2021 Aralık Anneleri

İnşallah iyidir başka hiçbir dileğim yok şu an. Öyle özledim ki onu.. günde bir kez mutlaka haber verirdi bana durumunu canımın içi 😔
A asabiyimben5
Abimden haber alamıyorum canım, 15 gün oldu
İnşallah tez vakitte güzel haberlerini alırsınız operasyonda falandır ulaşamayacak durumda demek ki 😟

Bu durumlar icin eger az az sık sık uyuyorsa az az kismi uzatmak lazimmis iste 40 dakikada uyaniyorsa geri, yatagindan almayip tekrar uyutmaya calismak 1.5 saate uzatmaya calismak
Bunu deniyorum bak bazen uyuyo bazen uyumuyo geri ama uyusa bile hatta ben müdahele etmeden kendiliğinden o kadar uyusa bile uyandıktan 45 dk sonra esnemeye mızırdanmaya başlıyo. Uykuyu sevecek anadı gibi diyerek kendimi üzmemeye çalışıyorum😂

Bu durumlar icin eger az az sık sık uyuyorsa az az kismi uzatmak lazimmis iste 40 dakikada uyaniyorsa geri, yatagindan almayip tekrar uyutmaya calismak 1.5 saate uzatmaya calismak
Bnm Kız yatağında kalkıp oturuyor yatırmak ne mümkün gece bile uykuda gözler kapalı oturuyor meme ye kalkarken 😂😂

Bnm Kız yatağında kalkıp oturuyor yatırmak ne mümkün gece bile uykuda gözler kapalı oturuyor meme ye kalkarken 😂😂
O zamanda şşş pat yontemi diyor 😁 yine kalkarsa yine aynisi 😁 ya aslinda benim istedigim kendi kendine uyusun saati o belirlesin istedigi kadarda uyusun ama kendiliginden uyuyabilsin 3 gun ayagimda salliyorum 3 gun memede uyuyor 3 gun muzikle boyle karisincada ben dogru seyi bulamazsam uyuyamiyor

O zamanda şşş pat yontemi diyor 😁 yine kalkarsa yine aynisi 😁 ya aslinda benim istedigim kendi kendine uyusun saati o belirlesin istedigi kadarda uyusun ama kendiliginden uyuyabilsin 3 gun ayagimda salliyorum 3 gun memede uyuyor 3 gun muzikle boyle karisincada ben dogru seyi bulamazsam uyuyamiyor
Aynı bizimki işte 🤣
bi yönteme okey dese ona da varım ama çocuk sallanmak istemiyor yatağa bırakınca arkasını dönüp gözünü kapatıyor öyle uyumak istiyor uyuyamıyor yine azarı ben yiyorum 😂

Bn ayağımda sallayıom çoğunluk dışarda bebek arabası seviyor o hangi yöntem acep 🙄😂

Yapma ya 😞yine mi yavrum bi düzelemedi
İnşallah tez vakitte iyileşsin
Sorma 😔 İki öksürse hemen ciğerlere iniyor bronşit oluyor. Toparlasın bi göğüs hastalıkları ile alerjiye götüreceğiz. Doktorlar bu kadar sık oluyorsa altında yatan bişey vardır dedi. Ek gıdaya bile başlayamadık hastanede olunca 🙁
Senin kuzu da hastaymış bi an önce toparlar inşallah. Ne hassaslar hemen kapıyorlar ☹
Sorma Merve bronşitten kurtulamıyoruz 😔

Sorma 😔 İki öksürse hemen ciğerlere iniyor bronşit oluyor. Toparlasın bi göğüs hastalıkları ile alerjiye götüreceğiz. Doktorlar bu kadar sık oluyorsa altında yatan bişey vardır dedi. Ek gıdaya bile başlayamadık hastanede olunca 🙁
Senin kuzu da hastaymış bi an önce toparlar inşallah. Ne hassaslar hemen kapıyorlar ☹

Sorma Merve bronşitten kurtulamıyoruz 😔
Tekrar geçmiş olsun bi daha olmasın 😔bizede bağışıklık güçlendirici verdi bu sefer

Kızlaaaarrrrr koşun koşun merve merve B BitterCikilata A asabiyimben5 etiketleyemediğim ama soran arkadaşlar

Abimin arkadaşı mail attı, şu an iletişim kurmaması gerekiyor ama iyi merak etme, sana haber vermemi istedi, yeğenime de kendine de iyi baksın demiş ❤️
Allah'ım sana şükürler olsun

Kızlaaaarrrrr koşun koşun merve merve B BitterCikilata A asabiyimben5 etiketleyemediğim ama soran arkadaşlar

Abimin arkadaşı mail attı, şu an iletişim kurmaması gerekiyor ama iyi merak etme, sana haber vermemi istedi, yeğenime de kendine de iyi baksın demiş ❤️
Allah'ım sana şükürler olsun
Çok güzel haber canım gözünaydın 🥰
İşi bitincede hasret giderirsiniz abi kardeş yeğen 🥰🥰

Aynı bizimki işte 🤣
bi yönteme okey dese ona da varım ama çocuk sallanmak istemiyor yatağa bırakınca arkasını dönüp gözünü kapatıyor öyle uyumak istiyor uyuyamıyor yine azarı ben yiyorum 😂
Bizde uykuya dalma sorunu var bunu nasıl aşıcaz bilmiyorum memede dalıyor çok güzel koyuyorum yerine 5 dk içinde uyanıyor salllıyorum uyuyor yine aynı
Bi tek bebek arabasında yok bu sorun sürekli de gezdiremiyorum ki

Son düzenleme:
Bizde uykuya dalma sorunu var bunu nasıl aşıcaz bilmiyorum memede dalıyor çok güzel koyuyorum yerine 5 dk içinde uyanıyor salllıyorum uyuyor yine aynı
Bi tek bebek arabasında yok bu sorun sürekli de gezdiremiyorum ki
Bizim de gündüz uykularına kolay dalıyor ama ufak bişeyde de uyanıyor
Gece de tam tersi zor dalıyor ama sonra asla uyanmıyor 😂
Dilini çözmemiz lazım bebişlerin
Ben bizimkini çözdüm sanırım akşamları zinhar sallanmak istemiyor
Bıraktım ben de yatağa uzandım yanına pışpış yaptım poposuna döndü döndü mızıldandı dalamadığı için hiç kaldırmadım
En sonunda 9da uyudu öyle her gün böyle uyusa mutluluktan ağlarım 😂

X