2021 Aralık Anneleri

Rabbim insallah oyle bi mucize gondersin ki hepimiz icin sinavlarimiz bu olmasin saglicakla alirsiniz insallah sizde kucaginiza

sivi amniyosentez oluyor canim tam bilgim yok ama riskli diye biliyorum
nifty dna ayristirma %99 dogruluk payi varmis down sendrom cinsiyet vs

Kıza benziyo demişlerdi ikilide kendi doktorumda erkeğe benzer bir kalabalık yok demişti kandırıldım resmen pipiyi görünce şok oldum
Canım bana da bir doktor 11 de oğlana benziyor dedi, 13te ikilide perinatolog nubu kız gibi dedi net demedi ama kızdır diye düşündük pipi görünmeyince. 14 bitimi oğlan dedi başka bir doktor %100 dedi ama hala da ben inanamıyorum, ufaktan tulum vs almak istiyorum ama kesinleşmemiş gibi geliyor.

Benim kuzenin esine 7 aya kadar erkek demisler 7. Ay kiz oldugu ortaya cikmis.

Amniyosentez riskli digerini yapmali zaten ekonomi fena halde nese ben ikili yaptirdim buyuk konusmim daha da bise yaptirmam.Rabbime emanet bebeklerimiz canim bisey olmaz insallah.
Ama teşhis koyabiliyo ya sorsan diyecek her şeyde risk var. Eskisi gibi de değil hakikaten ultrasonlar daha ayrıntılı iğnesi daha ince. Ve kaydedilmiş kayıplar çok eskilerde kaldı. Yani Allah hepimize yardım etsin tabi. Inşallah Rabbim tüm bebeklere sağlık sıhhat versin. Ama mecbur amniyosentez yaptıracak herkes o da alışılmış bi uygulama olacak bir iki seneye.

Amin insallah hicbirine gerek kalmaz saglikla kucagimiza aliriz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…