2021 Aralık Anneleri

Bende 33 yaşındayım canım hemen hemen aynı bence değerde ayy bizimki çok abarttı yaa ilk gittiğimde keseyi görmediği dede abartmıştı sanki bebekde bişey varmış gibi aldırmam yani Allah'ım esirgesin başka bir doktora daha gideyim diyorum içim rahat etsin
aynen ikinci görüş almakta fayda var. ben ayrıntılıya perinatoloğa gidicem zaten o yüzden takılmadım çok. insanlar artık bu yaşlarda yeni evleniyolar biz yine iyiyiz bence :halay:

Ben dünyadaki tüm eksi şeyleri yemiş olabilirim hamilelikte
Olmamış erikleri seçip seçip yedim daha da ekşi olsun diye 😂😂😂
Eğer benim erkek çıkarsa o iş tamamen palavra 😂
Sonbaharda olan kara erikleri yedim bu hamileliğimde annemin kuruttugu olmamış elma kurularini yiyorum durmadan ve erkek geliyor.yazarken bile ağzım sulanıyor :KK70:

aynen ikinci görüş almakta fayda var. ben ayrıntılıya perinatoloğa gidicem zaten o yüzden takılmadım çok. insanlar artık bu yaşlarda yeni evleniyolar biz yine iyiyiz bence :halay:
Doğru diyon 30 da yeni evlenenler 20 lik gbi geziyor bizde yaşlanmış gibi riskli olupda 40 yaşındayız sanki demi 🤭🤭🤭

Sonbaharda olan kara erikleri yedim bu hamileliğimde annemin kuruttugu olmamış elma kurularini yiyorum durmadan ve erkek geliyor.yazarken bile ağzım sulanıyor :KK70:
Valla bnde bunda hiç tatlı yemedim desem yeri erik elma ekşi jelibon🙈 offf bnm de ağzım sulanıyor 🤣🤣🤣

Kizlar ikinci üçüncü gebeliği olanlar bana bı desin hele, benim karnım dışardan belli olmaya başladı hele öğlen yemeğini yiyince hiç saklayamiyorum, ayaktayken dokunduğumda sert oturunca tabi biraz yumuşak yağ mi bebek mi yoksa ben kilo mu aldım🤭 ilk göbeğiniz çıkmaya başladığında sizin nasıldı bir tarif edin hele🤣 en son 53 kg olmuştum 🌿

Kizlar ikinci üçüncü gebeliği olanlar bana bı desin hele, benim karnım dışardan belli olmaya başladı hele öğlen yemeğini yiyince hiç saklayamiyorum, ayaktayken dokunduğumda sert oturunca tabi biraz yumuşak yağ mi bebek mi yoksa ben kilo mu aldım🤭 ilk göbeğiniz çıkmaya başladığında sizin nasıldı bir tarif edin hele🤣 en son 53 kg olmuştum 🌿
Evet belli olmaya başlıyor bu aylarda sert dediğin bebişin işte 😍

Cips ince çizgimizdir 🤣🤣 ben arada yiyorum 2 3 haftaya bir ama tam paket yani bulursam affetmem çünkü, bı kere şey yaptım ama aşırı canim çekmişti kendim de daha yeni yemiştim onun yerine tuzlu fıstık aldım oda kesti bayağı
Bide soslu fistik var o da cok lezzetli 😂zararlari aynidir onu yiyecegime direk cipsimi yerim😂niye guzel seyler hep zararli acaba 😕

Bide soslu fistik var o da cok lezzetli 😂zararlari aynidir onu yiyecegime direk cipsimi yerim😂niye guzel seyler hep zararli acaba 😕
Aynen onu da çok severim 🤣 işte belki de o kadar güzel değildir aburcuburlarda bagimlilik yapıcı madde var dusmusuz bu çukura bir kere, belki de o kadar güzel değildir çok yemeyenlere lezzetli gelmiyor eşim yemez mesela cips

Aynen onu da çok severim 🤣 işte belki de o kadar güzel değildir aburcuburlarda bagimlilik yapıcı madde var dusmusuz bu çukura bir kere, belki de o kadar güzel değildir çok yemeyenlere lezzetli gelmiyor eşim yemez mesela cips
Evet bnm eşimde tadını bile bakmaz ve sevmiyor bn bayılıyoreeee hergün olsa yerim. Yaaa sonrada suya abanıyorum 🤣🤣

X