2021 Aralık Anneleri

Eklentiler

• C7D3AE03-1B35-4593-BB11-C13C376CD8C0.jpeg
    C7D3AE03-1B35-4593-BB11-C13C376CD8C0.jpeg
    142,6 KB · Görüntüleme: 50
  • A478CAF9-A39E-4B7F-B383-2AFA180A83C5.jpeg
    A478CAF9-A39E-4B7F-B383-2AFA180A83C5.jpeg
    152 KB · Görüntüleme: 51
  • 5B05DACA-891B-4CCE-9E2A-CD30FDB5E77B.jpeg
    5B05DACA-891B-4CCE-9E2A-CD30FDB5E77B.jpeg
    146,9 KB · Görüntüleme: 46
  • BC7FC785-D88A-42CE-B324-1ABCCD25E5D0.jpeg
    BC7FC785-D88A-42CE-B324-1ABCCD25E5D0.jpeg
    146,9 KB · Görüntüleme: 51
Yemek termosu skip hop, suluk avent pipetli tavsiye ederim. Termosu yıllardır kullanıyorum, işe yemek götürüyorum. Birine sıcak, birine soğuk koyuyorum. Acayip memnunum.
Çantalar yemekten çok süt taşımak için ideal, o da buz aküsü ile. Termos daha mantıklı.

Kızlar bebeleri gece yatarken kısa kol giydiriyormusunuz?
Bugün dışarı çok sıcaktı ilk kez kısa kol durdu gece de sıcak üşür mü acaba
Bizim ev serin oluyor kulakları soğuk gibi oluyor sabaha karşı hatta. Ben daha hic kısa kollu giydirmedim. Uzunla bile yine öksürmeye başladı 😶
Bu gidişle zor cesaret ederim herhalde yazlıklara 😬

Bizim ev serin oluyor kulakları soğuk gibi oluyor sabaha karşı hatta. Ben daha hic kısa kollu giydirmedim. Uzunla bile yine öksürmeye başladı 😶
Bu gidişle zor cesaret ederim herhalde yazlıklara 😬
Gündüz evde hep kısa kollu da gece çok sıcak oluyor gece ilk olacak bakalım
Bugün dışarda terledi uzun kolla
Dişte sancılı geçiyor 🙃 bilemedim
Ahh yavrum ya inşallah bi daha hastalık hiç gelmesin

Biz 2 gün önceye kadar doğal gaz yakıyorduk. 🤦🏻‍♀️ hala gece uyku tulumuyla uyuyor serin evimiz. 21 derece ben bile üşüyorum. En ideal 24 derece ancak o zaman giyer kısa kollu evde. Ama bugün dışarda bende giydirdim güneşliydi.

Biz 2 gün önceye kadar doğal gaz yakıyorduk. 🤦🏻‍♀️ hala gece uyku tulumuyla uyuyor serin evimiz. 21 derece ben bile üşüyorum. En ideal 24 derece ancak o zaman giyer kısa kollu evde. Ama bugün dışarda bende giydirdim güneşliydi.
Neeee doğalgaz mı orası neresidir 🙄
10 gündür evde kısal kolluyuz bizim ev sıcak oluyor

Biz de valla gece soğuk olunca yaktık bikaç gün önceye kadar. Kalın yün yorganla yatıyoruz. Battaniyeye geçmemiz bile temmuzu bulur sanırım 🤣

Gün içinde ben de kısa kollu giydiriyorum ama gece ince uzun kolluyla yatırıyorum ya
Uyuyanın üstüne kar yağar derler 🤣🤣

Gün içinde ben de kısa kollu giydiriyorum ama gece ince uzun kolluyla yatırıyorum ya
Uyuyanın üstüne kar yağar derler 🤣🤣
Deme ya şimdi giydirecem uyandıracam 😂😂 sanki sıcaktan uyuyamadı dün tulum giydirdim penye battaniye örttüm uyuyamadı üstünü açtım uyudu 😂

4. aydaki daha çok yapmıştı, calpolle bile düşmemişti. Bu sefer o kadar yükselmedi, el yüz ayak yıkayarak atlattık çok şükür
Aman iyi bizde her aşıda bi vukuat oluyor korkuyorum bu sefer üst dişler çıkacak diye 😂

Son düzenleme:
Kısa kol zıbın ve altında şortla uyutuyorum bir haftadır bende ben nasıl rahatsam gece onuda öyle giydiriyorum çok sıcak gerçekten yaz nasıl geçecek bilmiyorum 🤷🏻‍♀️

X