2021 Aralık Anneleri

Çözdüm de gündüz dışarda bebek arabasında 0 destek kendi uyuyor
Gece ayağımda sallayarak
Çoğunluk emiyor uykuya geçiyor öyle ayağıma alıyorum
Emzik de kullanmıyor memeyi emzik gibi uykuya dalışta istiyor sanırım onu bıraktırmam gerek

Kız boşver öyle uyuyorsa o da iyi
Benimki bi ara çaki gibiydi ne yaptımsa kıyamet kopuyordu geceleri memede uyudu diyenlere öyle özenirdim ki
Aslında emzik gerçekten çok kolaylaştırıyor o yüzden seninki memede uyuyor

Bizimki de kucakta uyuyor yerine daha koyarken uyanıyor ağlamaya başlıyor. Bazen 10 defa uyutup koyup geri aldığım oluyor. Bacaklar kollar pert

Kız o da zor işte
Bugün ucuzluktan bi emzik daha aldım inşallah işe yarar yuvarlak uçlu bakalım

Tekrar geçmiş olsun bi daha olmasın bizede bağışıklık güçlendirici verdi bu sefer
Ne verdi? Sağol canım inşallah hiçbiri olmasın
Gözün aydın canım. Demin okudum cevap yazacaktım unutmuşum. Allah sevdiklerimizden ayrı koymasın çok sevindim

O yüzden bu merve bebeyi takıyo memeye yatıyo
Gece biz de öyleyiz de 24 saat nasil olayım kız 2 bebe daha var bende ya
Şu an hastane odasında bile debelenip durdu. Koridorda gezdiriyorum hemşirelere işveler edalar sırıtmalar, odaya geçiyoruz çirkef yüzünü bana gösteriyor Uyuttum koydum kac kere kendini paraladı. Yüz üstü yatırdım en son onda durdu biraz. Sirtim ter içinde valla

Biz ek gıdadan önce ilaca başlamıştık zaten ben de alayım onunla başlasın adam akilli
Dur yarın kutunun fotosunu atim şimdi yataktan kalkmaya mecalim yok 5 den beri ayaktaydım bugün paso dışarda uyuttum kızı uyku saatleri sokağa attık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…