2021 Aralık Anneleri

Bebeler büyüdü koşturuyorlar peşlerinde, 1 yaşı da geçince iş hayatı olanlar peyder pey işe başlayınca duruldu elbet. Yine de sorunuz anlatacağınız olursa aktif arkadaşlar cevap verir muhakkak.
Bizim durumlar pek öyle olmadı baya aktif bir gruptu ama bazı sorunlar yaşandı arkadaşlarımız çekildi veya üyeliği iptal edildi.

Kızlar bu grubu hamileligimin başından beri takip ediyordum, keske hala aktif olsa
Keşke ama malesef kimsecikler kalmadı

Bende burdayım :) bizim kızda fırtına gibi valla oğlum çok akıllı sakin bi çocuktu bu hatun feci :) sizler nasılsınız kızlar

Kızlar merhaba, ben 2022 Mart annesiyim. çok şükür oğlum sağlıklı ve 1 yaşına girmek üzere. Şu an 3 aylık da hamileyim ve hem nipt testi hem de cvs ile trizomi 18 teşhisi kondu. Sanırım bu grupta bu teşhisi alan bir üye varmış. Acaba doğru mu? Bana yazabilir mi o üye Rica etsem?

Canım benim bahsettiğim arkadaşı diyorsan trizomi 18 değil ama başka sorunlar cıktı onun testlerinde ultrasonda vs yaşamaz dendi bebek sağlıkla doğdu eğer onu soruyorsan C Cxxxx arkadaşımızdı

Ay bilmiyorum ki o mu Bizim 2022 Mart anneleri grubunda bir arkadaş yazdı böyle bir üye vardı sanki diye, hemen koştum buraya.

Ay bilmiyorum ki o mu Bizim 2022 Mart anneleri grubunda bir arkadaş yazdı böyle bir üye vardı sanki diye, hemen koştum buraya.
Aklıma başkasıda gelmedi. Yani açıkçası o olmasa bile böyle hikaye çok var ama inşallah sizin testleriniz temiz gelir ve hamileliğiniz rahat geçer Sonlandırmak istemiyorsunuz zaten o yüzden tevekkül etmek en iyisi olur sizin için kendinizi yıpratmamak adına bir bebeğiniz daha var oda üzülmesin hissedip

Maalesef cvs işlemin sonucu da trizomi 18 çıktı. Bugün aradılar. Ultrason da kötü zaten... elle tutulur bir umut yok teşekkür ederim iyi dilekleriniz için

Merhaba kızlar ben 2021 Aralık annesı olamadan 29 kasım 2021 de doğum yaptım çok şükür 7 yıldan sonda mucızemız geldı nasılsınız ben gibi tek bebişe devammı ikinci bebeği olan varmı

Merhaba kızlar ben 2021 Aralık annesı olamadan 29 kasım 2021 de doğum yaptım çok şükür 7 yıldan sonda mucızemız geldı nasılsınız ben gibi tek bebişe devammı ikinci bebeği olan varmı
bende sözde aralık annesi olcaktım ama 23 kasımda da benim cadı geldi fırtına gibi valla oğlum 6 yaşına gircek bebekliği çok usluydu resmen mumla aradım

Selam kızlar uzun zaman oldu en son bitterçikolatanında ayrılmasıyla girmedim mazi gözümde canlandı, duygulandım; testiydi, doktoruydu, haftasıydı, kgsuydu, boyuydu, doğumuydu, gazıydı, sütüydü, mamasaydı, ek gıdasıydı, dişiydi, oturmasıydı, emeklemesiydi, adımlarıydı vs derken bebeler oldu kocaman tuvalet eğitimini ufaktan arastırmaya başlamışken bir gireyim dedim belki halen konuşanlar vardır kimsecikler kalmamış keşke eskisi gibi olsaydı ne güzel herkes fikrini söyler birbirimize danışırdık ah ah atılan ayrılan arkadaşlarımızdan merak edip girenler varsa paylaşımımı gördülerse hepsine selam olsun bebişleriniz de siz de çok çok iyisinizdir inşallah kendinize iyi bakın

Selam canım Merve olmayınca sarmadı beni çocukla uğraşmaktan girmiyordum bi gireyim dedim mesajını gördüm eski günler dedğn gibi çok güzeldi

Canım nasıl geçti nasılsın iyiymisin bende 12 haftalık gebeyim benimde sag tarafımda kum döküyorum dedi doktor bol bol su içiyorum ama çok ağrıyor bende korkuyorum ya nasıl geçti sizin ne yaptını,Z

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…