2021 Aralık Anneleri

Kız ismi Berfu seviyordum, ama Ankara Bahçeci’de Berfu doktora muayene olduktan sonra isimden soğudum. Enerjimiz tutmadı, hayattan soğudum

Neden kotu mu gecti
Kötü de değil, bi zararı dokunmadı, zaten sadece iki kere gittik. Onda da sürekli meşgul, tam bi şey anlatırken telefonu çalıyo, bi şey sorduğum zaman, neden buradasın der gibi bakıyo, bakışları yorgun, isteksiz. Enerjimi düşürmüştü. Bi de özele gidiyoruz diil mi, özel muamele görmek istersin. Ama alakası yok, devlet hastanesinde bile randevu saatinde doktoru görüyorsun, bahçeci’de söyledikleri saatten sonra bile saatlerce bekletiyolar. Bi de dediğim gibi sürekli bi acele, istediğin gibi soru soramıyorsun. Endokrin doktoruna gitmiştim, ilaç verdi. Sonra Bahçeci’ye gittiğimizde ilaçtan bahsettik, ben olsam bunu kullandırmazdım dedi. Herkesin de kendi alanı, başkasının teşhisine müdahale etmesini de çok yadırgamıştım. Bu sebeplerden

Haklisiniz size ayrilan vakit size ozel olmali guven vermeli. Suan gebemisnz tedavi oldnzmu. ?ben istanbul bahcecide tedavi oldm

Benzer şeyleri ben de bahçeci umutta yaşadım. Bi sene tedavi oldum ve iki kere negatif sonuç aldım. Bence negatiflerin en büyük sebebi devlet hastanesinden beter muamele görmekti. Biz sebepsiz infertiliteyle tedavi olduk, biraz da bu yüzden hep baştan savılan Müşterilerden oldum, hasta değil müşteri diyorum özellikle. Artık çekemem burayı deyip ayrılmıştım, güya en meşhur doktorlardan biri, olmaz olsun öyle meşhurluk, iki tedavimde de hata yaptılar yoğunluktan. Hergün sabah akşam dua ediyorum Allahım bi daha muhtaç etme diye. Sağlıkla doğumu görelim hepimiz en büyük duam bu.

Kan hapı kullanan var mı?
kan hapından kastın demir ilacı ise, ben 12 haftalık kontrole gittiğimde demir ilacı + magnezyum başlattı bana. 10. haftada folik asiti bıraktırınca Efa Mom diye bir multi vitamin başlatmıştı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…