2021 Aralık Anneleri

Bana verdiği kan folik asit katkılı senin ki de öyledir baktın mı bi sürü vitamin veriyorlar

Bn de yok yok d vitamini, kan ilacı hergün bunları devit, kalsiyum, magnezyum 3 günde 1 içiyorum doktorum öyle içmemi söyledi çok şişirmesin diye

2 gündür gaz sancısından ölüyorum bu nasıl bi iller nasıl geçecek 9 aylık hamile olsam doğurcam derim o derece polar sarmış oturuyorum sıcakla geçer diye

Bn de yok yok d vitamini, kan ilacı hergün bunları devit, kalsiyum, magnezyum 3 günde 1 içiyorum doktorum öyle içmemi söyledi çok şişirmesin diye
Magnezyum eksik çıkmıştı
OnU bi ay kullandım
Yükselince bıraktım

Kan ilacımın içinde folik asit de olabilir ama ona emin değilim

Bana da biraktirdi hatta hiçbir şey kullanmıyorum
Bu kdr şey kullanan okuyunca tuhaf oluyorum
Bebek vitaminsiz mi.kaliyor die düşünmeden edemiyorum

Aaa öyle mi canım tamam o zaman ya benim de aklıma takılmıştı doğru diyosun artık haftamız geçtiği için sanırım teşekür ederim
anladım canım sağol ya öyle okuyunca bi kaç kişi devam ediyorum diye aklıma takılmıştı
Bana verdiği kan folik asit katkılı senin ki de öyledir baktın mı bi sürü vitamin veriyorlar
canım içeriğine bakmadım kan ilacının tardyferon diye bi hap ama olabilir dediğin gibi artık az miktar olsa da yetiyor demek ki

Bana da biraktirdi hatta hiçbir şey kullanmıyorum
Bu kdr şey kullanan okuyunca tuhaf oluyorum
Bebek vitaminsiz mi.kaliyor die düşünmeden edemiyorum
evet ben de vitamin kullanmıyorum canım omega falan hiç bir şey bi d vitamini yazdı onu da güneşten alırsın ama yine de al dedi bi de geçen hafta kan hapı işte başka da bi şey yok. dediğini ben de düşünüyorum vitaminsiz kalmaz bebeğim inşallah diye

Bir daha ki gittiğimde söyleyeceğim ama çünkü yeterli beslenebildigimi sanmıyorum ..gelisiminden de anlayacağım vitaminin etkisini

5.nci haftada d vit,vitamin,folikasit başlattı 15.haftam bitti hala devam ediyorum artık biraktirsin diye bekliyorum çünkü midemi bulandiriyor folik asit

Bende aynı haldeyim gevelıgımı ogrendıgım ılk günden berı geçmiyor çok korkuyorum
Korkudan ziyade böyle değişik bir hissizlik var bende. Eşim biseyler yapıyor mutlu olayım diye onun da hevesi kaçıyor. Hep bir hastalıklı hal içindeyim sanki. Doğum korkusu 2. Kızımda daha çok yaşadım ben ilk doğumum zor ve sonucu kötü olmuştu o sebepten kızım doğana ve hatta 1 yaşına gelene kadar bir travmayla yaşadım. Simdi de var bu his biraz ama bu yaşadıklarım daha başka sanki hislerim alınmış gibi

Arkadaslar ikili test sonucu boyle cikan yada bundan anlayan var mi

Eklentiler

• 16240093000555130621787140769132.jpg
    80,4 KB · Görüntüleme: 72
2 gündür gaz sancısından ölüyorum bu nasıl bi iller nasıl geçecek 9 aylık hamile olsam doğurcam derim o derece polar sarmış oturuyorum sıcakla geçer diye
Canım karnına çok sıcak sarma iyi gelmez derler bebeğe, bir arkadaşımın sıkıntısı vardı sıcak duşu bile yasaklamıştı doktor. Ilık alıyordu.

Cnim bende biraz zor geciriyorum bulanti kusma yaklasik 2aydir var hem fiziksel hemde ruhsal olarak yoruldum. Hele bide burda okudugum uzucu msjlari gorunce hepten çöküyorum. Rabbim emegimize degdirsin kucaklarimozi bos birakmasin inş

Günaydın kuzum bende tüm vitameinlerin olduğu vinalac kullanıyorum doktor bana devam et dedi

5.nci haftada d vit,vitamin,folikasit başlattı 15.haftam bitti hala devam ediyorum artık biraktirsin diye bekliyorum çünkü midemi bulandiriyor folik asit
oo sen bayadır kullanıyosun canım evet folik asit bulandırıyor gerçekten yaa ben içmeyi bıraktığımdan beri çok az bulanıyor nadiren
Günaydın kuzum bende tüm vitameinlerin olduğu vinalac kullanıyorum doktor bana devam et dedi
anladım canısı her doktorun farklı oluyor demek ki işte ya senin dediğin vitamini duymuştum iyi o hayırlısıyla hepimizinki bol vitaminli olur inşallah

İnş kuzum inş hepimizin bebişine inş normal yediklerimizde vitamin yok ki doğru düzgün hepsi hormon normal c vitamini 100mg almamız lazım bebişin derisiiçin önemli bu hftalarda kuzum o yüzden bu takviye iyi geliyor bana

haklısın kuzum ya yediklerimiz cidden hep hormon eskisi gibi olsa keşke anneannelerimiz vitamin kullanmamış ama her şeyin en doğalını yiyormuş biz öyle mi

Cnim bende biraz zor geciriyorum bulanti kusma yaklasik 2aydir var hem fiziksel hemde ruhsal olarak yoruldum. Hele bide burda okudugum uzucu msjlari gorunce hepten çöküyorum. Rabbim emegimize degdirsin kucaklarimozi bos birakmasin inş
2. Kızımda 3 ay kafamı kaldiramamistim anında kusuyordum. Bunda yiyemeyecek kadar yok şükür ama halsizlik tavan. Ve dediğim gibi değişik bir duygusuzluk hali, dünyayla bağımı koparmış gibiyim ve sanki hep böyle devam edecek. Amin canım hayırlısıyla geçer inşallah bu dönem de

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…