2021 Aralık Anneleri

Yaptim oldu tesekkur ederim.
Icinde sirke var ya bebisin yemesi icin uygun mu bu? Tuz koymadim henuz. Bide kac gunde tuketilmeli?
Ben hiç sirkeyle yapmadım canım ama verilir bence bişey olmaz tuzsuz olduğu için çabuk bozulur tadı değişirse vermesin canım

Keşke sürünse kafayı vuracak diye korkuyorum toto yönü değişerek geziyor
Bandana durduruyor sa bandına tak kafasının arkasına küçücük yastik koy bandanayla tuttur. Yada yazma gibi biseyle içine pamuk koy sar.Benimki halinin üstüne düştü hali da kalın hali yumuşak hali parkeye filan düşerse sıkıntı

Kizlar ben sut makinesi aldim bi deneyeyim dedim az bise calistirdim neyse iyi guzel sagdigim sut bosa gitmesin bi vereyim dedim avent var almadi dandik bi biberonda var onuda almadi agzina hic bise surdurmuyor malum bahsetmistim neyse sutu dolaba koydum hemen dokmedim bugun bi baktim bildiginiz su yaa benim sutum niye boyle tahin pekmez helva protein her seyide yaptim her gunde tuketiyorum sut sagan anneler sizinde boyle oluyor mu
*** ustunde bi tabaka yagli normal sut rengi var alt taraf full seffaf belki fotoda cok net degil ama nerdeyse karsi taraf goruncek kadar seffaf

Eklentiler

• 20220618_115304.jpg
    45,3 KB · Görüntüleme: 44
  • 20220618_115302.jpg
    45,6 KB · Görüntüleme: 45
Belli bi süreden sonra sagilan süt bu şekilde oluyor bnmkide böyle gorunuyordu

Normal, bekleyince yağı üste çıkıyor suyu altta kalıyor. Zaten suyun %90ı su değil mi?

Herkesin sütü böyle merak etme su altta kalıyor yağ kısmı üste çıkıyor çünkü süt heterojendir , kaşıkla içirebilirsin biberon almadıysa

Kasikta almiyor teyzesi damlayi fisfisla veriyoruz
Bardakla yada Pet şişeyle şu vermeyi dene istersen.Suya alisinca sut verirsin.Benimki soluklan içmiyor Pet şişeden bardaktan içiyor suyu.Tiktokta gördüm kadinin birisi kaşık almayan bebeğinin ağzına tabağı yanaştiriyor bebek ağzını açtıkca tabaktan kaşık yardımıyla yediriyor.Bi dene istersen

Kızlar bebisim yataktan düştü dönmeye başladığından beri dikkat ediyordum ama gaflet ani mi dalgınlık mi desem bir iki saniye gözümü ayirmamla düşmesi bir oldu hem de halisiz zemine sırt üstü çok uykusu vardı ama uyutmadik 2 saatt oyaladik tepkileri her seyi normaldi inşallah bir şey olmamıştır dr a sorduk o da gozlemleyin dedi. Eminim dikkat ediyorsunuzdur ama sizler yine de çok çok dikkat edin vicdan azabından ağlayıp duruyorum düştüğünden beri Allah beterinden korusun, bütün evlatları hastalıktan kazadan sakınsın inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…