2021 Aralık Anneleri

Eger kismet olup eve gidebilirsem bi ay sonra gelecem zaten kurban bayramina evde durdugum surecte cok gec kalmam umarim. adet hesaplamisana gore 16. Hafta usg ye gore 17.hafta bayrama donunce gec kalmam degilmi usgye
Doktoruna sor canım ben 18 19 da gidecem randevuya zaten. O ne zaman uygun görürse diyorum.

Tam gaz devam ediyor. Prilamı iki aydır içiyorum yine de bulantım oluyor. 12. Haftada azalır gibi olmuştu multivitamine başlayınca yeniden nüksetti. Ama alıştım ben şükrediyorum arada azalıyor o zaman panik yapmaya başlıyorum.

Benimde devam ediyor prilamda olsa çok kullanmak istemiyorum ilaç sonuçta diye

Ben 2li yaptırmadan 3lü yaptırcam Doktor ayrıntılıda bebeğin downluysa çok bariz bi şey olmazsa anlaşılmaz downluysa burda doğurmanı istemeyiz dedi iyi yapalım dedim ben de

Kızlar selam bugün başka bi doktora gittim, doktor bebeğin gelişiminin önden gittiğini doğum tarihini yeniden hesaplamak gerektiğini söyledi. Benim son adet tarihim 20 marttı ,doktor 10 Mart gibi düşünmeliyiz dedi. Böyle bir durum duymuş muydunuz daha önce? Kendi doktorum geçen hafta baktığında tam günü gününeydi. Hangisini önemsemeliyim ?

Ben 2li yaptırmadan 3lü yaptırcam Doktor ayrıntılıda bebeğin downluysa çok bariz bi şey olmazsa anlaşılmaz downluysa burda doğurmanı istemeyiz dedi iyi yapalım dedim ben de
Neden istemezlermiş? İnşallah çoook sağlıklıdır çiçek kızın

Erken dollenme olmustur o zaman oyle hesaplanmali ama farkli farkli cikiyorsa o zaman bir daha gittiginde kesinlesir

kizlar moralim cok bozuk
bu yuksek cikan papp-a mom degeri icin nitfy test onerdiler hastaneden
madem sorun bende neden onu oneriyolar hic anlamadim ya off

Kendi doktorumda özel hastanede hep son adet tarihine göre aynı çıkıyordu bugün başka sebepten devlet hastanesinde bir doktora gittim 13+2 iken 14+4 çıktı
1 hafta onde ya da ilerde olmasi normal diyorlar ultrason cihazi da biraz farkedeblr kendi doktoruna yine sorarsin insallah

Benimki en son 8 gün ilerdeydi
Kimse takmadı 8 günü
Hala adet tarihimden hesaplıyorlar
Gerçi kimse bana doğum tarihi de vermedi
Ben artık sordum
Adet tarihime göre söylediler yine

Belki sizin haftanız benden ilerdedir
İlerleyen zamanlarda farklı oluyormuş ultrason filan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…