2021 Aralık Anneleri

Aynen bende 3 4 gun gecip cok huzursuz olursa yapiyorum

Asabinin verdigi kayisili tarifi yaptim be bebitom yedi. Baya ilk 5-6 kasigi istahla aldi hem de kac kasik yemesi yeterli acaba kakayi yapabilmesi icin
Ne kadar yediyse kar Üstüne de su içir hareket etsin biraz
Ara ara bezini çıkarıp klozete tutmayı deneyebilirsin o pozisyon da çok kolaylaştırır

Ek gıda anaları biz haftaya köftelere, kıymalı çorbalara başlıcaz henüz başlamadık. Ben hala tek öğün veriyorum. 7. Ayında 2 ögüne geçmeyi düşünüyorum. Şimdi canım isterse kahvaltı, canım isterse akşam yemeği. Ve 5. Ayında ek gıdaya başladığımız için artık ayrıyetten bir yemek yapmıyorum ona. Biz ne yersek onu yiyor. Çorba uygunsa çorba. Yemek uygunsa yemek. Dolma, taze fasülye, kabak, pırasa, mercimek tarhana ve un çorbaları.. allah ne verdiyse oturup yiyoruz

Yaa onu bende biliyorum çok tatlı gerçekten maşallahhh

Evet ya maiallahı var çok tatlı ellerini kocaman açıp bekliyor yemeği izlemeyi çok seviyorum bende

Makarna lütfenddn şipariş verdim makarna pirinç yulaf bebe büskivisl
M Matmazelkedi makarnayı nasıl haşlıyorsun ne kadar arpa şehriyesini denedin mi hiç onu da bi dahaki sefere bıraktım
Makarnayı ben e bebekten aldım 3-4 dk diyodu ben 5-6 dk haşladım şehriyesini denemedim stoklarım tükensin geri kalanlarla birlikte toplu sipariş edeyim dedim muhallebi karışımı ruşeym keçiboynuzu unu falan almak istiyorum

Bnde kendi sitesinden aldım bi bak indirimde varken

Eveeeet saatlerdir mayalanmasini bekledigim yogurdum israrla hayatina sut olarak devam etmeyi tercih ediyor. Mayalanmiyor nolcak simdi onca sut cop mu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…