2021 Aralık Anneleri

Kısa kol zıbın ve altında şortla uyutuyorum bir haftadır bende ben nasıl rahatsam gece onuda öyle giydiriyorum çok sıcak gerçekten yaz nasıl geçecek bilmiyorum 🤷🏻‍♀️
Bende bugün hep klima ile uyuttum.Terlemeyen çocuğun su gibi oluyor uyuyamıyor.1 saat öncede klima ile uyuttum kapattım.Evin sıcaklığı 29 derece nem %65 di 1😊

Kızlar bebeleri gece yatarken kısa kol giydiriyormusunuz?
Bugün dışarı çok sıcaktı ilk kez kısa kol durdu gece de sıcak üşür mü acaba
Gündüz benim ev aşırı sıcak kısa giydiriyorum ama gece uzunlari giyiyor sanki usuyeçek gibi geliyor bana
Biz 2 gün önceye kadar doğal gaz yakıyorduk. 🤦🏻‍♀️ hala gece uyku tulumuyla uyuyor serin evimiz. 21 derece ben bile üşüyorum. En ideal 24 derece ancak o zaman giyer kısa kollu evde. Ama bugün dışarda bende giydirdim güneşliydi.
aynen bizde iki gün önce yakiyorduk buz gibiydi birden ısındı ama yinede gölgeler soğuk ben bu seneki gibi bir mevsim görmedim
Mevsimin de aklı şaşkın 😂

Kizlar grubu bir kere kacirdin mi yetismek mumkun olmuyor. Aaa bizde de boyle oluyor demeye firsat kalmadan bakiyorum konu degismis😅
Masallah yine ne yazismissiniz gunlerdir okumaya yetisemiyorum. Grubu nasil bu kadar aktif kullanabiliyorsunuz . Ben bir seye yetisemiyoruuuum hep eksik tamamlama, hep kosturma 🤤😬

Kizlar grubu bir kere kacirdin mi yetismek mumkun olmuyor. Aaa bizde de boyle oluyor demeye firsat kalmadan bakiyorum konu degismis😅
Masallah yine ne yazismissiniz gunlerdir okumaya yetisemiyorum. Grubu nasil bu kadar aktif kullanabiliyorsunuz . Ben bir seye yetisemiyoruuuum hep eksik tamamlama, hep kosturma 🤤😬

Bende bir sabah uyandığımı birde akşam yattığımı biliyorum 🤣 kızı emzir karnını doyur uyut oyna kitap oku egzersiz falar filen derken saat 8 oluyor hopp uyku saati😴😴

Bende bugün hep klima ile uyuttum.Terlemeyen çocuğun su gibi oluyor uyuyamıyor.1 saat öncede klima ile uyuttum kapattım.Evin sıcaklığı 29 derece nem %65 di 1😊
Sizinde durumlar fenaymış sıcakta emzirmek çok kötü çocuk su içinde kalıyor valla bizde 29 30 derecelerdeyiz bide kucakta gezmek istedimi 70 80 derece hissediyorum 😵‍💫

A asabiyimben5 bebene ne yediriyon hangi konudasin 😅 ben patates havuç kabak verdim iki gündür mixliyorum bugün yine 2 li bi kombinasyon vericem miktari bi tık arttırdım, alerjiden dolayı henüz yoğurda geçmedim önce ben diyeti acicam duruma göre gecicem, bugün meyveye geçeyim diyorum acaba tatsiz sebzelerden sonra tatsiz avokado ile devam etmeli elmaya geçince çocuk şaşırır mi ki😬

A asabiyimben5 bebene ne yediriyon hangi konudasin 😅 ben patates havuç kabak verdim iki gündür mixliyorum bugün yine 2 li bi kombinasyon vericem miktari bi tık arttırdım, alerjiden dolayı henüz yoğurda geçmedim önce ben diyeti acicam duruma göre gecicem, bugün meyveye geçeyim diyorum acaba tatsiz sebzelerden sonra tatsiz avokado ile devam etmeli elmaya geçince çocuk şaşırır mi ki😬
Ben düzenli gitmiyorum pek ama patates havuç kabakla başladım sırayla havuçtan nefret etti😂
Pişmemiş halde dişini kaşımak için bile istemiyor
Avokado da sevmedi geçen enginar verdim onu sevdi anası kılıklı 😬
Meyve ver ya arada çocuk tatlı tadını da alsın 🤣
Ben kayısı verdim ilk bayılıyor ne kadar versem yer 😄
Muz denedik onu da sevdi ama elmayı armutu sevmedi ya pütürlü geldi sanırım rendeleyip meyve filesine koyup öyle verdim sonra

Ay evett biz de
Arabaya kapıya takılan şu çarşaf gibi güneşliklerden aldım bebişin oturduğu tarafa da öyle güneşten korundu biraz yavrum sen de al 😂😂
Link at bacım 😂
Bugün yürüyerek çıktık 🥰
evet ya geçen bnde eşime güneşlik alalım dedim unuttuk
Bnm bebek arabasının sinekliği var artık uyurken onu takarım rahatsız etmedin sinekler

Link at bacım 😂
Bugün yürüyerek çıktık 🥰
evet ya geçen bnde eşime güneşlik alalım dedim unuttuk
Bnm bebek arabasının sinekliği var artık uyurken onu takarım rahatsız etmedin sinekler
Şunun gibi bişey dandik ama iş görüyor 🤣

Şunun gibi bişey dandik ama iş görüyor 🤣
Dandik olsun herşey uçmuş 😂😂😂 zaten

Kizlar grubu bir kere kacirdin mi yetismek mumkun olmuyor. Aaa bizde de boyle oluyoree demeye firsat kalmadan bakiyorum konu degismis😅
😂😂bende arada giriyorum genelde emzirirken bakiniyorum buraya
Sabah demledigim çayı şu saat oldu icemedim daha😅

Cok sukur uyudu ama bu arabayi temizletip eve aldirdi ya bana başak burcu öldü artik

Eklentiler

• 20220527_154433.jpg
    20220527_154433.jpg
    89,7 KB · Görüntüleme: 56
X