2021 Aralık Anneleri

Bunu genelde dişe yada atağa bagliyolar

Tam düzeldik derken bu gece biz
Biz diş çıkarma döneminde böyleydik
Ya tamam da hafta oldu artık bayağıdır geceleri bile saat başı kalkıp emme ağlama mizirdama . Atak matak yeter daha diş yerinde bişey de yok hayalet gibi geziyorum gündüzleri yaa 😭 bı de normal ağlama da degil azcik geç emse feryat figan

Ya tamam da hafta oldu artık bayağıdır geceleri bile saat başı kalkıp emme ağlama mizirdama . Atak matak yeter daha diş yerinde bişey de yok hayalet gibi geziyorum gündüzleri yaa 😭 bı de normal ağlama da degil azcik geç emse feryat figan
Öyleydik bizde gözler kapalı uykuda ağlıyor

Kızlar bugün memlekete gidiyoruz kızım ve oglumla☺️Yol 2 saatlik yoldan korkmuyorum da 2 gündür hala toplanamadim 🤣Bu bebelerin ne çok eşyası varmış meğer 🤣Ek gıdaya geçmeden gitmek iyiymiş.Bu arada benim oğlum kendini aştı 🤣Dün dışarıda yemek yerken restoranti inletti yemek için köfte yedi 🤣Masaya filan saldırıyor resmen herkes bize baktı servis filan kalmadı masada,birde bebek arabasında oturarak geziyor herkese gülücük saçıyor,ama asla uyumuyor🤣Tipik yay burcu yükseleni aslan gurmelegi de ve et düşkünlüğü de ordan geliyorsa demek 🤣

Son düzenleme:
Yattığı oda sıcak mı? Benim ki sıcakta asla uykuya dalamiyor 😐

Bence disden değil çünkü bizde 10 gün öyleydi 4 5 gündür düzene girdi öyle ki 9 da yatiriyorum 4 e kadar filan uyanmıyor.Biz de hala dış yok.Bide gündüz uykusunu yeterli uyumadiysa da gece zor geçiyor bizde.😊
Bizde bu belirtiler sonrası diş çıktığından
2 koca dişli canavar gibi 😂üstler çıkacak diye düşünmüştüm ama
İnşallah kısa sürede geçer Bnde rahat bebede rahat olur

Günaydın kizlar. Bugün 6.ay asimiz var 😵😵cikk kirkiyirim
Bir de bebeği gece sürekli uyanan var mı kafai yicem . Ağlayarak uyanıyor emziği almiyo meme istiyo iki yudum alıp daliyo . Defalarca bu döngü yaşanıyor . Gece uykusu vs yok hiç 😔 doymuyo desem niye iki üç emmeden sonra uyuyo.
Hiç korkma bi şey yapmamıştı bize

Kızlar bugün memlekete gidiyoruz kızım ve oglumla☺️Yol 2 saatlik yoldan korkmuyorum da 2 gündür hala toplanamadim 🤣Bu bebelerin ne çok eşyası varmış meğer 🤣Ek gıdaya geçmeden gitmek iyiymiş.Bu arada benim oğlum kendini aştı 🤣Dün dışarıda yemek yerken restoranti inletti yemek için köfte yedi 🤣Masaya filan saldırıyor resmen herkes bize baktı servis filan kalmadı masada,birde bebek arabasında oturarak geziyor herkese gülücük saçıyor,ama asla uyumuyor🤣Tipik yay burcu yükseleni aslan gurmelegi de ve et düşkünlüğü de ordan geliyorsa demek 🤣
Ay ne guzellll . Yııaaağğğ şu alerjik durumlar ortadan kalkaydi da birlikte kavurma yeseydik 😂daha cokkkk var o aşamalara

X