2021 Aralık Anneleri

Aynen bende öyleyim çalıştığım yerde iki gebe daha var biri 20 haftalik halen karnı yok diğeri 22 haftalik bizim karinlarimiz aynı sanki kendimi nispet yapar gibi hissediyorum utanıyorum yanlarından gecerken
ay nasi böyle olabiliyoruz ya bende inan hayret ediyorum etrafimdaki hamileligi yarilamis ama hic karni olmayanlara cidden ic karnimiz cok dar demekkii

kizlar ya. malum bu haftalarda sola yatmalar başlıyoya. hep saga yada sola yatan ben şimdi yasak cazip gelir misali sırtüstü yatıp gerinmek istiyorum surekli ilk hamileligimde nasildim hatırlamıyorum ama sanki son aylarda dikkat etmistim. bide oğlum hala emiyo ve gece uyumadan once 15-20 dk uzerime uzanarak emiyo sıpa. ben sirtustu o benim ustumde hala emdigine mi yaniyim yatis pozisyonumuzun yanlisligina mi bilemedim. aranizda hem hamile olup hem emziren var mi buarada?

Anneler kız isimleri önerisine açığım artık isim bulmalıyım herkes isim yazsın
Benim kızımın ismi Helin şimdi deoğlum olucak Allah'ın izniyle. Ablası sdiden koydu ismini Ayaz diyor içime de sindi.

Bu arada kızlar balık yağı kullananlar var okuduğum kadarıyla. Doktor mu önerdi siz mi tercih ettiniz. Ve hangi marka içiyorsunuz.

1 kez baktı. Her ay sadece tsh kontrol ediliyor dahiliyeci tarafından.
Ben de ilk sağlık ocağında vermiştim orda tshlarım sıkıntılı çıkmıştk sonra doktorum sağlık ocağındaki sonuçlar geç gittiği için sonuçlar yanlış çıkabiliyor dedi. Aktife gittm kan verdim meğer her şey normalmiş
Ben de en basinda bir kere vermistim bir de arkadastan ogrendim tetenoz ignesi vurulurken 18 haftada kan idrar istemis saglik ocagi
20. haftadan sonra olucam onu ben, o zaman baktırırım eğer doktor istemezse o zamana kadar

Benim her ay kan, idrar, tsh, ve üre bilmem ne bakıyor doktorum
Belli bi rahatsızlığınız mı var yoksa tamamen takip amaçlı mı? Benimki vücut sinyal vermedikçe kendimizi germeye gerek yok diyor. Mesela toxoplazma da her 2-3 ayda bir tekrarlanmalıymış, gerek yok stres oluşturmaya önemli olan ilk üç ay bulaşmaması dedi

Günaydın kızlar. Dün kontrole gittim. Ağrılardan dolayı kan idrar istemişti hem de uçak için rapor yazdırmaya. Bebeğin bacak boyu biraz kısa dedi takip edelim dedi. Eşim de ben de uzunuz sat 10 gün geri çekildi yani gelişimi öndeydi. Noldu da bacak boyu kısa kaldı üzüntüden uyumadım, böyle işe gideceğim. Plesentam da aşağıdaymış, çıkar dedi ona çok takılmadım. Nerdeyse su yerine ayran içerim ev yapımı, peynir çok yerim. Neden böyle oldu daha da kısa kalırsa cücelik vs yazıyor nette eşim de annemi ara cinsiyet söyle dedi aramam dedim diye onun derdinde, yani tek üzülen benim. Kusura bakmayın uzun yazdım çok üzgünüm, doluyum.

Sadece tiroitle ilgili sıkıntım var
Gerisi rutin kontrol
Kan sayım çok düşmüştü mesela bi ayda onu tahlil yapmasak göremezdim
Veya magnezyumum düşük çıkmıştı daha önce ilaç kullanmıştım

Kendi açımdan sinyali beklersem her şeyi başka bi şey sanabilirim
O yüzden bana böylesi iyi
İki kramp girince bile yüz ihtimal geliyor aklıma

Canım birde başka doktora gitseydin emin olmak için bazen gerçekten 1 doktor yeterli olmuyor üzülme herşey normal giderken sonradan böle olması da saçma geldi başka doktora git diyorum ısrarla

Canım birde başka doktora gitseydin emin olmak için bazen gerçekten 1 doktor yeterli olmuyor üzülme herşey normal giderken sonradan böle olması da saçma geldi başka doktora git diyorum ısrarla
Gideceğim de o da kısa derse iyice takarım diye korkuyorum. Biraz beklesem de toparlanır mı acaba diyorum. Dayanamam muhtemelen giderim yine

Gideceğim de o da kısa derse iyice takarım diye korkuyorum. Biraz beklesem de toparlanır mı acaba diyorum. Dayanamam muhtemelen giderim yine
Canım benim inş korktuğun gibi olmaz rabbim korusun yavrularımızı inş ultrason ile ilgilidir sende haklısın tabi inş sağlıkla gelir minnakın üzülme bak üzüldükçe bebilş hisseder morelini yüksek tutmaya çalış tatlım

Hiç kötü bişeye yorma bn dr boyu kilosu nasıl dedim bu hafta önemli değil dedi daha çok küçük dedi ne boyu ne kilosu o ilerleyen zamanda daha çok dikkat ediliyor belli bacağı toplamıştır inşallah da bişey çıkmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…