2021 Aralık Anneleri

Ben diğer aralık anneleri grubunda varım, burayı yeni gördüm 🙈 Admin beni de ekleyebilirsin ^^ Yaş 28, ilk bebek, bebeğimin doğumu 2 Aralık, cinsiyeti erkek ♥️💙

Tek tek al takımla yarı fiyatına gelmiyo yaa.
babaanne-dedemiz alacak odayı o yüzden biraz rahatım :KK70: 2 model beğendim bakalım, biri kız olursa diye biri erkek olursa diye. cinsiyet netleşince alacağız inşallah
Benim doktorum kesinlikle olmamı söyledi covit olunca bebeklerde kalıcı zarar ölü doğum vs oranı çokmuş ağır geçirme riskini göze alabiliyor musun dedi covit olan gebeleri görsen bir dk beklemeden asini olursun dedi tetanoz Grip aşısı gibi düşün dedi sonuç olarak aşımı olacağım randevumu aldım
hangi aşı?

Acikcasi bi sinif ogretmeni olarak hepsine kendi cocugum gozuyle bakarim her ders listeden soz hakki veririm arti koyarak okutmadigim ogrenci gunun sonunda hic kalmaz...eger bi ogrenciye 3 4 kez soru soruyorsam daha geride oldugu icindir iyi zaten biliyor bana kotu olani yetistirmek lazim...cok sasirdim bu duruma 4 kisi disindaki herkes sikayetciyse simdiye kadar idareye gidip en guzel uslupla sikayetinizi aciklamaliydiniz...eger cocugunuzun basarisindan eminseniz canli derslere duzenli katildiysaniz aksatmadiysaniz durumu ogretmeninize guzel bi dille sormanizi tavsiye ederim....size çıkışarak cevap verirsede idareyle gorusmelisiniz....evet daha 3.sinif cok iyi, iyi yada gelistirmeli notu universitede puan olarak donmeyecek hic bir isede yaramayacak ama cocuk psikolojisi diye birsey var neden bu kadar tamken bu kadar eksik hissetsin ki cocugunuz bence kayitsiz kalmayin..ve sorunu cozerken de hic birini cocugunuza duyurmayin derim
Ogretmen arkadas varsa grupta rica etsem bana yardimci olurmusunuz?

Konu soyle; kizim 3.sinifa gidiyor sinif ogretmenimiz asiri derecede ogrenci ayrimi ypiyor. Neredeyse tum veliler sikayetci ama kimsede cikip en ufak bisey soylemiyor, soyleyen veliye kinini ogrenciden cikariyor. Normalde ben asla ogretmen ogrenci iliskisine karismiyorum ama online derste ara ara gorduklerim beni cilgina döndürdü. Bu yil ders 40 kisilik sinif arasinda 4 ogrenciyle bitti diyebilirim ogretmenimz sadece soz hakki sevdiği 4 ogrenciye verdi.

Kizim diye demiyorum ama okadar uslu sesiz sakin derslerini calisan bi ogrenci keske bir kerede yaramazligini gorseydim bunu ogretmeni bile diyor. 1.donem dersleri hepsi cok iyiydi 2.donemde ogretmeni ile aramizda cok hafif bi polemik gecti ve bu polemigi sonucu cocugun notlarindan cikti malesef ax once baktim tum notlarini dusurmus halbuki derslerini hic aksatmayan yani fen, hayat b. Turkce gibi desleri kizim gozum kapali biliyor. Kizdigim nokta veli ile sonunu neden ogrenciden cikariyor? Üzüldüğüm nokta kizim okadar çalıştigi halde haksiz yere cocugun notlarni kirmasi cok cook üzdü beni
Simdi ne yapmalıyım?

