2021 Aralık Anneleri

İnşallah böyle debam eder valla
Benim de ilk 3 ay çok sakindi
Resmen hamike gibi değildim
Ta ki 2. 3 aylık dönem başlayana kadar

sizin de olumlu sonucunuz en kısa zamanda gelir inşallah :)
Bende çok korkuyordum bebeğime zarar verir mi diye Inşallah bir şey olmaz. Geçmiş olsun.
olmaz inşallah, inaktif aşı olduğu için olacağımız tetanoz aşısından çok da bi farkı olduğunu düşünmüyorum ben açıkçası.

Çok üzüldüm , Rabbim yardımcıınız olsun peki neden olurmuş bi sebebi var mı , bu arada tam olrak kaç haftalıksınız

İnşallah böyle debam eder valla
Benim de ilk 3 ay çok sakindi
Resmen hamike gibi değildim
Ta ki 2. 3 aylık dönem başlayana kadar
İnşallah kısa süreli birşeydir rahat geçirirsiniz Benim ilk dönem bulantı kusmam biraz zorladı ve sürekli uyumak istemem (çalışıyorum zor oldu) ama şimdi maşallah iyiyim bugün 10000 adım attım hergün en az 5000 adım atmaya çalışıyorum

Ben on bin adım atınca direkt komalık oluyorum evde
Minimum hareketle eve dönmeye çalışıyorum işe gidince
Zaten işe başlayınca başladı tüm şikayetlerim
Evdeyken hiç sorunum yoktu

Merhaba adınıza çok üzüldüm Erken fark edilmiş en azından öyle düşünün lütfen. Benim 19. haftada belli olmuştu hareketlerini falan hissediyordum iyice bağlanmıştım ve gebelik haftası ne kadar büyük olursa işlemde o kadar zor oluyor rabbim en kısa zamanda sağlıklı hayırlı evlat nasip etsin inşallah

Siz ne kadar sonra hamile kaldınız tekrardan acaba

12 hafta 6 günlüğüm.Genetik nedenler olabilrmiş annemde de bir kere böyle olmuş
Çok geçmiş olsun bekleyip değişme ihtimali olmuyor muymuş bazen yanılabiliyor doktorlar ne bileyim yok mu böyle bir ihtimal yada başka bir doktora daha gitseniz?

Siz ne kadar sonra hamile kaldınız tekrardan acaba
Ben doğru örnek olmayabilirim. Yaşım 36. 2018 Temmuzda 6 haftalık düşüğüm var. Ardından adet görmeden hamile kaldım ama sağlık problemi vardı ve gebelik sonlandırma Ocak 2019 yılında oldu. Sonra erken menopoz başlangıcı teşhisi kondu. Mart 2020de destek tedavi ile gebe kaldım ama dış gebelik oldu. Mart 2021 ise yeniden doğal yolla kaldım inşallah bu sefer sağlıkla kucağıma almak nasip olur.

Çok etkilendim daha ilkinde korkuyoruz neler aklimiza geliyor kac kere yasamissiniz size yurekten BİN KERE İNŞALLAH rabbim sinavlariniz sonucu olarak nasip etsin

Cok basit konusuyor gibi oluyoruz doktor sonucta onlar biliyor boyle acinizida tazelemek yersiz farkindayim ama yani zamanla o bosluk kapanmazmiymis rabbim cok buyuk ya mucizesi bitmez ki size gercekten cok dua edecegim rabbim en hayirli zamanda tekrar nasip etsin insallah

Çok etkilendim daha ilkinde korkuyoruz neler aklimiza geliyor kac kere yasamissiniz size yurekten BİN KERE İNŞALLAH rabbim sinavlariniz sonucu olarak nasip etsin
Amin canım cümlemize inşallah hepimiz için sağlıkla kucağımıza almak nasip olsun Rabbim korktuğumuzla sınamasın bizi inşallah amin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…