2021 Aralık Anneleri

Bana gynoferon vermiş
Minik bi hap

benim kansızlığım yoktu ama doktorum artık başlayalım yavaş yavaş dedi:) bir de d vitamini bu ay eklendi multivitamin zaten kullanıyordum baştan beri.
Ben de tam tersi
D vitamini en baştan beri kullanıyorum
Multivitamini bıraktırdı doktor beslenmede sıkıntı yaşamıyorum diye
Son tahlilden sonra demir başladık işte

Sağlıkla gelsinler Insallah
Benim 22 haziranda kontrolüm. Gösterirse minigim öğreneceğiz cinsiyeti.
Galiba 16 haftalik oldn demi? Bulantilarin tamamrn bitmistir artik
Benimde 6 haftalikken basladi hafta sonu 14 haftalik olucam ınş 2gundur bariz bi azlma var ne yalan soyluyim okadar bulanti vs olunca 2grunde baya azalmasi bana endişe verdi.

Doktorun yat falan dedimi cogu kisi surekli yatmis brlli bi haftaya kadar bana sadece iliski yasak dedi
Bana kendini çok yorma dedi
Zaten kendi kendine çoğu çıkıyor dediği için çok sorun etmedim ben

Evde olduğum zamanlar dinleniyorum
İş için dışarı çıkıyorum
Ben calistigim icin korkuyorum ayakta durmam gereken zamanlar cok oluyor oyuzden tedirginim biraz.. insallah duzelir

Hiçbişey olmaz benim 11. Haftanın sonlarına doğru bir anda kesildi. Öncesinde Ali Rıza beyden hallice idim

Evet 15+3um. azalmalarin olması normal bendede o haftalarda azalmalar olmuştu.
Ben bulandım olunca seviniyorum. Bebis kendini belli ediyor diye. Nasıl bir durum demi önceleri bulandım çok fazlaydı aglardim

Kizlar bulantı deyince tam kesiliyor sanıyorum yine başlıyor 1 hafta hic çıkarmadan geçiyor sonra 2 gün daha şiddetli oluyor bitti sanıyorum yine aynı 2 oldu bu

Bunu yaşayan var mı öncesinde dr a gittim sorun yoktu ama kesilip başlaması neden acaba 14 oluyorum artık tamamen biter umuduyla bekliyorum bakalim

Canım benim hala ara ara sabah bulantılarım oluyor

Aaa ben

Canım benim hala ara ara sabah bulantılarım oluyor
Üstelik prilam vermişti doktorum 2 kutu kullandım. Ozamanlar bayağı hafiflemişti.Onun bitiminden sonrada artmıştı bulantılarım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…