayagı tedirgin oldum.

Doktor normalde hcg değeri 0.30 normal sizin biraz düşük çıkmış ama çok fark yok dedi. Daha sık kontrol edilmelisiniz dedi hamilelik boyunca o yüzden canım ssıkıldı canım. Yüzde 80 kız dedi
Burda bir kişinin postuna okumuştum free beta hcg 0.40 altı olunca preklampsi riski artiyormus.Yani gebelik zehirlenmesi o yüzden doktorunuz sıkı takip önermişti.Size tavsiyem tuzu ve şekeri hayatınızdan çıkarın böylece önlem almış olursunuz.Zaten şekerin tuzun bi faydası yok gebelikte.Protein ağırlıklı beslenin ekmeği sadece tam buğday tüketmeye çalışın.Preklampsi kiloya bakmıyor çünkü.

Bi kere gelip tercih yapabilirsin mega dan genel olarak memnun insanlar. Geçen unuttum bn sormayı cuma kontrol için gidicem inşallah unutmam sorarım
En son gittiğimiz hem çocuğa kısa vs dedi bizi panikletti hadi ince eledi işini yaptı desem eşime bağırdı azarladı. Haliyle ona devam edemem bakalım napıcaz

Aşkın bey le çiğdem hanımın öğrendim fiyatlarını koru hastanesi olarak paket alırsak 8500 TL imiş herşey dahil çok iyiymiş aslında imkanım olsa şüphesiz giderdim vallahi sadece muayne ücreti 350 TL miş
benım bahsettıgım cıgdemdı ıste cok hastası var 1 saat bekledım randevum oldugu halde. 5 dk muayene surdu dıyebılırım bası cok kalabalık o yuzden vazgectım

X