2021 Aralık Anneleri

Merhaba kızlar. Yazmışmıydım bilmiyorum ama benimde 2li taramam riskli çıktı. Ama hakkımızda hayırlısı bakalım. İleri bir test yaptırmadım. Ultrasyonda herşey çok iyi görünüyor.

kizlar moralim cok bozuk
bu yuksek cikan papp-a mom degeri icin nitfy test onerdiler hastaneden
madem sorun bende neden onu oneriyolar hic anlamadim ya off
Papp a yüksekliği kötü bişey değil diye biliyorum. Bu aralar çok araştırdım bu değerleri.. papp a düşük olunca risk çoğalıyor bence. Senin kaç çıktı? Birde free beta değerim kaç çıktı

Ben 2li yaptırmadan 3lü yaptırcam 🤣🤣 Doktor ayrıntılıda bebeğin downluysa çok bariz bi şey olmazsa anlaşılmaz downluysa burda doğurmanı istemeyiz dedi iyi yapalım dedim ben de 🤣🤣
Canim cunku bebek down dogarsa senin doktora dava acma hakkin oluyor o yuzden doktor kendini riske atmak istemiyor

Ben 2li yaptırmadan 3lü yaptırcam 🤣🤣 Doktor ayrıntılıda bebeğin downluysa çok bariz bi şey olmazsa anlaşılmaz downluysa burda doğurmanı istemeyiz dedi iyi yapalım dedim ben de 🤣🤣
3lü testten ziyade 4lü testin güvenilirliği daha çokmuş bir araştır istersen canım.

Kız bende de oluyor o tehhlike li bişeymi
Herkese tek tek alıntı yapmayı beceremedim bende de oluyor şeffaf çiş kaçırmış gibi akıntı doktora gittim bebeğin suyu normal sıkıntı yok dedi normalden daha fazla nemleniyr orası sık sık çamaşırını değiştir kuru kalsin dedi yeşil veya sarı akıntı olursa bekleme gel dedi normalmis yani

Ne alakaymis doğumla anlam veremedim espri mi yapmış yapmaya çalışmış ama soğuk olmuş 😒

Arkadaslar benim ikili test sonucum riskli cikmisti almanyada yapilan bi genetik testi yaptirdik bu sabah ve oglen 1 gibi kanamam basladi hemen doktora gittim plesantada kanayan yeri ultrasonla gosterdi plesanta asagidaymis...normal dogum olmaz dedi..o cokta onemli degil sag saglim dogsunda insallah dedim...ayrica vucut sagliksiz gebelikse disari atmaya calisiyorda olabilir dedi.. ogrendigim gunden beri her hafta doktora gitmek zorunda kaldim surekli bir sey oluyor....aylarca tedavi gordum cocugum olmadi tam oldu dedim deger dusuktu kese yoktu kese vardi kalp atisi yoktu o oldu kese cift ikiz dedi yarim gun sevindim sonraki gun kesenin birinde kanama alani olustu biri dustu biri kaldi yine cok sukur dedim down olasiligi yuksek dedi ALLAH ne yazdiysa o dedim bilinclenirim cocuguma daha iyi bakarim dedim iste simdide kanama basladi bi dunya igne oldum ilac kullaniyorum gercekten yinede sukur diyorum daha yazmadigim bi suru seyde yasadim agriyi aciyi geciyorum artik su listeye adimi bile yazdiramadim ya her an koparsa benden korkusu........

Arkadaslar benim ikili test sonucum riskli cikmisti almanyada yapilan bi genetik testi yaptirdik bu sabah ve oglen 1 gibi kanamam basladi hemen doktora gittim plesantada kanayan yeri ultrasonla gosterdi plesanta asagidaymis...normal dogum olmaz dedi..o cokta onemli degil sag saglim dogsunda insallah dedim...ayrica vucut sagliksiz gebelikse disari atmaya calisiyorda olabilir dedi.. ogrendigim gunden beri her hafta doktora gitmek zorunda kaldim surekli bir sey oluyor....aylarca tedavi gordum cocugum olmadi tam oldu dedim deger dusuktu kese yoktu kese vardi kalp atisi yoktu o oldu kese cift ikiz dedi yarim gun sevindim sonraki gun kesenin birinde kanama alani olustu biri dustu biri kaldi yine cok sukur dedim down olasiligi yuksek dedi ALLAH ne yazdiysa o dedim bilinclerim cocuguma daha iyi bakarim dedim iste simdide kanama basladi bi dunya igne oldum ilac kullaniyorum gercekten yinede sukur diyorum daha yazmadigim bi suru seyde yasadim agrici aciyi geciyorum artik su listeye adimi bile yazdiramadim ya her an koparsa benden korkusu........
Rabbim bağışlasın bu forumda ne hikâyeler okuduk canım. Hepimizin yüreği ağzında. Inşallah kanama alanın düzelir. 🤲🏻

