2021 Aralık Anneleri

Kahvaltı işi çok zor ya ne yapsam diye düşün dur bir de iştahı olmuyor sanırım kahvaltıyı sevmiyor

Bende 3 ana 1 ara olarak devam ediyorum mama günde 2-3 kez genelde sabah gün ortası ve gece yatmadan veriyorum . Bizimde iştahımız keyfe göre bazen çok güzel yiyor kendisi ağzını açıyor alıyor bazende her şeyi atıyor oyun oynuyor .

Muhtemelen artık 3 kez yeterli olur gece beslenmesini kesebilirsek bende böyle devam edeceğim ama zaten gün içinde bişey yemediği için gece beslenmesini kesmek istemiyorum
Kahvaltı işi çok zor ya ne yapsam diye düşün dur bir de iştahı olmuyor sanırım kahvaltıyı sevmiyor
mamayı uyanır uyanmaz mi veriyorsun kahvaltıyla kaç saat oluyor arasında aslında gece beslemiyorsan aç uyanması gerekir ve kahvaltı çoğu çocuğun en sevdiği öğün

Ben
gece beslenmesini sadece sabah 6da veriyorum artık 4 5 6 şeklinde uzattım kestiğimden beri gündüz beslenmesi düzeldi

Ama yeni bi sorunumuz var ağzında geveleyip atıyor yemekleri oyun yaptı ne tepki vereyim bilmiyorum
Tepki vermemek gerek karşısında sen ye çiğniyoruz böyle yutuyoruz midemize gidiyor falan diye anlatmak lazım sanırım tepki verirsen daha çok oyuna çevirir dönem dönem oluyor o yeni diş gelirken de oluyormuş

Evet diş geliyor suan ondan mı ki yiyor ama sonra böyle yapmaya başlıyor bişey demiyorum sonra iyice yapınca doyduysan Ellerini yıkayalım diyorum alıyorum masadan

Evet diş geliyor suan ondan mı ki yiyor ama sonra böyle yapmaya başlıyor bişey demiyorum sonra iyice yapınca doyduysan Ellerini yıkayalım diyorum alıyorum masadan
Bence doğrusunu yapıyorsun şuan gözlemle bakalım muhtemelen geçicidir
Ben sunu anladım biz verdiğimiz sürece onlar istemeye devam ediyorlar 4 te vermeyi kesene kadar 4te ille istiyordu sonra 5 oldu simdi 6 bir müddet 6da vermeye devam ederim sonra komple biter diye düşünüyorum
evet evet doğru gündüz kaç kez veriyorsun

Yatmadan önce mama verdğim için sabah uyandığında ilk mama veriyorum 7 bucuk gibi sonrada 9 bucuk gibi de kahvaltı veriyorum direk uyandığında kahvaltı versem doymaz gibime geliyor

Bence doğrusunu yapıyorsun şuan gözlemle bakalım muhtemelen geçicidir

evet evet doğru gündüz kaç kez veriyorsun
Öğlen iki sefer emiyor genelde tadımlık keyif yapıyor. Birde yatmadan önce.

Bence önce kahvaltı bi yarım saat sonra mama dene
Bende sabah 6da verdikten sonra uyanır uyanmaz bir daha isterse yine veriyorum kahvaltıyı bekleyemiyor zaten ayılıp kahvaltı hazırlayamıyorum sabah hemen.

Bizim doktor uyanır uyanmaz meme mama yok dedi direk kahvaltı , uyanma saatimi onun tahmini uyanışından yarım saat önceye ayarlıyorum önce bi kahve içip kendime geliyorum sonra kahvaltısını hazır ediyorum

Bizim doktor uyanır uyanmaz meme mama yok dedi direk kahvaltı , uyanma saatimi onun tahmini uyanışından yarım saat önceye ayarlıyorum önce bi kahve içip kendime geliyorum sonra kahvaltısını hazır ediyorum
Valla 6 bucukla 8 arası kalkıyor yarım saat daha uyuyım diye cebelleşiyorum hayatta kalkamam kocada sevmediği için kahvaltıyı sabah kalkar kalkmaz işime geliyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…