2021 Aralık Anneleri

Hatta ilac listemi payalsayimda azcik gülsunler bana 🤣 ates dusmezse calpolle paranoxs fitil veriyormusuz merve merve cimm ama yarim 😁

Eklentiler

• 16560652511676771796801471649763.jpg
    16560652511676771796801471649763.jpg
    112,9 KB · Görüntüleme: 38
Hatta ilac listemi payalsayimda azcik gülsunler bana 🤣 ates dusmezse calpolle paranoxs fitil veriyormusuz merve merve cimm ama yarim 😁
Allah seni ne yapmasın senin öğrenciliğini çok merak ediyorum 😂😂
Ben derse tek kalem ve tek defterle giden sınavlara fotokopilerden çalışan bir öğrenci 🤣
Hayatımda tek düzenli not tutarak çalışmam kpss süreciydi 😁

Allah seni ne yapmasın senin öğrenciliğini çok merak ediyorum 😂😂
Ben derse tek kalem ve tek defterle giden sınavlara fotokopilerden çalışan bir öğrenci 🤣
Hayatımda tek düzenli not tutarak çalışmam kpss süreciydi 😁
Bende o fotokopileri alabilmek icin pesinden kostugunuz ogrencii 🤣🤣🤣 ama mutluyum kendimi boyle kabul ettim 😁 burdan biri ciksa su kitabin ozeti cikartilacak dese hemen alir okur yazar atarim hic usenmem yani 😁😁😁

Dostum sen delirmişsin 🤣
Okuma yazma konusunda boyleyim gercekten baska biseyim yok 🤣sacini tepeden baglayan gozluklu dişi telli bi insan degilim beni gozunuzde oyle canlandirmayin 🤣🤣 mervee biri yazinca profil gozunde canlanir yaa ben seni 1.75 boylarinda 35 36 yasinda beyaz tenli simsiyah sacli omuzlari genis biri hayal etmistim kilonu duyunca yikildimm 😁bi gun herkes kendini paylassa ne eglenceli olurduu ama 😁

Okuma yazma konusunda boyleyim gercekten baska biseyim yok 🤣sacini tepeden baglayan gozluklu dişi telli bi insan degilim beni gozunuzde oyle canlandirmayin 🤣🤣 mervee biri yazinca profil gozunde canlanir yaa ben seni 1.75 boylarinda 35 36 yasinda beyaz tenli simsiyah sacli omuzlari genis biri hayal etmistim kilonu duyunca yikildimm 😁bi gun herkes kendini paylassa ne eglenceli olurduu ama 😁
Ben öbür topikte paylasıyom kendim açtım diye burası daha resmi diye seyapmadıydım.

Kızlar günaydın 6. Ay aşılarını olduk bugün bir tane ağızdan, 2 tane bacaktan yaptılar 3 tane toplamda. 4 olması gerekmiyor muydu eve gelince takvime baktım da 4 gösteriyor size kaç tane yaptılar
Bizde üç olduk 6.ay aşısını 9.ayda tekrar çağırdı ikinci ayda yapılan karma aşı terarlanacakmis
Ben gece 23 gibi sabah 4.30 gibi 11.30 gibi surup verdim. Sabah 38.1di. 11.30da ates çok çıkmış gibi değildi ama biraz mızırdandı ağrısi vardıe diye verdim. 😬 en sık kaç saatte verebiliyoduk. 😬
Geçmiş olsun merve 4 saatte bir dönüşümlü calpol dolven verebilirsin ama ateşi yüksek büyük ihtimal enfeksiyon veya usutmesi var bence doktora götür canım takviye ilaç verebilir
Ben öbür topikte paylasıyom kendim açtım diye burası daha resmi diye seyapmadıydım.
öbür topik hangisi ola ki 🤔😂

Oyle oluyor canım kendimize sıra gelmiyor ki.. Aslında biz iyi olursak onlar iyi ama ihmal ediyoruz kendimizi çok.
Ben salya sümük hastaydım uzak da durulmuyor ki sabaha kadar emiyor zaten. Gün içinde desen öyle. Burnuma peçete tıkadım çocuğun üstüne damlamasın diye çeşme gibiydi o derece 🤣🤣 velhasıl kaptı ama ne bileyim bi grip ol sen de atlat yani neden hemen bronşit oluyorsun 😑
Sizin ev de aşırı sıcak demiştin dediğin gibi terle soğut hasta oluyor insan 😣
Geçmiş olsun canım bizde hastayız bende 3 gün maske taktım gece gündüz ama yinede bulaştı oglusa 🙈

Bizde üç olduk 6.ay aşısını 9.ayda tekrar çağırdı ikinci ayda yapılan karma aşı terarlanacakmis

Geçmiş olsun merve 4 saatte bir dönüşümlü calpol dolven verebilirsin ama ateşi yüksek büyük ihtimal enfeksiyon veya usutmesi var bence doktora götür canım takviye ilaç verebilir

öbür topik hangisi ola ki 🤔😂
Şimdi çıkmadı bi daha ya şimdi ilçede sayılırım 3 gün geçmeyen ateşte başka ilaç kullanılmıyo mu

Geçmiş olsun canım bizde hastayız bende 3 gün maske taktım gece gündüz ama yinede bulaştı oglusa 🙈
Size de çok geçmiş olsun canım. Maske takayım dedim ben de en azından hapşırık tan vs korur diye o da evde kalmamış hemen takamadım. Sonra da zaten anlamı kalmadı 🙄 hasta elbet olacaklar onu sorun etmem de ilerleyip can sıkıcı bir hal alıyor ve çok sık oluyor o zaman yıpratıcı oluyor gerçekten 😔

Şimdi çıkmadı bi daha ya şimdi ilçede sayılırım 3 gün geçmeyen ateşte başka ilaç kullanılmıyo mu
Ateşi kontrol altina aldıysan korkma takip et ama 3 günden fazla inatçı ateşte antibiyotik başlıyor genelde doktorlar tabi kan idrar tahlili yapıp

Size de çok geçmiş olsun canım. Maske takayım dedim ben de en azından hapşırık tan vs korur diye o da evde kalmamış hemen takamadım. Sonra da zaten anlamı kalmadı 🙄 hasta elbet olacaklar onu sorun etmem de ilerleyip can sıkıcı bir hal alıyor ve çok sık oluyor o zaman yıpratıcı oluyor gerçekten 😔
Evet bizimkisi de çok sık hasta oluyor her hastalıkta ya antibiyotik ya serum yiyoruz mesela bu hafta 3 gün serum 7 gün ağızdan antibiyotik yicek bir günde hastalığı ilerledi valla kuş gibiâ bişeyler hemen kapiyorlar evde abi abla olunca hastalık kaçınılmaz 😯

X