2021 Aralık Anneleri

Rabbim sana bagislasin canim elinden geleni yapıyorsun insallah bir sey olmayacak saglikla büyüsün

Insallah gercekten rabbim biliyor ne cekiyoruz bin kere insallah

Merhaba kızlar. Yazmışmıydım bilmiyorum ama benimde 2li taramam riskli çıktı. Ama hakkımızda hayırlısı bakalım. İleri bir test yaptırmadım. Ultrasyonda herşey çok iyi görünüyor.
Bnde bugün öğrendim. Kan sonucunda ikili test degeri riskli cıktı bnada 16. Haftada dörtlü tarama önerdi. Ense ve burun kalınlığı normal dendi. Sizinde normal mi

Allah korktuğuna uğratmasın inşallah

kizlar moralim cok bozuk
bu yuksek cikan papp-a mom degeri icin nitfy test onerdiler hastaneden
madem sorun bende neden onu oneriyolar hic anlamadim ya off
Kusura a bakma cnm bilmediğim için soruyorum. Bnde bugün ögrendim kan sonucu riskli cıktı. Ense ve burun ölçümü normal. Bnada dörtlü tarama riskli cıkarsa sıvı alımı öneririz dendi. Bu sıvı nifty ile aynı mı

Aynı değil diye bilyrum , sıvı karından alınıyor nifty ise kan gönderlyo dışarı 3 4 bin civarı sanrm ama 2 küsura gönderen de olmş

Nifty anne kanından bebeğin genetigine bakılıyor amniyosentez anne karnından sıvı alınıyor. Amniyosentez az da olsa düşük riski olduğu için benim doktorum nifty önermişti. ikili testim ve ultrason temiz çıkmasına rağmen ben içim rahat etsin diye yine de yaptırdım nifty i. Amerika'daki bir laboratuvardan geliyor sonuçlar. Sadece down hastalığı değil birçok hastalığa bakılıyor %99.98 doğru sonuç veriyormuş. Hayırlısı bakalım inşallah sağlıklı olur hepimizinki

Beklenen 25 aralıktı benim ama bugünkü doktora göre Aralık ortası olmalıymış

Seni o kadar iyi anlıyorum ki. 5. Tüp bebek denememde hamile kalabildim ama hep bir korku vardı içimde kaybetme korkusu.. 2li tarama bizimde riskli çıktı ileri bir testte yaptırmadım. Hayırlısı olsun hakkımızda inşallah sağlıkla alırız bebeklerimizi kucağımıza..

Icimi rahatlattin cok sagol bende suyu olir diye korkuyorum

Bnde bugün öğrendim. Kan sonucunda ikili test degeri riskli cıktı bnada 16. Haftada dörtlü tarama önerdi. Ense ve burun kalınlığı normal dendi. Sizinde normal mi
Evet ense ve burun normal. Ultrasyonda bebek sağlıklı görünüyor dediler ama test öyle çıkınca günlerce araştırdım çok üzüldüm.

Ama ikili üçlü dortlu testleri yaptırmak istemiyorum deyince anne adayindan imza alıp sisteme not düşüyorlar
Hic bilmiyorum onu bana arkadasim dedi bebek down cikar doktor da hastayi uyarmamissa dava acma hakki var diye benim agzimdan yapalim cikti yaptrdim sonuc iyi geldi cok sukur sonucu ogrenene kadar pisman oldum keske yaptirmasaydim kafami karistirirlirsa diye

Evet ense ve burun normal. Ultrasyonda bebek sağlıklı görünüyor dediler ama test öyle çıkınca günlerce araştırdım çok üzüldüm.
Canim bi arkadasimin riski cok yuksek cikti ama bebek normal niftty yaptir icin rahatlasin bisey yoktur insallah bebeginde o testler kesinlikle guvenilir degil kendini de bebegini de yipratma.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…