2021 Aralık Anneleri

Biz ocean kullanıyoruz demir için, ilk zamanlar hiç kabızlık yapmamıştı. Sadece hergün kala yapıyorken 4-5 gün arayla yapıp sıvı yapmaya başladı bizimki. Normalde bugün öğlen saatlerinde yapması gerekiyordu ama yapmadı ek gıda kabızlığından şüphelendim ben de🥶

Popoyu kulak pamuğuyla sürekli uyarmak bi süre sonra kasları tembelleştiriyormuş o yüzden ber zaman önermiyorum çok nadir yapın dedi bizim doktor da😶🐣
Aynen bende 3 4 gun gecip cok huzursuz olursa yapiyorum 👍🏻🤗

Asabinin verdigi kayisili tarifi yaptim be bebitom yedi. Baya ilk 5-6 kasigi istahla aldi hem de😍 kac kasik yemesi yeterli acaba kakayi yapabilmesi icin😂
Ne kadar yediyse kar 🤣 Üstüne de su içir hareket etsin biraz
Ara ara bezini çıkarıp klozete tutmayı deneyebilirsin o pozisyon da çok kolaylaştırır

Ben bu tarifi yapıp zorlada olsa iki üç kaşık yedirdim aksam yemisti sabaha bezini doldurdu bir haftadır kakasını yapamıyordu deneyin kızlar
Screenshot_2022-06-16-23-25-35-1.png
Screenshot_2022-06-16-23-25-23-1.png

Ek gıda anaları 😍 biz haftaya köftelere, kıymalı çorbalara başlıcaz henüz başlamadık. Ben hala tek öğün veriyorum. 7. Ayında 2 ögüne geçmeyi düşünüyorum. Şimdi canım isterse kahvaltı, canım isterse akşam yemeği. Ve 5. Ayında ek gıdaya başladığımız için artık ayrıyetten bir yemek yapmıyorum ona. Biz ne yersek onu yiyor. Çorba uygunsa çorba. Yemek uygunsa yemek. Dolma, taze fasülye, kabak, pırasa, mercimek tarhana ve un çorbaları.. allah ne verdiyse oturup yiyoruz😂

Denemedik mi sandın beybiiii 😅nefret etti yüz ifadesini görsen sen ağlarsın sanırsın çocuğa acibiber verdik 😅hatta a101de indirimdeydi kiri gittim 3 paket birden aldım sipam yiyecek yaaaa 😅😅😅

Benimki yarım muz yemişti ilk tadımda şimdi asla istemiyor 🙄

Kuçak olayı bizde de var bırakınca ağlıyor sürekli ama sürekli kucakta olacak mesela oturacak oyuncakla ilgileneceksede benim kucağımda olacak öyle ne iş yapabiliyorum ne yemek tekken

Robottan geçirmeye gerek yok pisince eriyor yumuşacık oluyor yutabilir bence

Ayy evet 😂😂maşallah bebise nazar olur benden bilinmesin çok da güzel bişey 😀
Yaa onu bende biliyorum çok tatlı gerçekten maşallahhh😍

Denemedik mi sandın beybiiii 😅nefret etti yüz ifadesini görsen sen ağlarsın sanırsın çocuğa acibiber verdik 😅hatta a101de indirimdeydi kiri gittim 3 paket birden aldım sipam yiyecek yaaaa 😅😅😅

Benimki yarım muz yemişti ilk tadımda şimdi asla istemiyor 🙄

Kuçak olayı bizde de var bırakınca ağlıyor sürekli ama sürekli kucakta olacak mesela oturacak oyuncakla ilgileneceksede benim kucağımda olacak öyle ne iş yapabiliyorum ne yemek tekken

Robottan geçirmeye gerek yok pisince eriyor yumuşacık oluyor yutabilir bence

Ayy evet 😂😂maşallah bebise nazar olur benden bilinmesin çok da güzel bişey 😀
Evet ya maiallahı var çok tatlı ellerini kocaman açıp bekliyor yemeği izlemeyi çok seviyorum bende 😂

Makarna lütfenddn şipariş verdim makarna pirinç yulaf bebe büskivisl 🙃
M Matmazelkedi makarnayı nasıl haşlıyorsun ne kadar arpa şehriyesini denedin mi hiç onu da bi dahaki sefere bıraktım 😂
Makarnayı ben e bebekten aldım 3-4 dk diyodu ben 5-6 dk haşladım şehriyesini denemedim stoklarım tükensin geri kalanlarla birlikte toplu sipariş edeyim dedim muhallebi karışımı ruşeym keçiboynuzu unu falan almak istiyorum 🙈

Makarnayı ben e bebekten aldım 3-4 dk diyodu ben 5-6 dk haşladım şehriyesini denemedim stoklarım tükensin geri kalanlarla birlikte toplu sipariş edeyim dedim muhallebi karışımı ruşeym keçiboynuzu unu falan almak istiyorum 🙈
Bnde kendi sitesinden aldım bi bak indirimde varken

Eveeeet saatlerdir mayalanmasini bekledigim yogurdum israrla hayatina sut olarak devam etmeyi tercih ediyor. Mayalanmiyor😭 nolcak simdi onca sut cop mu😭

X