2021 Aralık Anneleri

Eklentiler

• IMG_20220624_080824.jpg
    26,7 KB · Görüntüleme: 39
Bende bunu okuduktan sonra 7 -7 bucuk arası uyandırıyorum erken uyandığı içinde erken uyuyor burda 7 bucuk diyor akşam uyku saati ama ben 8 bucukta yaturıyorum babasını bekliyoruz
Bizimde 8 bucuk bazen 9u buluyor bi önceki ara uyku yakın zamanda olduysa. Başkalarına kalsa yaz geldi bu kadar erken yatırma diyolar ne farkediyorsa yaz kış
Denedim saolsun annesini yormadi ozellikle ben cekerken oda itiyorduu bide o degil ben manyak oldum sonuc yine husran pekmezemi batirsam
Bu egzersizleri günde 3 kez tekrarlayalım

Kızlar günaydın 6. Ay aşılarını olduk bugün bir tane ağızdan, 2 tane bacaktan yaptılar 3 tane toplamda. 4 olması gerekmiyor muydu eve gelince takvime baktım da 4 gösteriyor size kaç tane yaptılar

Kızlar günaydın 6. Ay aşılarını olduk bugün bir tane ağızdan, 2 tane bacaktan yaptılar 3 tane toplamda. 4 olması gerekmiyor muydu eve gelince takvime baktım da 4 gösteriyor size kaç tane yaptılar
Ben de sistemden baktım 1 eksik görünüyo aşı takviminde 3 yaptılar. Demek ki o artık yapılmıyo dedim.

Burda bi arkadas o asi 9.aya alindi dedi saglik ocagndan hemsirede 18.aya alindi dedi yani 6.ay asisi 3 tane dogru

Yaa uygulama yuklumu ben uygulamadan giriyorum ondan mi acaba diger arkadaslara sormak lazim e nabizda bebisinizi gorebiliyormusunuz
Ben de görüyorum. Uygulamadan bakmıyorum. 3 çocuk da görünüyor. PC den kayıt yapmadım hep telefondan girdim. Bu şekilde görünüyor.

Ben gece 23 gibi sabah 4.30 gibi 11.30 gibi surup verdim. Sabah 38.1di. 11.30da ates çok çıkmış gibi değildi ama biraz mızırdandı ağrısi vardıe diye verdim. en sık kaç saatte verebiliyoduk.

Ben de sistemden baktım 1 eksik görünüyo aşı takviminde 3 yaptılar. Demek ki o artık yapılmıyo dedim.

Bizede 3 tane yaptilar.demekki sistemde farklı gorunuyor

Burda bi arkadas o asi 9.aya alindi dedi saglik ocagndan hemsirede 18.aya alindi dedi yani 6.ay asisi 3 tane dogru
Anladım iyi bari hepimize 3 tane yapılmış yanlışlık yok demek ki. sağolun kızlar

Ben gece 23 gibi sabah 4.30 gibi 11.30 gibi surup verdim. Sabah 38.1di. 11.30da ates çok çıkmış gibi değildi ama biraz mızırdandı ağrısi vardıe diye verdim. en sık kaç saatte verebiliyoduk.
Cok gecmis olsun merve "ince giydir ama her zaman ayaklarini sicak tut usutmesin, ustu ince olsun ilik bi dus aldir once sonra evi serin tutmaya calis olmadi calpol gunde 4 kere 6 saatte bir verilebiliyor" diye biliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…