2021 Aralık Anneleri

Kizlar kasık bolgenizde bicak saplaniyormus gibi acima oluyormu ? Bugun gun boyu surekli oldu ve hareket etmemi kisitladi baya.. korkmam gereklimi gitsemmiki hastaneye

Inan daha iştahım tam gelmedi canım hiç bi şey yemek istemiyo. Tencere yemeği gözümün göresi yok. Kuu kuru şeyler yemek istiyorum.
Sorma canım ya.. berbat bir durum. yaklaşık 2 saat önce 1 aydır yemeğim çikolatadan 1 dilim yedim, onu da az önce çıkardım. :kusmuk:

Bnnn tek doz kullanıyordum günde 2 doza çıkardı çok düşük hap işe yaramazsa serum takılacak dedi önümüzdeki ay belli olacak tahlil yapıp gidicem
Ben devlete gittim ya ordaki doktor bana dedi ki bulantıların geçince kan hapı da başlarız e belki benim hiç geçmeyecek? 🤔 neyse 1inde kendi doktoruma gidecem zaten de geç kalmayayım hapa. Değerlerim normal ama takviye olarak kullanılıyosa eksik kalmak istemem.

Ben devlete gittim ya ordaki doktor bana dedi ki bulantıların geçince kan hapı da başlarız e belki benim hiç geçmeyecek? 🤔 neyse 1inde kendi doktoruma gidecem zaten de geç kalmayayım hapa. Değerlerim normal ama takviye olarak kullanılıyosa eksik kalmak istemem.
Bnm bulantım yoktu zaten olsada bilmiyorum bulantı yapmıyor bana verdiği hap bnm ki direk folik asiti bıraktırıp kan başlattı hiç demedi de bulantı vs

henüz kilo almayan, göbeği karnı çıkmayan (yani extra :KK70: zaten kilolu olduğum için göbeğim vardı :KK70: her hafta ölçüm alıyorum cm değişmedi daha) bir ben mi kaldım acaba :KK70:

Ben hiç kilo almadım ama göbeğim çıktı. Minyonum diye iç karında yer bulamadığını düşünüyorum.

Bende hiç kilo almadım yani 800 gr filan ancak almışımdır. Ama göbüş belli ediyor artık kendini. 😍

Bnm tosbik kaç gr çıktı tahmin alım 🤣🤣

X