2021 Aralık Anneleri

Evet galiba demir ilacını kastediyorum
12. Haftada balıkyağlı multivitamin + kan hapı başlattı. İki gün önce yani 14. Haftadaki kontrolde de kalsiyumlu ve magnezyumlu bi hap başlamamı söyledi, sipariş verdim yarın gelince başlıycam. Erken başlattı bunlara biraz galiba ama başla deyince başladım.

Soracağım bu kontrolde. Ama mesela senden 6 hafta geç başlamış olacam. Bi şeyden eksik kslmamalıydım
benim ilk devlette gittiğim doktor da yazılı bi kağıt vermişti, hangi haftada ne yapılacak gibi, onda da ilk 3 ay folik asite devam, 3. ay itibariyle demir ilacına başlanmalı yazıyordu :)

Hahah beni de baslatmasa hic diyorum sevmiyorum olmadi saglik ocagi kan verip ona gore durum vahimse baslatsn
benimkinin verdiği hap değil, suyla karıştırılıp içilen bişey, ben çok sevdim valla, şerbet içiyomuş gibi lezzetli geliyo çok
Aaay aaay kahroldum anmışken hemen ekliyorum şarkıyı da.
ya belki senin sonuçlarına göre erken ihtiyaç duymamıştır, benim de mesela magnezyumu şikayetlerimden dolayı erken başlattı. normal şartlarda daha o haftada şart değilmiş yani başlamak

Ben de verirse lezzetlisinden verin derim.

Oyle mi midene raahatsizlik vermiyormu hic ismi neydi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…