2021 Aralık Anneleri

Yok ya iki hafta oldu hala ses yok.. burada takılıyorum kafam dağılsın diye.. doğru düzgün bişey yiyemiyorum gerçekten dayanılır gibi değil
Üzme kendini nolur. Kara haber tez duyulur. Bir şeyciği yoktur. Anladığım kadarıyla özel görevde filan bi işi var.

İnşallah iyidir başka hiçbir dileğim yok şu an. Öyle özledim ki onu.. günde bir kez mutlaka haber verirdi bana durumunu canımın içi
A asabiyimben5
Abimden haber alamıyorum canım, 15 gün oldu
Ah canıım
Bişey olsa haberiniz olurdu mutlaka Allahım sevinçle kavuştursun en kısa zamanda

İnşallah iyidir başka hiçbir dileğim yok şu an. Öyle özledim ki onu.. günde bir kez mutlaka haber verirdi bana durumunu canımın içi
Yaa inşallah tez vakitte alırsın haber

A asabiyimben5
Biz hep beraber kötu bir şey olmadığıni düşünücez tamam mı? Insallah sen de en kisa zamanda hayır haberini al.

On dakika kaynayan sana bile fazla len
Evet ben de niye bu kadar kuru oluyor diyordum. Bugun senin dedigin gibi yaptim daha iyi oldu bi yanda yumurta bi yanda lor, hepsini yedi bebitom ya cok mutluyum
Bana bunu attı uyku eğitmeni, merve nin dediği gibi hepsinin kendi rutini oluşuyor aslında bizim saatlerimiz de bu şekildeydi hemen hemen
Ayol benim bebe en erken 9 da uyaniyor. Ben ona gore bakayim
@Rapunzel90 bunu göndermişti, bize büyük oranda uyuyor saatleri J jijikalp
Tesekkur ederim bizimki uc uyku yapiyor illa istiyor yani ama aralarini tam kestiremiyorum. Aralari kac saat olmali diye bi bakayim

Senin beben cok uykucu sen sus artık nalet kadın

Aa çok mu erken uyanıyor ki?
Gece uykusundan çalmıyorsa sal gitsin
Gece uykumuz iyi çok şükür ama gündüzlerde çok sık uyuyo günde 5 uyku yapıyoruz şuan şimdi 3'ü uyuyo 5 6 gibi bir daha yatar sonra gece uykusu. Ders çalışmaya çalışıyorum ama böyle olunca bana hiç vakit kalmıyo

Bu durumlar icin eger az az sık sık uyuyorsa az az kismi uzatmak lazimmis iste 40 dakikada uyaniyorsa geri, yatagindan almayip tekrar uyutmaya calismak 1.5 saate uzatmaya calismak

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…