2021 Aralık Anneleri

kizlar ya sicaktan beynim mi eridi bilmiyorum basim cok agriyor hele de cevirdikce daha da kotu oluyor ne yapabilirim ya cildiricam
Bnde aynı durumdayım patlıyorum sabah kalkarken başım ağrıyor Allahtan dr kahve içebilirsin artık dedi uyandıktan 1 saat sonra içiyorum anca kendime geliyorum

Benim devlet hastanesinde gittigim doktor cok beyefendi nasilsin hamilelik nasil gidiyor sorularin varsa sor adam ozeldekilerden daha kibar hatta ogle arasinda tuttum hemen konusalim dedi yani cok kibar sekreterleri cok gicik sadece
Zaten devlette dr iyiyse sekreter ve çalışanlar berbat oluyor sanı dr onlar

Amaninnnn neresi bu böyle doğurmak bile ciddi bütçe istiyor gerçi bn doğum ücretini sormadım bakalım bnm ki nasıl

Bnde aynı durumdayım patlıyorum sabah kalkarken başım ağrıyor Allahtan dr kahve içebilirsin artık dedi uyandıktan 1 saat sonra içiyorum anca kendime geliyorum
turk kahvesi mi ben baska kahve icmedim hic nescafe vs cok canim cekiyor ama uzak duruyorum

turk kahvesi mi ben baska kahve icmedim hic nescafe vs cok canim cekiyor ama uzak duruyorum
Nescafeyi de içiyorum sade şekersiz sütsüz sabah anca onunla ayılıyorum arada bişi olmaz ya dr kendi için bn çok içtim dedi içebilirsin dedi abartma sadece dedi bn günde bi nescafe bi sade Türk kahvesi yetiyor ilk zmnda birer fincana izin vermişti

Kizlar aranizda kasik agrisi ceken varmi? Sabahtan beri bi tuhaf sekilde agrim var. Izmir cok sicak bunaldim uzerine bulantida eklenince nerdeyse ağlıcam
valla ben cayır cayır ağrı çekiyorum hatta azönce ayıptır sölemesi wc de küçük abdest yaparken rahim sökülüyor sandım okadar acıdı

Zaten devlette dr iyiyse sekreter ve çalışanlar berbat oluyor sanı dr onlar
Aynen onlardaki ego doktorda yok gecen gittigimde ikili test icin geldim diye yuz kere soyledim sonra iceri girdim yine dedim bekle bekle dediker doktor muayene etti ikili test icin geldim doktor bey dedim sonucunu versinler bakalim dedi sekretere soyledim bi firca atti niye daha once soylemiyorsun iki is yaptiriyorsun burdaki hanimefendiye kac kere soyledim ikili test icin geldim diye biraz uslubunuza dikkat edin dedim o kadin da soyledi deyince kesti sesini.

Burdaki devlette de randevu bulunmuyor ki
Mesela şimdi 17. Haftada gel dedi
Dün baktım yoktu
Pusuya yattım bekliyorum yine

O neymiş ole ya şok oldum... ben denizlideyim.. özele gidiyorum muayene ücreti 130 civarı... sezeryan 2.900 tl :) fatura bile alıyosun üstüne :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…