2021 Aralık Anneleri

Benimki de burnuna bakmadi enseyi yazdi bide kan aldilar

oglumda da 3.8 cikmisti icinizi ferah tutun. simdi cidden ensesi biraz kalin ama ayri bi tatli duruyo sacini toplandığımda insallah kan sonucunuz da güzel gelir

Ben dünyadaki tüm eksi şeyleri yemiş olabilirim hamilelikte
Olmamış erikleri seçip seçip yedim daha da ekşi olsun diye
Eğer benim erkek çıkarsa o iş tamamen palavra

Aynen bende eksiye dustum benimki de erkekse hikaye
Aynı beeen bikaç gün akşama doğru hafif bulantı dışında hiç bulantım olmadı ve canım hep ekşi ve acı şeyler çekti. Normalde mesela ekşi dondurma asla yemezdim ama hep canım vişneli limonlu ekli dondurma istedi ve yedim ve sonuç oğlumuz oluyor değişme ihtimali de yok çünkü genetik testi ile öğrendik cinsiyeti kesin erkek yani

Saglikla kucaginiza alin insallah ben sehir efsanelerine cok inanmiyorum sadece bulanti cok olursa kiz olabiliyor diyorlardi ona biraz inaniyordum o tezimiz de curudu

Benimki de burnuna bakmadi enseyi yazdi bide kan aldilar
Burnu hakkında bir şey söylemedi fotoğrafı attım aslında bakabilir misiniz?
Burun konusunda ikili test istem kağıdına “nasal bone” kısmına mevcut yazıyorlar, belirleyici bi unsur olabilir. C Cxxxx ben gerçekten bildiğim bi konu olmadığı için yorum yapmak istemiyorum. Belki başka bi doktora gidip yorum almak faydalı olabilir.

Genetik testi nerde yaptırdınız ? Nasıl bir yol izlediniz?

Saglikla kucaginiza alin insallah ben sehir efsanelerine cok inanmiyorum sadece bulanti cok olursa kiz olabiliyor diyorlardi ona biraz inaniyordum o tezimiz de curudu
Kızımda hamileyken hiç bulantim olmadı
Bu erkek bu haftaya kadar bulantı yaşadım yine erkek olmasına rağmen eksi yiyorum tatlı asla canım bişey istemiyor dondurma bile öğgg yani

Ben de tatlıyı çok seven biri olarak ekşiye düştüm hamileligimin başından beri ama dr. 12. haftada erkeğe benziyor dedi tabi değişebilir de hala kesin değil bakalım genetik test sonucunda onu da öğrenecez günler geçmek bilmiyor çok merak ediyorum

Genetik testi nerde yaptırdınız ? Nasıl bir yol izlediniz?
Biz firmaya direkt ulaşarak yaptırdık. Onlar bize kit gönderdiler kanı aldırıp kargoyla adreslerine gönderdik. Hastane aracılığıyla olunca arada 1500 lira fark vardı, o yüzden direkt kendimiz iletişime geçtik

Bu ikili testlerin raporları e nabızda gözüküyor mu hanımlar? Kaç gündür belki eklenmiştir diye bakıyorum ama yok.

Tekrar ne zaman gideceksin:)

Firmanın ismini ve telefonunu bana yollayabilir misiniz acaba? Her il ile çalışıyorlar mı ? Bir de kargoyla nasıl yolluyorsunuz soğuk kargo şeklinde mi gidiyor? Bozulmuyor mu?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…