2021 Aralık Anneleri

Benimki de öyle diyordu dedim yer değiştirelim o zaman sen eve geç ben çalışmaya başlayayım bi atar gider derken tıpış tıpış eve çıkardı arabadan 😂😂😂
Zor valla 4. Ayda geçecek diye sabır ettik bu kez de huysuz tanısı mı konuldu hahahahah😂😂
Benimkine birseyi yaptırmak için söylem yerine eyleme geçmek gerekiyo.Aynisini bende defalarca söyledim tamam dedi 🤣🤣Adam 2.cocuktan sonra bosvermisligin zirvesini yaşıyor.Bosasam neden demicek kıvamda.🤣

Öğretmenim yine notlarını çıkarmış 🤣
Bence de hepsi gerekli ekstra bişey aklıma gelmedi ama meyve filesi olarak file olanlar değil de silikon olanları öneriyor herkes ben öyle aldım henüz kullanmadım
Yarın deneyeceğim diş kaşıyıcı olarak da iş görüyormuş bi yandan 😁
Bebek suyu da alabilirsin her seferinde kaynatıp ılıtmak vakit alıyor
Cok mantikli ya silikon olan file yirtiladabilir tesekkur ederim 👍🏻👍🏻 bebek suyu almam kaynatirim diyordum ama kaynatmaninda cizgileri varmis 🤔

Eklentiler

• Screenshot_20220524-081329_Chrome.jpg
    Screenshot_20220524-081329_Chrome.jpg
    108,9 KB · Görüntüleme: 39
Alerjenleri hafta hafta denemeyi dusunuyorum. Mesela yumurta ilk hafta, bugday alerjini ikinci hafta gibi. Ama kabaktir patatestir ne bileyim pirzola vs alerjen degil onlari da yanina ilistirebiliriz. Zaten yemeyecekler ayri ayri emip tadina bakacaklar. Blw yapmayi dusunuyorum karistirmayacagim hic 🥶

Alerjik bi bebe degilse 3 gun kuralina uyulmasina gerek yokmus. Zaten birsey alerji yapacaksa yedikten iki uc saat sonra belirtileri cikarmis😕 sanirim ben ikna oldum. Bizim yediklerimiz bile sutten gectiginde alerji gaz neyse hemen anliyoruz hemen etkisini goruyoruz sonucta. Hakkten Niye uc gun bekleyelim ki dedim okudukca😂
Yeterince ikna kabiliyeti yüksek biri tarafından söylense ben de ikna olurum belki 🤣
Anaaamm bu ne böyle yok yok böyle olmasın sırasıyla gelsin gülmekten çocuğa bakamam bile zaten gulusu de benim gibi çirkin daha bir çirkin olur😂😂
Aa olur mu gülüş nasıl çirkin olur, hele ki bebiş gülüşü? Kendinize haksızlık etme ☺️

Kızlar bebek için zeytinyağı evdekini kızdırıp asiti azalmış olan olur mu

Kızlar bebek için zeytinyağı evdekini kızdırıp asiti azalmış olan olur mu
Bize kendi zeytinyağınızdan içir demişti kabız olursa demir ilacından diye. Isıtıp ılıtarak mı dedim hayır direk kullan güvendiğin bir yerinkini dedi. Ama bizim burası zeytinyağ memleketi doğal bulmak kolay o yüzden demişte olabilir.

Bize kendi zeytinyağınızdan içir demişti kabız olursa demir ilacından diye. Isıtıp ılıtarak mı dedim hayır direk kullan güvendiğin bir yerinkini dedi. Ama bizim burası zeytinyağ memleketi doğal bulmak kolay o yüzden demişte olabilir.
Olabilir bizimde memleketten geliyor Bnde gittiğimde bi sorayım

X