2021 Aralık Anneleri

1 haftadır kayısı veriyorum ama bunu da denicem çok şükür yaptı rahatladı

Kayısı ben de her gün veriyorum valla
Ama bu daha etkilidir bi de üstüne güzel bi su içirmek lazım tabi bizimkine suyu zorla içiriyorum
Evet su da zorla içiyor
Ama geçen gece ıçuyandı ağlıyor naptım susmadı bide su verim dedim bi içti suluk bitti

Hemen denicem uyaninca bunu. Yulaf olarak eti lifalif ince ogutulmus yulaf ezmesi kullansam nolur

Ay ben ne bileyim direkt bu carpti gozume
Bu arada bebitom 5.gundur kaka yapmadi. Zeytinyag verdim cay kasigi ile. Baska onerilerini bekliyorum yeni atlattin
Bizimde oluyor gecen defada sizinkiyle denk gelmisti bestiron basta ishal yapiyodu sonrada kaka yapmasinimi engelliyor diyorum bnde her sabah yapiyodu normalde simdi 3 4 gunu bulabiliyor ben zeytinyagli kulak pamuguyla poposuna dokunduruyorum o sekilde yapiyor doktor onerisi

Pütür yiyebiliyosa yer yav onları da haşlama haşlama
Ben 5. Ay itibariyle başladım bazı sebeplerden o yüzden pütürlü de verdim ama zorlanmasın diye blendır da kullandım çorbalarda, yavaş yavaş veriyorum bakalım etçil mi olacak bir iki seferde alışır zaten
Salça da tuz vardır ya ilk kez duydum
Kıyma koyun kıyması dr bana 15 gün sonra çorbaya koy dedi çift çekim
Bnmde artık kafamda deli sorular var yemiyor bebem ağzını mühürlüyor
bazı günler idil de öyle, hiç zorlamıyorum ara ara bişeyler teklif ediyorum tadım zaten az az bakıyor en azından aynen bende kuzu çift çekim yapacağım da kıyma makinası mı alsam kasap bizimkinden önce kim bilir nasıl bişey çekmiştir
Muzu tükürüyo
benim bebe de muzu asla yemiyor ilginç mesela avakadoya bayılıyor nasıl muz değil de avakado sever ya
hemmeeen bakıyorum teşekkürler

Sen eti seç öyle çektir yağsız olacak gözünün önünde çeksin

Biz ocean kullanıyoruz demir için, ilk zamanlar hiç kabızlık yapmamıştı. Sadece hergün kala yapıyorken 4-5 gün arayla yapıp sıvı yapmaya başladı bizimki. Normalde bugün öğlen saatlerinde yapması gerekiyordu ama yapmadı ek gıda kabızlığından şüphelendim ben de

Popoyu kulak pamuğuyla sürekli uyarmak bi süre sonra kasları tembelleştiriyormuş o yüzden ber zaman önermiyorum çok nadir yapın dedi bizim doktor da

Kızlar bişey danışıcam size
Dün marketten tavuk sipariş etmiştim bugün baktım son kullanma tarihi yarınmış
Pişirdim ama huylandım döksem mi yemeden?

Aynen avokadoya bayılıyo

Bnce bunlar memeye güveniyor
Labneyi sevdi onu dene kiri labne
Maşallah bnm oğlan iştahlıydı bu da diyette geçen dedim hamileyken diyet yaptım ondan mı acaba
Denemedik mi sandın beybiiii nefret etti yüz ifadesini görsen sen ağlarsın sanırsın çocuğa acibiber verdik hatta a101de indirimdeydi kiri gittim 3 paket birden aldım sipam yiyecek yaaaa
Muzu tükürüyo
Benimki yarım muz yemişti ilk tadımda şimdi asla istemiyor
Kuçak olayı bizde de var bırakınca ağlıyor sürekli ama sürekli kucakta olacak mesela oturacak oyuncakla ilgileneceksede benim kucağımda olacak öyle ne iş yapabiliyorum ne yemek tekken
Birinde gördüm ince öğütülmüşü robottan geçirmeye gerek yokmuş bebekler için idealmiş. Şuan trendyoldan gelesiye bunu alıp deniyim bakayım. Olmadı sonra kendim yerim HİÇ DE SEVMEM AMA NEYSE
Robottan geçirmeye gerek yok pisince eriyor yumuşacık oluyor yutabilir bence
Kuzey mi bahsettiğin bebeğin adı
Ayy evet maşallah bebise nazar olur benden bilinmesin çok da güzel bişey

Hani havuç reddediliyodu bu havucu sevdi benimki cins ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…