Ogretmen arkadaslar, yanlis snlamayin meslektasinizi kotulemiyorim +genellestirmiyorum kucuklukten beri ailelerimizden ogrendigimiz ogtetmenimizin 2.anne kadar bize yakin olmasi ama😔😔😔

Acikcasi bi sinif ogretmeni olarak hepsine kendi cocugum gozuyle bakarim her ders listeden soz hakki veririm arti koyarak okutmadigim ogrenci gunun sonunda hic kalmaz...eger bi ogrenciye 3 4 kez soru soruyorsam daha geride oldugu icindir iyi zaten biliyor bana kotu olani yetistirmek lazim...cok sasirdim bu duruma 4 kisi disindaki herkes sikayetciyse simdiye kadar idareye gidip en guzel uslupla sikayetinizi aciklamaliydiniz...eger cocugunuzun basarisindan eminseniz canli derslere duzenli katildiysaniz aksatmadiysaniz durumu ogretmeninize guzel bi dille sormanizi tavsiye ederim....size çıkışarak cevap verirsede idareyle gorusmelisiniz....evet daha 3.sinif cok iyi, iyi yada gelistirmeli notu universitede puan olarak donmeyecek hic bir isede yaramayacak ama cocuk psikolojisi diye birsey var neden bu kadar tamken bu kadar eksik hissetsin ki cocugunuz bence kayitsiz kalmayin..ve sorunu cozerken de hic birini cocugunuza duyurmayin derim
Cvp icin cok tsk ederim🌺🌺💞
Kesinlikle online derslere hep duzenli katıldık+ kendi capimda disiplinli bi anneyim cocugum asla derslerini aksatmadi yeri geldi saatlerce bilmedigi konularda çalıştırdım.yani demem o ki ortada bi emek var bu emeği haksiz yere ziyan etmesi beni cok üzdü.
En basitinden bi ornek vereyim, bi öğrencisi ginlerce hatta haftalarca okula gitmese bile birgun arayip sormuyo demiyorki bu ogrenci nerde

Sizin davranislariniz toplumda kabul goren normal ogretmen profili keske sizin ceyreginiz kadar ilgili olsa.
1- 2 veli disinda konustugum bi veli yok konustigum velilerde hic memnun degil. Bi ara online derste bi ogrenci: ogretmenim bizi niye hic kaldirmiyorsunuz dediginde ogrenciyi cok azarlafiginia sahit olmustum.
Esim cogu kere sikayet etmek iste ama ben hep engel oldum hırsını on yargisinj cocuktan cikarmasin diyerek... ama bu ders notlarni kizima degilde bana verdiği apaçık
Dedigim gibi kizimin derslerinden emin olmasam asla kimseyi suclamazdim. Benim yine cekindigim nokta okul yonetimiyle konusursam dahada kizima bilecenek sinifta değiştiremiyoruz

Cvp icin cok tsk ederim🌺🌺💞
Kesinlikle online derslere hep duzenli katıldık+ kendi capimda disiplinli bi anneyim cocugum asla derslerini aksatmadi yeri geldi saatlerce bilmedigi konularda çalıştırdım.yani demem o ki ortada bi emek var bu emeği haksiz yere ziyan etmesi beni cok üzdü.
En basitinden bi ornek vereyim, bi öğrencisi ginlerce hatta haftalarca okula gitmese bile birgun arayip sormuyo demiyorki bu ogrenci nerde

Sizin davranislariniz toplumda kabul goren normal ogretmen profili keske sizin ceyreginiz kadar ilgili olsa.
1- 2 veli disinda konustugum bi veli yok konustigum velilerde hic memnun degil. Bi ara online derste bi ogrenci: ogretmenim bizi niye hic kaldirmiyorsunuz dediginde ogrenciyi cok azarlafiginia sahit olmustum.
Esim cogu kere sikayet etmek iste ama ben hep engel oldum hırsını on yargisinj cocuktan cikarmasin diyerek... ama bu ders notlarni kizima degilde bana verdiği apaçık
Dedigim gibi kizimin derslerinden emin olmasam asla kimseyi suclamazdim. Benim yine cekindigim nokta okul yonetimiyle konusursam dahada kizima bilecenek sinifta değiştiremiyoruz
Kesinlikle konusmalisiniz bu sekilde cok daha kotu anlasilir dille ogretmenle olmadi idareyle 🤷🏻‍♀️

X