2021 Aralık Anneleri

Oğlumun ilk önce üst damakta dışı çıkıyor olabilir mi böyle bişey mumkunmu bugün bildiğiniz kolumu ısırdı sonra baktım kolumda minik dış izi gibi bir kızarıklık var çok şaşırdım ama damagiyla yapmış olabilir mi görünürde dış fln yok gibi🤦

Ben bugün yeğenimin yürütecini aldım 🫣 Sanırım çok sıkıştığımda kullanacağım 🤷🏼‍♀️
Yaa bende istiyorum ama doktor yürütec hoppala onermiyor diye eşim almıyor aldirmiyor.Alirsan kirarim diyor o kadar 🤪Bugün bile kavga ettik bu yüzden.Bende bebe yatmaz aldım daha gelmedi inşallah onda bari oturur.Bugun doktora gittik bebeğiniz kolikten sınırlı huysuz bebeğe geçiş yapmış dedi 🙈Hayırlı olsun banaaaaa🤣🤣🤣🤣🤣

Oğlumun ilk önce üst damakta dışı çıkıyor olabilir mi böyle bişey mumkunmu bugün bildiğiniz kolumu ısırdı sonra baktım kolumda minik dış izi gibi bir kızarıklık var çok şaşırdım ama damagiyla yapmış olabilir mi görünürde dış fln yok gibi🤦
Benimki bugün üst damagiyla yeşil soğanın beyaz kısmını parçaladı 🤣Bazen memeyi öyle bir ısırıyor sanırsın dışı var.Gelecek ama bizi de bitirecek bu dişler 🤣

Yaa bende istiyorum ama doktor yürütec hoppala onermiyor diye eşim almıyor aldirmiyor.Alirsan kirarim diyor o kadar 🤪Bugün bile kavga ettik bu yüzden.Bende bebe yatmaz aldım daha gelmedi inşallah onda bari oturur.Bugun doktora gittik bebeğiniz kolikten sınırlı huysuz bebeğe geçiş yapmış dedi 🙈Hayırlı olsun banaaaaa🤣🤣🤣🤣🤣
Ben o bebe yatmaza bayildim yaaa kaldirmasam 2 saat oturacak bizimki

Eklentiler

• 20220523_213702.jpg
    20220523_213702.jpg
    116 KB · Görüntüleme: 55
O ne demek oluyormuş 😂

Benimki de öyle diyordu dedim yer değiştirelim o zaman sen eve geç ben çalışmaya başlayayım bi atar gider derken tıpış tıpış eve çıkardı arabadan 😂😂😂
Zor valla 4. Ayda geçecek diye sabır ettik bu kez de huysuz tanısı mı konuldu hahahahah😂😂

Ya bu çocuk durmuyor sanki 1 aydır dönüyor gibi😂 akşama kadar stabildi bir atak gerçekleştirmedi. Son 1.5 saattir sihirli değnek dokunmuş gibi sırtı yere gelince sağa sola pat diye dönüveriyo zorlanma falanda yok 😂 çok merak ediyorum gecede bir atak yapıp dönecek mi ay resmen çok heyecanlandım 😂
Yakındır bizimki debelenip duruyor uyurken 😂
İlk önce tatlı geliyor ama sürekli yüzüstü döndüğünde uyanıp kafasını kaldırıp sana bağırdığında artık sen de imdat diye bağırıyorsun 🤣🤣

Ona doktorumuz yorum yapmadı bense hiç sormadım.Sabah uyanıyor emziriyorum 1 saat sonra filan veriyorum.Ama bilen arkadaşlar yazar mutlaka 😊
Teşekkür ederim canım. Biz refluden ötürü sık ve az emdigimiz için sorayim dedim. 💙Çünkü denmişti öncesinde ve sonrasında emzirilme olmayacak bı sure daha. Sen de dikkat et yine de .

Teşekkür ederim canım. Biz refluden ötürü sık ve az emdigimiz için sorayim dedim. 💙Çünkü denmişti öncesinde ve sonrasında emzirilme olmayacak bı sure daha. Sen de dikkat et yine de .
Bizim doktor beslenmeden yarım saat sonra ver sonrasında 1 saat mama verme dedi

Mümkün tabi. Hatta ilk önce köpek dişi çıkan, vampir gibi gezen bebekler bile var 😀

Çok teşekkür ederim. Bazen saatleri tutturamasam da çok işime yaradı benim de.

Benimki de dönmüyor yalnız değilsin. Ama bu aylarda dönmeyen hala çok bebek var merak etme.
Seninki ne kadarlik yeni yoldasim sensin😂
Ayağımızı sürüdük bekliyoruz sizide😂 meğerse çocuğu sert zeminde tuttuğumu sanıyomuşum halıda bir denedik oldu 😂

Ay valla pek güzel aydı inşallah sever de dönüp durur az bir eğim alsa hemen dönmeye yelteniyo şuan ama eğim yoksa nazlanıyor bugün nasıl olduysa dönesi tuttu 😂
Ay ben de hic yere koymuyorum ondan mi acaba🥶 bizim yerler buz, yoga matina koyuyorum onun da hemen disina surunuyor diye onu da kaldirmistim🤦🏼‍♀️
Bizim 2-3 aylik stogumuz var, simdilik ek gida alisverisine dokecegim dolarlari😂😂

Ek gida icin sabahtan beri bi dolu makale ve bi dolu diyetisyen yazisi okudum. Artik kararim net direkt zeytinyagli karisik omlet ile baslayacagim😌 Ilk aylarda ne kadar alerjen verilirse vucut o kadar hizli alisiyormus.

Simdi zeytinyag ve diger sebze meyveyi nerden alacagiz bi akil verin su jijiye😑
Bide bebek suyu nedir? Bebek suyu sart midir?

Bide makarna lutfen haricinde hangi markalar guvenilir ve temiz bildiklerinizi paylasirsaniz ben de yavastan alisverise basliyim🥶

Son olarak ocean microferi damla olarak nasil veriyosunuz ya🙈 Bebito agzini o kadar sure acik tutmuyo ki nasi olcecegimi bilemedigim icin ben 0.5 cizgisine kadar cekip oyle veriyorum😂😂

Yakındır bizimki debelenip duruyor uyurken 😂
İlk önce tatlı geliyor ama sürekli yüzüstü döndüğünde uyanıp kafasını kaldırıp sana bağırdığında artık sen de imdat diye bağırıyorsun 🤣🤣
Ha bak uykumdan ödün vermekten nefret ederim gece düz dursun canımı sıkmasın yoksa fight çıkar evde eşim bekler sabaha kadar başında 😂
Seninki ne kadarlik yeni yoldasim sensin😂

Ay ben de hic yere koymuyorum ondan mi acaba🥶 bizim yerler buz, yoga matina koyuyorum onun da hemen disina surunuyor diye onu da kaldirmistim🤦🏼‍♀️

Bizim 2-3 aylik stogumuz var, simdilik ek gida alisverisine dokecegim dolarlari😂😂
Koy koy bende iki kat battaniye koymuştum biri yumuştu altında toplanıyodu şuan bir tane var oda sert bir battaniye. Bak birde ben son 2 3 haftadır çok teşvik ettim poposundan hafif destek vererek tepesinden oyuncak gösterip yere doğru indiriyodum oda oyuncağa hamle yaptıkça ben yavaş yavaş dönmesine yardım ediyodum. Onun faydası oldu bence yoksa dönmeye ihtiyaç hissetmiyodu elini yana uzatıp ne alacaksa alıyodu 😂

X