2021 Aralık Anneleri

Inşallah tuo bebek gebeliği benim o yüzden insan bir kat fazlabgeriliyor

Kızlar ben hamilelik başlayalı yaklaşık 1 aydır sanki hayatla bağımı koparmış gibi hissediyorum. Ruhsuz, hissiz, yüzü gülmeyen, hep rahatsız bir durumdayım. 2 kızım var onlarla da yeterince ilgilenemiyorum gibi geliyor. Karnımda bi taş var sanki öyle bir ağırlık hissediyorum. Bulantilar da var ama psikolojik olarak çok bitkinim. Zaten halsizlik de var ama bu hissizlik hali çok kötü etkiliyor beni hicbirsey mutlu etmiyor zevk alamıyorum. Benim gibi olan var mı sanki hiç geçmeyecek gibi bir duygu yaşıyorum şu an.

İnşallah

Bende aynı haldeyim gevelıgımı ogrendıgım ılk günden berı geçmiyor çok korkuyorum

allah yardımcınız olsun çok geçmiş olsun

Tam hissettiğin erken hissetmişsin ilk gebelikse ikisi ise bu zamanlar az da olsa hissediliyor dinlenme modundayken özellikle

Günaydın kızlaar
Bugün aklıma bi soru takıldı, ben 11. haftamdayken doktorum artık gerek yok folik asite dedi bıraktırdı d vitamini ve demir hapı başladı 2-3 haftadır kullanıyorum.
ama kimisi hala devam ediyormuş folik asit kullanmaya siz bıraktınız mı ?

Doktorum bana zaten folik asidin belirli bir haftaya kadar yararı olduğunu sonrasında başka vitaminlere ihtiyaç duyulduğunu söylemişti, şey gibi mesela omurga gelişimine katkıda bulunuyor folik asit fakat geliştikten sonra zaten bebek artık başka vitaminlere ihtiyaç duyuyor bana da 10.haftada paket bitince bırakırsın yeterli demişti bende bıraktım şimdi magnezyum balık yağı vs veriyor

Ben de 3. Ayım dolunca bıraktım
Yaklaşık 12. Hafta civarı
Multivitamin kullanıyordum onun içinde vardı folik asit
Beslenmede sorun yoksa gerek yok demişti bana da

Şimdi demir hapı kullanıyorum sadece
D vitaminini en baştan beri kullanıyorum zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…