2021 Aralık Anneleri

Bizim de gündüz uykularına kolay dalıyor ama ufak bişeyde de uyanıyor
Gece de tam tersi zor dalıyor ama sonra asla uyanmıyor 😂
Dilini çözmemiz lazım bebişlerin
Ben bizimkini çözdüm sanırım akşamları zinhar sallanmak istemiyor
Bıraktım ben de yatağa uzandım yanına pışpış yaptım poposuna döndü döndü mızıldandı dalamadığı için hiç kaldırmadım
En sonunda 9da uyudu öyle her gün böyle uyusa mutluluktan ağlarım 😂
Çözdüm de gündüz dışarda bebek arabasında 0 destek kendi uyuyor
Gece ayağımda sallayarak
Çoğunluk emiyor uykuya geçiyor öyle ayağıma alıyorum
Emzik de kullanmıyor memeyi emzik gibi uykuya dalışta istiyor sanırım onu bıraktırmam gerek 🤨

Çözdüm de gündüz dışarda bebek arabasında 0 destek kendi uyuyor
Gece ayağımda sallayarak
Çoğunluk emiyor uykuya geçiyor öyle ayağıma alıyorum
Emzik de kullanmıyor memeyi emzik gibi uykuya dalışta istiyor sanırım onu bıraktırmam gerek 🤨
Kız boşver öyle uyuyorsa o da iyi 😂
Benimki bi ara çaki gibiydi ne yaptımsa kıyamet kopuyordu geceleri memede uyudu diyenlere öyle özenirdim ki 😂😂
Aslında emzik gerçekten çok kolaylaştırıyor o yüzden seninki memede uyuyor

Bizde uykuya dalma sorunu var bunu nasıl aşıcaz bilmiyorum memede dalıyor çok güzel koyuyorum yerine 5 dk içinde uyanıyor salllıyorum uyuyor yine aynı
Bi tek bebek arabasında yok bu sorun sürekli de gezdiremiyorum ki
Bizimki de kucakta uyuyor yerine daha koyarken uyanıyor ağlamaya başlıyor. Bazen 10 defa uyutup koyup geri aldığım oluyor. Bacaklar kollar pert 🥴

Kız boşver öyle uyuyorsa o da iyi 😂
Benimki bi ara çaki gibiydi ne yaptımsa kıyamet kopuyordu geceleri memede uyudu diyenlere öyle özenirdim ki 😂😂
Aslında emzik gerçekten çok kolaylaştırıyor o yüzden seninki memede uyuyor
Kız o da zor işte 😂
Bugün ucuzluktan bi emzik daha aldım inşallah işe yarar yuvarlak uçlu bakalım

Tekrar geçmiş olsun bi daha olmasın 😔bizede bağışıklık güçlendirici verdi bu sefer
Ne verdi? Sağol canım inşallah hiçbiri olmasın 🌸
Kızlaaaarrrrr koşun koşun merve merve B BitterCikilata A asabiyimben5 etiketleyemediğim ama soran arkadaşlar

Abimin arkadaşı mail attı, şu an iletişim kurmaması gerekiyor ama iyi merak etme, sana haber vermemi istedi, yeğenime de kendine de iyi baksın demiş ❤️
Allah'ım sana şükürler olsun
Gözün aydın canım. Demin okudum cevap yazacaktım unutmuşum. Allah sevdiklerimizden ayrı koymasın çok sevindim 🥰

O yüzden bu merve bebeyi takıyo memeye yatıyo 🤪
Gece biz de öyleyiz de 24 saat nasil olayım kız 2 bebe daha var bende ya 🤣
Şu an hastane odasında bile debelenip durdu. Koridorda gezdiriyorum hemşirelere işveler edalar sırıtmalar, odaya geçiyoruz çirkef yüzünü bana gösteriyor 🙄 Uyuttum koydum kac kere kendini paraladı. Yüz üstü yatırdım en son onda durdu biraz. Sirtim ter içinde valla 😰

Biz ek gıdadan önce ilaca başlamıştık zaten ben de alayım onunla başlasın adam akilli 😂
Dur yarın kutunun fotosunu atim şimdi yataktan kalkmaya mecalim yok 🥶 5 den beri ayaktaydım bugün paso dışarda uyuttum kızı uyku saatleri sokağa attık

X