Benimki 500 mus. Uskudarda 370 tl bir hastanede varmis
Amaninn oralarda bana uzak ya 500₺ de iyi bnm ilk doğumda kendi doktorum riskli doğum uzmanıydı detaylıya o bakmıştı keşke bunda da olsa diyorum geçen tansiyon için gittiğim hastane güneşli Erdem hast. Bn beklerken biri sordu 500₺ dediler 40 dk inceleniyormuş duruma görebakıcam günüm bi gelsin 🤗

Rabbim bağışlasın bu forumda ne hikâyeler okuduk canım. Hepimizin yüreği ağzında. Inşallah kanama alanın düzelir. 🤲🏻
Insallah merve ama artik cok yoruldum yinede cok sukur.. yazmistim yine simdide uzun uzunda insanlarin cani sikilmasin diye geri sildim haber vermis olayim basina gelen olursa lekelenme vs gidin arkadaslar hic biseyi ihmal etmeyin birakin birazda biz evhamli olalim biraz da biz takalim her seyi

Insallah merve ama artik cok yoruldum yinede cok sukur.. yazmistim yine simdide uzun uzunda insanlarin cani sikilmasin diye geri sildim haber vermis olayim basina gelen olursa lekelenme vs gidin arkadaslar hic biseyi ihmal etmeyin birakin birazda biz evhamli olalim biraz da biz takalim her seyi
Çok haklısın hiç bir şey diyemiyorum. Ama şakır şakır kanamalar yaşayıp doğuran var. Allah daha güzel sonuçlarla dönmek nasip etsin hastaneden hep. 🤲🏻

Papp a yüksekliği kötü bişey değil diye biliyorum. Bu aralar çok araştırdım bu değerleri.. papp a düşük olunca risk çoğalıyor bence. Senin kaç çıktı? Birde free beta değerim kaç çıktı
bu sekilde canim

Eklentiler

• BE0046FF-898D-42F7-8939-83F5F95CE64A.jpeg
    BE0046FF-898D-42F7-8939-83F5F95CE64A.jpeg
    115 KB · Görüntüleme: 51
Arkadaslar benim ikili test sonucum riskli cikmisti almanyada yapilan bi genetik testi yaptirdik bu sabah ve oglen 1 gibi kanamam basladi hemen doktora gittim plesantada kanayan yeri ultrasonla gosterdi plesanta asagidaymis...normal dogum olmaz dedi..o cokta onemli degil sag saglim dogsunda insallah dedim...ayrica vucut sagliksiz gebelikse disari atmaya calisiyorda olabilir dedi.. ogrendigim gunden beri her hafta doktora gitmek zorunda kaldim surekli bir sey oluyor....aylarca tedavi gordum cocugum olmadi tam oldu dedim deger dusuktu kese yoktu kese vardi kalp atisi yoktu o oldu kese cift ikiz dedi yarim gun sevindim sonraki gun kesenin birinde kanama alani olustu biri dustu biri kaldi yine cok sukur dedim down olasiligi yuksek dedi ALLAH ne yazdiysa o dedim bilinclenirim cocuguma daha iyi bakarim dedim iste simdide kanama basladi bi dunya igne oldum ilac kullaniyorum gercekten yinede sukur diyorum daha yazmadigim bi suru seyde yasadim agriyi aciyi geciyorum artik su listeye adimi bile yazdiramadim ya her an koparsa benden korkusu........
canim ben daha 5 haftaliktim pacalarimdan kan aka aka acile gittim doktorlar duser dedi ultrasonu gorseydin ici ful kan ortada minicik kese daha bebek bile yok doktorlar sagliksiz diye progestan vermek istemediler
lekelenmeye donerse bi umit haftaya kalp atisi icin gelirsin dediler
o zamanlar esimle aramiz cok kotuydu aldirma durumum vardi sonra elimi koydum karnima konustum dedim soz ben seni birakmiycam sende beni birakma cok sukur 2 gunde lekelenmeye dondu suan 15 haftaligim canini sikma yuregini ferah tut kotu ihtimalleri aklina dahi getirme🌸

Amaninn oralarda bana uzak ya 500₺ de iyi bnm ilk doğumda kendi doktorum riskli doğum uzmanıydı detaylıya o bakmıştı keşke bunda da olsa diyorum geçen tansiyon için gittiğim hastane güneşli Erdem hast. Bn beklerken biri sordu 500₺ dediler 40 dk inceleniyormuş duruma görebakıcam günüm bi gelsin 🤗
Aynen canim ben de henuz karar vermedim o zaman arastirip veririz insallah:)

X